וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 8-14 באוגוסט 2021

עודכן לאחרונה: 8.8.2021 / 10:23

שבוע של מתחים ועימותים מול מצבים שנכפים עלינו או אנשים שלא מבינים אותנו, הן באופן אישי והן באופן מקצועי. חשוב השבוע לשמור על פרופורציות

מתחים ועימותים, עימותים ומתחים - אלה הכוחות שמפעילים את השבוע הזה אצל כולנו. לא תמיד מרגישים את זה באופן ישיר, אבל איכשהו אנו עלולים למצוא את עצמנו שוב ושוב במצבים של עימות מול מצבים שנכפים עלינו, מול אנשים שלא מבינים אותנו, או מול מצבים שמאתגרים אותנו: זה יהיה באופן אישי, מקצועי, ופה ושם גם עלול להתפתח באופן צבאי. חשוב בשבוע שכזה לשמור על פרופורציות ולא להיכנס לסיטואציות שאיננו יודעים איך נצא מהן, או מה יקרה בהן: להגיב זה בסדר גמור, אבל לאבד שליטה ופרופורציות עלול לפגוע קודם כל בעצמנו.

התהליכים המשמעותיים של השבוע:
1. מרקורי בזוית של מתח 150 מעלות לכוכב פלוטו.
2. מרקורי בזוית של עימות לכוכב יופיטר.
3. מרקורי עובר ממזל אריה למזל בתולה.
4. מרס בזוית של מתח 150 מעלות לסטורן הנוקשה.
5. ונוס בזוית של עימות לנפטון המטשטש ומערפל.

התקשורת שלנו: מרקורי כוכב התקשורת יוצר השבוע שני היבטים מאתגרים, שדורשים מאתנו איפוק ושליטה מצד אחד - וריצה קדימה עם רעיונות ויוזמות מצד שני... שבוע מאתגר.

הזוית התקשורתית המתוחה של השבוע - זו זוית המתח של מרקורי עם כוכב פלוטו היצרי והכוחני. הזוית הזו עלולה לגרום לנו להפוך בלי להרגיש כל שיחה תמימה לויכוח, וכל ויכוח - לעימות של ממש: יש מתחים באוויר והם מחפשים סיבה לצאת לאור העולם ולהתממש באופן תוקפני. בואו לא ניתן להם סיבה. פלוטו בזוית של מתח למרקורי עלול להפוך את התקשורת שלנו לטוטאלית, כזו של שחור או לבן, של צודק וטועה, ושל חזק וחלש: המתח הזה עלול לקלקל תקשורת הרמונית עם אנשים קרובים בגלל אי הבנה של משפט או תרגום גרוע של כוונות האחר, ומשם - הדרך קצרה לויכוחים של ממש, וריבים גלויים. אולי משום כך חשוב במיוחד השבוע לא לאפשר לוויכוחים שלנו להסלים ולתפוס תאוצה מרגע שאנחנו מרגישים את הכעס עולה בגרון ואת העצבנות וחוסר השקט של הצד השני: פשוט להרפות, להניח לדברים, לעצור את הויכוח, ואם אפשר... לחייך. בואו נעצור את הכעסים והתוקפנות בעודם באיבם, ונמשיך את השבוע ברגל ימין.

מי בעיקר יושפע מהזוית? מזלות תאומים, בתולה, דגים, קשת, עקרב, שור, אריה ודלי.

הזוית האמביציוזית של השבוע - זו זוית העימות בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו לבין יופיטר כוכב השפע. הזוית הזו מביאה איתה גישה אופטימית מצד אחד, ותקשורת שמחה מצד שני. זהו זמן מצוין לחשוב על נסיעות טיולים והרחבת אופקים, ולמרות מזג האויר - להסתכל כמה צעדים קדימה, ולא להיות רק כאן ועכשיו. במצב רוח של זוית כזו אפשר להרים את עצמכם אחרי שבוע מתיש ולהיכנס מחדש לאנרגיה אסרטיבית של עשייה - ובכל התחומים. סטארט אפ חדש, חברים חדשים, היכרות מעניינת עם הלב פנוי - זה בדיוק הזמן לכל אלה.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות בתולה, תאומים, קשת, דגים, ובעקיפין - גם התקשורת של כולנו.

איש מוחץ כדור לחץ. ShutterStock
יש מתחים באוויר והם מחפשים סיבה לצאת לאור העולם ולהתממש באופן תוקפני/ShutterStock

המעבר המשמעותי של השבוע - זהו מעברו של מרקורי כוכב התקשורת שלנו ממזל אריה האנרגטי, למזל בתולה המעשי. משהו בתקשורת שלנו משתנה, כשמרקורי עובר למזל בתולה: כעת נעלמות הדרמות, נעלמות המלים האנרגטיות שמפעילות את כולנו, והתקשורת שלנו עוברת ממחלקת הדרמה למדור הדרושים בתחום המקצועי. בכך הופך מרקורי לכוכב השלישי שנמצא במזל בתולה ומנסה לעשות שם שינויים: מרס שנמצא שם מביא איתו אנרגיה לפעולה, ונוס עוזרת לפתתוח את לב ולהתאהב ומרקורי עוזר לתרגם את כל המהפכים האלה למילים, ובעיקר מילים יעילות במיוחד שיעזרו לנו לשפר תקשורת, עם האנשים הקרובים לנו ועם העולם. מעברו של מרקורי עוזר לנו לעשות סדר בדברים, לבנות לו"ז מדויק וגם סדר וארגון בחיינו, וזה בדיוק הזמן לא רק להתארגן מחדש אלא גם לחזור לקרקע מוצקה יותר מכפי שהיתה בשבועיים האחרונים. התמקדו בעובדות, ולא ברגשות.

הזוית המתסכלת של השבוע - זו זוית המתח בין כוכב מרס לבין סטורן הנוקשה. סטורן ומרס הם שני הפכים: מרס רוצה לדהור קדימה, וסטורן רוצה לעצור הכל ולהפוך לתהליך איטי בגבולות מוכרים. זוית של מתח בין שניהם היא סוג זוית של הרצוי הדורש אנרגיה והשקעה, לבין המצוי שאין לו אף אחד משניהם, או זמן, או אפילו רצון: זו בהחלט זוית שמעייפת את הגוף, ופה ושם גם את הנפש.

חשוב להקשיב לגוף שלנו השבוע: הוא מתוח במיוחד, ומה שאנחנו מעמיסים עליו - ואני כבר לא מדבר על החמסינים - לא קל לו מבחינת אחריות ומחוייבות. שבוע מצוין שבו חשוב למצוא חורים של זמן כדי למלא אותם בזמן איכות עם עצמנו, ובטיפולים לגוף שלנו, אם בדרך של אכילה נכונה, דיאטה ופעילות פיזית וספורטיבית. חשוב במיוחד לא לריב עם סמכויות השבוע, אבל גם לא להיכנס למצב רוח פסימי כשדברים לא זזים... רק סבלנות.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו השבוע? מזלות טלה, מאזניים, גדי וסרטן.

הזוית המבולבלת של השבוע - זו זוית העימות בין ונוס הרגשית לנפטון המטשטש ומערפל. הזוית הזו עלולה לגרום למצבי רוח משתנים במהירות ולתחושה של חוסר יציבות. אולם היא בעיקר עלולה לגרום לערפול ובלבול ובדיוק בזמנים שאנחנו זקוקים לבהירות ושיקול דעת אמיתי. המעורבות הרגשית הגבוהה שמביא איתו נפטון מונע מאתנו לראות את המציאות המעשית כפי שהיא בלי לצבוע אותה בצבעים רגשניים כאלה ואחרים. אולי משום כך כדאי להתמסר אליה בכל מה שקשור ליצירתיות וליצירה, אבל בכל מה שקשור לחומר כספים והחלטות מעשיות - כדאי לדחות אותן לשבוע הבא.

מי בעיקר יושפע ממנה? מזלות שור, אריה, דלי, עקרב, מאזניים, סרטן, גדי וטלה.

אסטרולוגיה. ShutterStock
סטארט אפ חדש, חברים חדשים, היכרות מעניינת עם הלב פנוי - זה בדיוק הזמן לכל אלה/ShutterStock

התחזית השבועית

טלה
מרס שליט המזל שלכם בזוית לסטורן עלול להביא איתה שבוע ביקורתי ומתסכל. אל תתנו למצב רוח פסימי ולאכזבות קטנות לעצור אתכם: התמקדו בעובדות - והמשיכו.

שור
ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל בתולה ולהביא איתה רוגע יחסי, אבל זוית העימות שלה עם נפטון עלולה לגרום לאשליות פנטזיות ומצבי רוח. התמקדו בפרטים הקטנים.

תאומים
מרקורי שליט המזל שלכם נע בין זוית של מתח מתסכלת עם פלוטו הכוחני שמביאה איתה ריבים מיותרים, לבין זוית אמבציוזית שמביאה איתה אופטימיות וגישה אסרטיבית: התמקדו בשניה, והזהרו מהראשונה.

סרטן
מרס וונוס בבית התקשורת שלכם מביאים איתם מעורבות רגשית גבוהה מצד אחד אבל גם גישה תוקפנית ומעורבות יתר בחייהם של אחרים מצד שני. נסו א את הגבול הדק בינכם לבין הזולת ו..נסו להשאר קצת יותר בצד שלכם. חומר למחשבה.

אריה
השמש שליטת המזל שלכם יוצאת בהדרגה מזוית הפעולה שלה עם כוכב אורנוס, אולם תחילת השבוע עדיין מתוחה. מצאו לכם זמן איכות פנאי וספייס עם עצמכם, ואל תנתקו קשרים.

בתולה
גם ונוס וגם מרס שוהים במזל שלכם ומפעילים אתכם כעת בעוצמה, בתולה. מצד אחד זהו זמן מצוין לפתוח את הלב לאהבה, ומצד שני גישה תוקפנית עלולה לפגוע בעיקר בכם.. נסו להיות יותר חכמים ופחות צודקים השבוע.

מאזניים
ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל בתולה, והשבוע יוצרת זוית של עימות לנפטון המטשטש ומערפל: כעת - הרגש שולט, וקצת קשה להיאחז בקרקע. המנעו מקבלת החלטות רגשניות, לא ביחסים ולא בכספים.

עקרב
זוית של מתח בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו לבין פלוטו היצרי והכוחני, עלולה לגרום לכם לרגישות יתר למלים של אחרים, ואולי גם לטעויות בשיפוט ובשיקול דעת. חשבו פעמיים על כל מלה בשיחות משמעותיות.

קשת
זוית אמביציוזית במיוחד בין יופיטר שליט המזל שלכם לבין מרקורי כוכב התקשורת מביאה איתה שבוע אמביציוזי מעניין שעוזר לכם לרוץ קדימה עם רעיונות חדשים ולהזיז דברים - בעזרת המלים שלכם.. דברו, ועל הכל.

גדי
זוית של מתח בין מרס האסרטיבי לסטורן שליט המזל שלכם מביאה איתה כעסים מזדמנים כשמנסים לדחוף אתכם בכוח למחויבויות יתר או מבקשים מכם להגביר את הקצב: את הגדי אסור לדחוף...גלו איפוק, ואל תעמיסו על עצמכם יותר ממה שמתאים לכם.

דלי
השבוע הקודם היה אסרטיבי במיוחד, וזויות הפעולה בין מרקורי כוכב התקשורת והשמש התישו אתכם. הזוית עם השמש עדיין פעילה בתחילת השבוע, אבל משלישי נראה שאתם חוזרים לקרקע סופסוף, ומתחילים להירגע. אל תשכחו לסדר את הבלגן שהשארתם אחריכם..

דגים
גם ונוס הרגשית וגם מרס האסרטיבי ממשיכים לנוע במזל בתולה מול המזל שלכם, לשדרג את מערכות היחסים שלכם מצד אחד, ומצד שני - להיות קשובים לבן או בת הזוג שלכם. אם הלב הדגי העדין פנוי, נצלו את מרס וונוס לכמה דייטים מקסימים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully