מפת הלידה של ארטיום דולגופיאט: "יגיע לשיאו בעוד 3 שנים - באולימפיאדה בפריז"

מפת הלידה של ארטיום דולגופיאט מאשרת עד כמה הוא אדם צנוע, פרפקציוניסט ובעל משמעת חזקה. הצורך בנישואים והקמת משפחה חזק אצלו - והוא הולך להילחם על זה

יאיר טריבלסקי
קבלת הפנים לארטיום דולגופיאט בנתב"ג אחרי הזכייה בזהב בטוקיו (צילום: ראובן קסטרו, צילום וידאו: יותם רונן, עריכת וידאו: ניר חן)

ארטיום דולגופיאט, 16/6/1997, דנייפרו, אוקראינה.

ארטיום דולגופיאט נולד בדנייפרו שבאוקראינה. הירח במפת הלידה שלו נמצא במעלה הראשונה במזל עקרב, בדיוק כמו האופק של מדינת ישראל (החישוב הוא זמן נעילת הישיבה על הקמת המדינה ודפיקת הפטיש של בן גוריון אז בהכריזו על הקמת המדינה). כשהירח ממש שוהה על האופק של המדינה - לא פלא שהוא יכול להפוך לסמל עבור המדינה שלנו: האופק הוא הפרזנטציה שלנו - וכשהירח על האופק אפשר לומר שארטיום מייצג את כל מה שאנחנו מחפשים כדי לשדרג תדמית: אדם צנוע ופרפקציוניסט, מתמחה בתהליכי מצוינות ארוכים ומגיע לשיאו בדיוק ברגע הנכון.

הימצאותו של הירח במעלה הזו ב-12 בצהריים בתאריך הזה מאפשרת לי להאמין שהשעה הזו קרובה מאוד לשעת הלידה המקורית של דולגופיאט, וגם אם נולד שעה או שעתיים לפני או אחרי - עדיין המפה תהיה תואמת את הניתוח, מה גם שהזמן שבו עלה לארץ תואם פחות או יותר את זווית הפעולה בין הירח, הבית והמשפחה - לבין אורנוס כוכב השינויים.

טוב לדעת (מקודם)

האם בי-קיור לייזר באמת עוזר לכאבים? זו האמת

לכתבה המלאה

זו מפת הלידה שלו:

(צילום: יאיר טריבלסקי)

מפת לידה של מתעמל זקוקה להרבה כוח פיזי ובעיקר לסוג מסויים של כוח שנקרא כוח מתפרץ, כזה שאפשר להפעיל אותו באופן פתאומי ובפול ווליום: זווית הפעולה בין כוכב מרס (בחץ חום) לבין השמש (בחץ אדום) עושה בדיוק את זה: היא שומרת את הגוף כל הזמן בטונוס - מתח שרירי - גבוה, מוכן לפעולה, ומכיון שמדובר בשני הכוכבים האקטיביים של המפה, שמש ומרס, אפשר לומר שיש לדולגופיאט הרבה עוצמה זמינה בכל רגע נתון שהוא זקוק לה.

זווית פעולה נוספת שמצביעה על האופי של האיש אנו מוצאים בזווית הפעולה בין סטורן (מסומן בחץ שחור) לבין ונוס (מסומנת בחץ כתום). הזוית הזו מצביעה על היכולת לדחות סיפוקים כשצריך, על מינון גבוה של משמעת עצמית - ועל התבגרות רגשית מאוחרת יחסית ותחושת בדידות מסויימת בגילאים צעירים.

הזוית הזו מצביעה גם על גישה שמרנית בכל מה שקשור למערכות יחסים. הצורך להתחתן ולהקים משפחה חזק כאן. אולם כשסטורן בזוית פעולה לונוס, הדבר מראה גם על קשיים במימוש התכנית הזו, מה גם שהירח בזווית פעולה לכוכב אורנוס התזזיתי וגם הוא לא עושה חיים קלים למי שרוצה לבנות ציר משפחתי חם ויציב לאורך זמן. הוא צריך להילחם עליו כדי שהדברים יקרו בדרך שלו.

ארטיום דולגופיאט בעל מינון גבוה של משמעת עצמית. אדם צנוע ופרפקציוניסט (צילום: GettyImages, Laurence Griffiths)

משולש קטן בצד שמאל של המפה הכולל את כוכב מרקורי (בצבע תכלת), סטורן (שחור) ויופיטר (בצהוב) מראה על תמיכה חזקה שהוא זקוק לה גם ממערכת יחסים זוגית וגם מהעולם, והוא גם מקבל אותה, למרות שעמוק בתוכו הוא בעצם די לבד כבר מגיל צעיר.

משולש נוסף שמייצר כוכב פלוטו (בחץ אפור), אורנוס (כחול פטרול) וכוכב מרס (בחץ חום) מראה על בסיס פעולה חזק ומלא עוצמה שהוא מביא איתו, כשפלוטו שנמצא בבית התקשורת שלו מצביע על מצבור גדול של עוצמה פיזית ומנטלית שעוזרת לו מאוד ברגעים קשים, במצבי השרדות ובכלל. אורנוס ומרס מאפשרים לו גם גישה יצירתית וחשיבה מחוץ לקופסה, וגם עוצמה מנטלית שאיתה הוא יכול להשקיע בתהליכים ארוכים שרק בסופם יראה פירות - והוא עושה זאת כבר מגיל צעיר.

האופק מראה על ביקורתיות רבה וונוס הרגשית שבמזל סרטן - על רגישות, עדינות וצורך חזק במשפחה חמה ועוטפת. הם בסיס מאוד חשוב עבורו ומשמשמים מעטפת הכרחית לצד העדין, הרגיש והביישן שלו.

החץ הסגול מצד שמאל מראה על ראש הדרקון בבית הראשון - הצורך בהכרה ובנתינה שלו, כשהוא מגיע ממקום שחייב להכיר קודם כל בעצמו ובכוחותיו, למרות הביקורת הפנימית שלו. זווית הפעולה של סטורן הנוקשה לונוס מראה שדברים לא באים לדולגופיאט בקלות וכבר מגיל צעיר הוא צריך להילחם על מה שחשוב לו, למרות שלא תמיד רואים זאת כלפי חוץ. זה כולל גם את המלחמה שלו על היכולת להינשא כאן, במדינה הזו כיהודי, קושי שהתעורר בגלל אביו, אבל כמו בכל המלחמות שלו - דולגופיאט משיג לבסוף את מה שהוא רוצה, גם אם הדברים לוקחים זמן.

כמו בכל המלחמות שלו - דולגופיאט משיג לבסוף את מה שהוא רוצה (צילום: ראובן קסטרו)

מיקומו של הירח המקודם (צורת חישוב עתידית באסטרולוגיה, בצבע ירוק בצד שמאל של המפה בעגול סגול) מראה באופן עקרוני על תחילתו של תהליך ההכרה של העולם בדולגופיאט, תהליך שהתחיל בעיקרון לפני כשנה ויגיע לשיא בהדרגה בעוד כשלוש שנים.

כדאי לזכור שבעוד שלוש שנים תערך האולימפיאדה בפריז - ואת זה אנחנו רואים במקום נוסף. דרך פלוטו. כאן אני מתכוון למיקומו של כוכב פלוטו בשמיים עכשיו (בעיגול אדום בצד ימין למטה). פלוטו שנמצא במעלה ה-25 במזל גדי יוצר ממש עכשיו - גם ברגע הזכיה של דולגופיאט - זוית של מתח אקטיבית עם השמש במפת הלידה שלו שנמצאת במעלה ה-25 במזל תאומים. המעלה הזו נשלטת על ידי כוכב מרס האסרטיבי ויוצרת זווית סופר אמביציוזית שמגיעה לשיא כאמור ממש עכשיו - ומריצה אותו קדימה בכל הכוח, כשכוכב אורנוס שנמצא ממש עכשיו במעלה ה-14 במזל שור (בעיגול כחול) שולח זווית פרקטית כחולה לונוס הרגשית - ומחזק הן את הצד הרגשי שזקוק להאמין בעצמו והן את היכולת שלו לשתף פעולה בהצלחה עם גורמים אחרים כדי להצליח ובגדול.

מפת הלידה של דולגופיאט מראה על אישיות רבת עוצמה, אבל כזו שתגיע למיצוי ההישגי והרגשי שלה בעיקר בגילאים מאוחרים, כך שיש לכולנו עוד שנים רבות ליהנות מהנתינה של האיש העוצמתי והעדין הזה לענף ההתעמלות ולספורט בכלל, כספורטאי וכאדם.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully