וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 25-31 ביולי 2021

24.7.2021 / 20:38

נראה שהכוכבים לא נחים ורק חושבים איך להפוך את החיים שלנו למורכבים ומעניינים יותר השבוע. תקשורת בעייתית, פתיל קצר והרבה דרמות בדרך אלינו. אל דאגה, בהמשך השבוע המצב ירגע

התהליכים המשמעותיים בשמיים השבוע:
1. מרקורי בזוית עימות לפלוטו הכוחני.
2. מרקורי עובר ממזל סרטן למזל אריה.
3. מרקורי בזוית של מתח ליופיטר כוכב השפע.
4. כוכב מרס עובר ממזל אריה למזל בתולה.
5. יופיטר חוזר למזל דלי.
6. ונוס בזווית של מתח לסטורן.

הזווית המסוכנת של השבוע - זו זווית העימות בין מרקורי, כוכב התקשורת, לפלוטו היצרי והכוחני. הזווית הזו הופכת את התקשורת שלנו לאלימה במיוחד, מי יותר ומי פחות, והפתיל שלנו קצר במיוחד - בעיקר בראשון ושני. קחו את היומיים האלה כפרוייקט: לא רבים עם אף אחד ולא יוצרים שום דרמה מיותרת.

מי בעיקר יושפע מהזווית? מזלות בתולה, תאומים, קשת, דגים, עקרב ושור.

הזווית המתעתעת של השבוע - זו זווית המתח בין מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, ליופיטר כוכב השפע. הזווית הזו מביאה איתה דחף חזק לרוץ קדימה עם תכניות פעולה חדשות, לנסוע לחו"ל, לבדוק אופקים חדשים רגשית ומקצועית, לצמוח ולהתפתח, אבל זה לא קורה באופן אופטימי דווקא, עד כמה שזה נשמע מוזר, כי זו זווית של מתח: הצורך להתרחב ולהרחיב אזורי פעולה כאילו נכפה עלינו כעת, ומשום כך היא גם עלולה להביא איתה כמה אלמנטים לא בריאים. למשל: אופטימיות יתר. כן כן, יש דבר שכזה. אופטימיות יתר כזו עלולה לגרום לנו לעשות יותר מדי או פחות מדי, לבזבז יותר כספים על משהו לא בטוח ולקבל החלטות פזיזות שעלולות להתברר כשגיאה ואכזבה בהמשך.

זווית המתח הזו כאילו יוצרת דחף להתרחב באופן מלאכותי ולא טבעי כי זה נוצר מלחץ ולא בגלל סיבות טבעיות ומתוך תהליך. התוצאה כאמור עלולה להיות מאכזבת ואנו עלולים להשקיע הרבה אנרגיה תקשורתית כמו מסעותת שכנוע למיניהם על משהו שהוא לא באמת רלוונטי או שווה השקעה, מה שנקרא אובר דואינג, או כמו שקוראים לזה פול גז בניוטרל. לכן הרעב לאקשן והצורך לתת גז ברביעי וחמישי, תוך שאנחנו מגדירים מחדש את המטרות המלהיבות שלנו, עלול להתברר כמוטעה אם לא נשתף בו גם את הראש ולא רק את הלב ובלוטת האדרנלין. מה זה אומר? להשתמש בדחף הבסיסי לרוץ קדימה ולפתוח דלתות, אבל לעשות זאת בזהירות מקסימלית ובאופן מוגבל ובעיקר בעיקר - מעשי. פשוט זהירות.

מי בעיקר יושפע מהזווית? מזלות תאומים, בתולה, דגים, קשת ובתולה.

המעבר התקשורתי של השבוע - זהו מעברו של מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, ממזל סרטן המופנם למזל אריה המוחצן. מרקורי הופך את האנרגיה הביתית והמשפחתית במזל סרטן לנלהבת וביצועיסטית במזל אריה, וגם השיחות שלנו יראו כך: שיחות שמניעות לפעולה ולא שמניעות קניות או דיאלוג משפחתי. הגיע הזמן לתת גז, תאומימים, ומהשבוע - זה בדיוק הזמן, כשמרקורי במזל אריה.

מי בעיקר יושפע מהזוית? מזלות תאומים, בתולה, אריה, עקרב, שור ודלי.

המעבר האנרגטי של השבוע - זהו מעברו של כוכב מרס ממזל אריה העוצמתי למזל בתולה הפרקטי והביקורתי. האנרגיה העוצמתית והפורצת ביסוד האש של מזל אריה מתחלפת כעת אצל מרס באנרגיה מעשית וממוקדת מטרה. זהו זמן להשקיע את האנרגיה עצמה בסידורים מסוגים שונים, בחיזוק תשתיות ובכל הפרטים הקטנים של העולמות העוצמתיים שעסקתם בהם בחודשיים האחרונים. שמרו על הבריאות שלכם והקפידו יותר מתמיד על אכילה נכונה ובריאות פיזית טובה.

מי בעיקר יושפע מהמעבר? מזלות טלה, אריה, בתולה, דלי, שור, עקרב, דגים, קשת ותאומים.

שובו של יופיטר - יופיטר, כוכב השפע והנסיעות, חוזר בהילוך אחורי למזל דלי ממזל דגים, שם שהה בשלושת החודשים האחרונים. בשלושת החודשים האחרונים השפיע יופיטר, כוכב השפע שלנו, בעוצמה על המזלות המשתנים - דגים, בתולה, תאומים וקשת - באופן רגשי ואפילו רגשני. המזלות המשתנים קיבלו תנופה לא קטנה בפרק הזמן הזה: הרבה תכניות, הרבה רעיונות ופה ושם גם מימושים לא רעים - אין ספק שיופיטר עשה טוב לדגיגים ולשאר המשתנים, כשדווקא לקשתים הוא מעט מוריד מהאנרגיה הרגילה ועוזר להם להעביר אותה לבית ולמשפחה. כעת עם חזרתו למזל דלי, נראה איך חוזרת הטכנולוגיה לחיינו ביחד עם היכולת שלנו לא לפעול יותר כאינדיבידואלים אלא ממקום משתף וקהילתי יותר, ודרך שיתופי פעולה עם לא מעט אנרגיה חברתית, במקום דרך עשייה סוליסטית.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות קשת, דגים, תאומים ובתולה כמובן, אך מביניהם בעיקר קשת ודגים.

אסטרולוגיה. ShutterStock
שבוע מלא הפתעות לפנינו. הדקו חגורות/ShutterStock

התחזית השבועית

טלה
מרס שליט המזל שלכם עובר למזל בתולה השייך ליסוד האדמה, והטלה שלנו הופך מהשבוע להיות מעשי מבוקר ומדויק מתמיד. הגיע הזמן לעזוב לרגע את הרעיונת הגדולים ולהתמקד בפרטים הקטנים המרכיבים אותם.

שור
ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל בתולה השייך גם הוא ליסוד האדמה, וגם מאכלס את הבית הרומנטי שלכם, שוורים. למרות זוית המתח של ונוס עם סטורן - זמן טוב לאהבה, לכל סוגיה.

תאומים
מרקורי שליט המזל שלכם מביא איתו הרבה עוצמה לתקשורת שלכם כשהוא עובר למזל אריה העוצמתי, אבל כדאי גם להזהר: כשכוכב כמו מרקורי עובר לכוכב מיסוד האש מפלס האלימות עולה. לכך תורמת גם זוית העימות שלו עם פלוטו בשני שלישי: זהירות!

סרטן
השמש ומרקורי שעוברים לבית הכספים שלכם מסמלים את הצורך לפעול באופן מעשי, ולקבוע עובדות בשטח. ונוס ומרס שמהשבוע במזל בתולה לעומת זאת, מביאים איתם תקשורת מוזרה של אפס אנד דאונס: פתיל קצר מצד אחד, ורצון לחיבוק מצד שני.. שבוע שכזה.

אריה
אל השמש ששוהה במזל שלכם מצטרף השבוע גם מרקורי כוכב התקשורת, והאריה שלנו יודע מהשבוע לא רק להסתער ולכבוש אלא גם לדבר ולשתף.. מעברם של ונוס ומרס לבית הכספים שלכם מראה על יזמות חדשות להוצאת כספים, אבל גם על צורך בזהירות מבזבוזים.

בתולה
אל ונוס הרגשית שעוזרת לכם לפתוח את הלב ולעשות צעדים ראשונים ברכות של תקשורת אוהבת, עובר כוכב מרס שמביא איתו גישה אסרטיבית ויוזמת, אבל גם עצבנו וחוסר שקט... חשוב השבוע לא להגיב לכל מלה, להיות רגועים, ובעיקר לשמור על האנרגיה שלכם למה שחשוב באמת: המנעו מהסחות דעת וקניות רגשניות.

מאזניים
ונוס שליטת המזל שלכם יוצרת זוית עימות עם יופיטר כוכב השפע ומפלס האמביציה שלכם מרגיע שחקים: האם זו נסיעה ארוכה, לימודים של משהו חדש, או רעיון לעסק? הגיע הזמן לשים דברים על השולחן, ולקבוע עובדות בשטח, מאזנאים.

עקרב
מעברם של השמש ומרקורי למזל אריה מדגיש את האנרגיה העוצמתית שדוחפת אכם כעת קדימה מבחינת אמביציה ודרייב וכשהעקרב מתעורר ומתחיל לדחוף - אוהו... הגדיר במדויק את המטרות שלכם לתקופה הקרובה.

קשת
אתם נכנסים כעת לתקופה חדשה, קשתים: יופיטר שליט המזל שלכם נמצא בהילוך אחורי וחוזר כעת למזל דלי, בו הוא ישאר עד סופה של השנה. זהו זמן לממש רעיונות ותכניות שליוו אתכם מתחילת השנה, ורק עכשיו אתם יכולים להתפנות אליהן ממקום יוזם ופחות רגשי. זהו זמן לשים את הרגש בצד, ולהתמקד בעיקר בשתופי פעולה מסוגים שונים

גדי
מעברם של ונוס ומרס למזל בתולה השייך גם הוא ליסוד האדמה, עוזר לכם השבוע לקדם את מה שחשוב לכם באמת. זוית של מתח בין ונוס הרגשית לסטורן שליט המזל שלכם עשויה להצביע על קונפליקט בין הצורך להרגיש ולרגש לבין הצורך להתמקד בצד המעשי והפרקטי בלבד, השבוע.

דלי
אל מזל אריה המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם שם נמצאת גם השמש, עובר השבוע גם מרקורי כוכב התקשורת שלכם, ועוזר לכם לשדרג את התקשורת הזוגית והתקשורת בכלל: הגיע הזמן להתקרב יותר, דליים. יופיטר כוכב השפע חוזר למזל שלכם, ואיתו האופטימיות וההתלהבות: נצלו אותן לפעולה.

דגים
אחרי שלושה חודשים של אקשן ענוג ורעיונות יפים כולל מעורבות רגשית גבוהה עקב שהייתו של יופיטר כוכב השפע במזל שלכם, עוזב יופיטר כוכב השפע את המזל שלכם וחוזר למזל דלי: אל המזל שלכם יחזור רק ממש בסוף השנה - עד אז כדאי להתמקד בתכניות פעולה חדשות וביזמות מעניינות, ולאפשר להן לצאת לפועל עם שובו אליכם, בסופו של דצמבר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully