וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 17-23 באוקטובר 2021

עודכן לאחרונה: 17.10.2021 / 9:56

כוכב מרקורי עובר להילוך רגיל והשמש למזל עקרב בעוד שבוע עמוס וטעון שמצפה לנו. "זהירות" היא מילת המפתח שלנו השבוע - ראו הוזהרתם

התהליכים המשמעותיים בשמיים השבוע:
1. מרקורי, כוכב התקשורת, חוזר להילוך רגיל.
2. מרס בזטוית מתח של 150 מעלות לנפטון המטשטש והמערפל.
3. השמש בזווית פעולה לפלוטו הכוחני.
4. ונוס בזווית של 150 מעלות לכוכב אורנוס התזזיתי.
5. השמש עוברת למזל עקרב.
6. כוכב מרס בזווית פעולה לפלוטו הכוחני.

האירוע המשמעותי בשמיים השבוע - חזרתו של מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, מהילוך אחורי להילוך רגיל, אחרי שלושה שבועות שבהם עשה לנו כאב ראש לא קטן, ביטל פגישות, הרס מחשבים, הפיל את פייסבוק, וואטסאפ ומה לא - סוף סוף התעייף מרקורי שלנו והוא מוכן לחזור הביתה. שימו לב - זה תהליך איטי. ב-19 לחודש הוא עובר להילוך רגיל אבל יקח לו עוד כ-10 ימים כדי לחזור לקצב הרגיל שלו, אז אל תצפו עדיין להתקדמות מהירה ביוזמות שלכם, בעיקר אם אתם שייכים לתאומים, בתולות, קשתות ודגים. הדברים יקרו בקצב שלהם. אחרי שהם יקרו תוכלו לבחון לעומק עד כמה תהליך השינוי שעברנו כולנו איתו אכן מתבטא בשטח ויהיה אפשר לפתוח דף חדש - או לפחות כמה שורות - עם גישה קצת שונה, חכמה ומאפשרת יותר.

מי בעיקר יושפע מהחזרה הזו? כאמור המזלות המשתנים - תאומים, בתולה, קשת ודגים - ואיתם גם הקרדינלים: מאזניים, טלה, גדי, סרטן ובעצם... כולנו.

אסטרולוגיה. ShutterStock
זמן טוב לפתוח דף חדש - או לפחות כמה שורות - עם גישה קצת שונה, חכמה ומאפשרת יותר/ShutterStock

הזוויות הקשות של השבוע

יש שתי זוויות קשות השבוע. הראשונה היא זווית פעולה בין השמש במזל מאזניים לפלוטו היצרי והכוחני במזל גדי. זו אחת הזוויות העוצמתיות שיש באסטרולוגיה ובדרך כלל את העוצמה הזו קשה לנווט למטרות חיוביות אלא מתוך מודעות גבוהה במיוחד. פלוטו הכוחני והיצרי הופך את השמש למצבור של אנרגיה שמופעל בקלות על ידי פתיל קצר ותגובות קיצוניות: עצבנות, חוסר שקט, גישה כוחנית וכניסה מהירה לעימותים הם חלק מהתסמונת המאפיינת את הזווית הזו וגם את הזווית של מרס עם פלוטו כפי שיופיע בהמשך.

בזווית הזו מגיע גם רעב לכוח או לתגובות כוחניות כשדברים יוצאים משליטה. אולי משום כך חשוב השבוע הזה לפעול באופן רגוע ושקט ככל האפשר - ולא להיסחף למאבקי כוח מכל סוג שהוא. בהיבט החיובי של הזווית - היא יוצרת רעב חזק להצלחה וליוזמות חדשות, אולם חשוב להפעיל את אלה באופן הרמוני וללא עימותים עם אנשים אחרים.

מי בעיקר יושפע מהזווית? מזלות אריה, דלי, עקרב ושור.

הזווית השניה זו זווית הפעולה של כוכב מרס עם פלוטו היצרי והכוחני. גם השמש וגם מרס הם הכוכבים האקטיביים על פני גלגל המזלות, אולם מרס הוא כוכב תוקפני ודיסהרמוני והתגובות שלו לזווית עם פלוטו הן תוקפניות יותר. הזווית בין מרס לפלוטו שמגיעה לשיאה בסוף השבוע היא זווית הרבה יותר אלימה וכדאי להיזהר מאוד שלא לריב על כל שטות או אי הבנה: זה בהחלט יפגע בשני הצדדים וחבל. לכן כדאי לנשום עמוק לפני כל תגובה שהיא, לספור עד עשר ואז לומר את הדברים בטון שקט. אם תוכלו אפילו להוציא מעצמכם חיוך - יהיה מצוין!

מי בעיקר יושפע מהזווית הזו? מזלות טלה, מאזניים, סרטן, גדי, עקרב, שור, אריה ודלי.

בני זוג רבים. oneinchpunch, ShutterStock
זה עדיין לא לגמרי מאחורינו. היזהרו מפתיל קצר ותגובות קיצוניות/ShutterStock, oneinchpunch

השינוי המשמעותי השבוע

מעבר של השמש ממזל מאזניים למזל עקרב תביא לשינוי משמעותי אך טעון למדי. זה הולך להיות שבוע מתוח במיוחד, אך את המתח הזה אפשר להמיר לגישה יוזמת ואקטיבית, שמחפשת עומק ומשמעות ביזמות חדשות ומנסה להוציא אותן לפועל.

הזווית הרגשנית של השבוע - זווית המתח בין כוכב מרס לנפטון הרגשני. הזוית הזו מתרחשת בתחילת השבוע: מרס האסרטיבי הופך רגשי ותופעות כמו בלבול וערפול מופיעות עכשיו. זהו זמן פחות טוב לעסקאות מסוגים שונים והוצאת כספים - עם אלה כדאי לחכות לשבוע הבא. גם החלטות הקשורות למערכות יחסים עלולות להיות בעייתיות עכשיו. חכו בסבלנות.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות טלה, מאזנים, גדי, סרטן, דגים, קשת, תאומים ובתולה.

התחזית השבועית

טלה

אתם עוברים מהפכים: ממעורבות רגשית גבוהה בתחילת השבוע עד גישה כוחנית ועוצמתית בסוף השבוע. גלו איפוק מקסימלי ושליטה גם במצבים לא קלים, טלאים.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם בזווית של מתח לאורנוס התזזיתי מביאה איתה שבוע עצבני וחסר שקט. מה עושים? שומרים על איפוק, לא רבים ולא מנתקים קשרים, שוורים.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם עובר סוף סוף להילוך רגיל: זה בהחלט זמן לחגיגה אחרי כל הבלגן שהוא עשה - בעיקר לכם. את השיפור תתחילו להרגיש לקראת סוף השבוע. הרבה רוגע ואפשרות לנשום שוב. סבלנות.

סרטן

הילוכו האחורי של מרקורי בבית הקריירה שלכם הסתיים והגיע הזמן להחזיר דברים להרגלם. כעת הזמן לחזור לקרקע - ואת השינויים שרציתם לבצע לעשות כעת ובהדרגה.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם בזווית של מתח לפלוטו היצרי. חשוב במיוחד לאריה השבוע לשמור על קור רוח ולא לאבד שליטה ולקלקל יחסים בגלל קריזות של רגע. אורך רוח!

בתולה

ונוס ששוהה במזל קשת ממשיכה להביא איתה שבוע מקרב לבבות בנושאי בית ומשפחה. מרקורי חוזר לתלם ואיתו משתפר גם מצב הרוח. ללא ספק הגיע הזמן.

מאזניים

ונוס הרגשית נמצאת במתח גדול השבוע: זווית של מתח עם אורנוס עלולה להביא איתה כעסים קטנים וניתוקים גדולים. מה עושים? נושמים עמוק ומשחררים. לא להתנתק מאנשים!

עקרב

פלוטו, שליט המזל שלכם, יוצר שתי זוויות קשות עם השמש ועם מרס, אלמנט שמדגיש את הצורך בשליטה - ולא בכעסים. אל תאפשרו לפתיל הקצר שלכם להגיב באופן קשה. שמרו על איפוק השבוע!

קשת

ונוס ממשיכה לנוע במזל שלכם ולעזור לכם לפתוח את הלב, מה שאומר שבאופן יחסי הקשת נמצא במקום אופטימי יחסית למזלות אחרים והמתחים שעוברים עליהם. תנו מקום לאהבה, קשתים. זה בדיוק הזמן הנכון לזה.

גדי

השמש עוברת השבוע לבית החברתי שלכם והשבוע תוכלו גם להשקיע יותר בכל מה שקשור ליכולת שלכם להרחיב מעגלים חברתיים ולהכיר אנשים חדשים. הגיע הזמן.

דלי

אורנוס שליט המזל שלכם יוצר זווית של מתח עם ונוס הרגשית, אלמנט שעלול לגרום לקצרים בתקשורת הרגשית עם אנשים קרובים. זמן לנקות משקעים רגשיים - ולדבר על הכל.

דגים

ונוס ממשיכה לנוע בבית הקריירה שלכם ולדגיג שמוכן לקחת יוזמה ולרוץ קדימה עם רעיון או התחלה חדשה - היא גם תעניק תמיכה. השמש שעוברת לעקרב יוצרת דרייב חזק להרחבת אופקים. לכו על זה ובכל הכוח!

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully