וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 4-10 ביולי 2021

אז מה מצפה לכולנו השבוע? כוכבי השמיים מכינים לכם כמה הפתעות ובעיקר לחצים ומתחים

אסטרולוגיה. ShutterStock
פותחים את השבוע בהורוסקופ השבועי שלנו/ShutterStock

נראה שצירוף המלים לחצים ומתחים מתאים מאין כמוהו לשבוע הזה: 2 זויות של מתח, 2 זויות פעולה וזוית אחת של קונפליקט, ממליצות לפעול באופן זהיר במיוחד בשבוע הזה, הן רגשית והן מעשית.

אומר כמה מלים על מהות הזויות האלה, כדי שיהיו קלות יותר להבנה -
*זוית של 150 מעלות - נוצרת בין פלנטה שנמצאת הן בקבוצת פעולה אחרת והן ביסוד אחר מאשר הפלנטה שאיתה נוצרת הזוית. אולי משום כך קשה לשייך את המתח והלחץ לגורם כלשהו, ולכן גם קשה לפרק או לשחרר אותו.

*זוית של 90 מעלות - זו זוית פעולה, והיא גורמת לא רק למתח אלא גם לפעולה. פעולה כזו יכולה להזיז דברים ומכריחה אותנו לפעול, אבל הפעולה הזו היא דיסהרמונית ועלולה לגרום לאיבוד פרופורציות ופתיל קצר.

*זוית של 180 מעלות - זו זוית של קונפליקט, כשמשהו מפעיל אותנו מרחוק, לעשיית יתר או לאי עשייה, כששני כוכבים מכריחים אותנו לפעול ולשחרר לחצים במקביל.

התוצאה - אפשרות של עימותים, ויכוחים, אלימות מילולית או עשיית יתר.

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע
1.מרקורי בזוית פעולה מדויקת 90 לנפטון המטשטש ומערפל
2.מרקורי בזוית מדויקת של מתח 150 לסטורן הנוקשה
3.השמש בזוית מדויקת של מתח 150 לסטורן הנוקשה
4.ונוס בזוית של עימות 180 לסטורן הנוקשה
5.ונוס בזוית פעולה מדויקת 90 לאורנוס התזזיתי

הזוית המתוחה של השבוע - זו זוית המתח בין השמש המיקוד האנרגטי שלנו, לבין סטורן הנוקשה.
מתחים עם סמכויות עלולים לגרום להתפרצויות כעס ותסכול, וכדאי לחשוב פעמיים לפני שעושים זאת כדי שלא לקלקל קשרים רגשיים או מקצועיים בגלל מתיחות שכזו: עדף לדבר לשתף ולשחרר

מינון גבוה של ביקורתיות ושיפוטיות ביחסים עלול לגרום לתחושה שאנחנו לבד במערכה. כדאי שלא להסתגר כעת, ולהיות סלחניים יותר כלפי עצמנו וכלפי הסביבה.

ניקוי משקעים רגשיים שהצטברו ועלולים להתפרץ עשוי להתברר כאופציה יעילה למדי למניעת המתחים והלחצים האלה, וזו אופציה בהחלט מומלצת השבוע: השארו נגישים, ואל תסתגרו עם הכעס והתסכול בתוך עצמכם. זה רק יביא לתסכול וכעסים רבים יותר.

התקשורת השבוע
מרקורי כוכב התקשורת בזוית פעולה לנפטון - מעורבות רגשית גבוהה בתקשורת שלנו, ערפול טשטוש והגזמה. החלטות רגשניות ללא שיקול דעת

מה עושים? החלטות חשובות - דוחים לשבוע הבא.

מרקורי כוכב התקשורת בזוית של מתח לסטורן הנוקשה - ביקורתיות, שיפוטיות, כובד. מתח עם סמכויות ועם אחראים. מעורבות רגשית שעלולה ליצור תחושת בדידות ותסכול.

מה עושים? נצמדים לעובדות ללא ביקורתיות ושיפוט, ומשתפים בתחושות כדי שהצד השני יבין את סוג המתחים

הרגשות השבוע
ונוס הרגשית בזוית של עימות לסטורן הנוקשה - תחושת בדידות ביחסים, תחושה שקשה לשתף ברגשות עדינים, עלולה להופיע גם מצוקה כספית כתוצאה מהוצאות גבוהות וחישובים לא נכונים.

מה עושים? לא שומרים דברים בבטן אלא משתפים כדי למנוע מתחים ולחצים מיותרים.
בונים סדר עדיפויות חדש להוצאת כספים ושיקול דעת חומרי

ונוס הרגשית בזוית פעולה לאורנוס התזזיתי - צורך חזק מהרגיל בספייס וחופש אישי, גישה עצבנית וחסרת סבלנות כשאתם לא מובנים או לא מוכלים, צורך לנתק קשרים כשדברים יוצאים משליטה או שמאבדים אמון.

מה עושים? שליטה על התגובות הרגשיות שלנו כדי למנוע החלטות פזיזות ודרמטיות.
מתן יותר ספייס לעצמנו ולאלה שאתנו.

כשהמתח ביחסים עולה - מתאפקים כדי שלא להקצין רגשות ולהקצין סיטואציה, מגלים איפוק ובגרות, ולא מנתקים קשרים לפחות עד אמצע השבוע הבא כי דברים ישתנו בינתיים.

אסטרולוגיה. ShutterStock
זה הולך להיות שבוע מאתגר לכולנו - אבל עם קצת מאמץ נעבור גם את זה/ShutterStock

התחזית השבועית:

טלה
מתחים גבוהים בתחילת השבוע עלולים לגרום לפתיל קצר ותגובות קיצוניות. המתח יהיה עד יום שלישי - עד אז חשוב לא לנתק קשרים ולא להגיב בעוצמה מבלי לעצור ולחשוב. החלטות חשובות - דחו לסוף השבוע.

שור
ונוס הרגשית מעבירה אתכם שתי זויות קשות: זוית עימות עם סטורן שמכריחה אתכם להתמודד באחריות עם הנעשה בחשבון הבנק, וזוית עימות עם אורנוס שמביאה איתה פתיל קצר וקצרים בתקשורת מיום שלישי והלאה. המנעו מניתוקי קשרים, וגלו איפוק!

תאומים
שיקול הדעת שלכם אינו במיטבו השבוע, כשזוית הפעולה בין מרקורי שליט המזל שלכם לבין נפטון הופכת את הכל לרגשי ואפילו רגשני, ובעיקר - לא מעשי. נסו להיעזר באחרים לעשייה פרקטית והחלטות משמעותיות - נסו לדחות לשבוע הבא.

סרטן
שהותם גם של ונוס וגם של מרס בבית הכספים שלכם מביאה איתה מצב מבלבל בחשבון הבנק, וחשוב שלא לתת לרגש להחליט עבור ההוצאות שלכם. שבוע לפעולה עם לו'ז מדויק ועם איפוק בהוצאות ובקניות: התמקדו רק במה שצריך באמת, סרטנונים.

אריה
גם ונוס וגם מרס שוהים להם עכשיו במזל שלכם ומביאים איתם נדנדה רגשית של שני מצבי רוח סותרים: רצון לפעול להפעיל ליזום ולרוץ קדימה, ורצון להוריד הילוך ולהתמקד בצד הנהנתני שלכם. נסו לא ליצור קונפליקט בין שתי המגמות, אבל שווה לנצל את מרס עכשיו כדי לרוץ קדימה עם עשייה ממוקדת מטרה.

בתולה
מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע בבית הקריירה ולהביא איתו תקשורת מצוינת מול סמכויות בתחילת השבוע אולם בהמשך עלולה זוית הפעולה עם נפטון לגרום לערפול בלבול והחלטות גרועות. חשוב כעת לשים את הרגש בצד כשאתם פועלים במישור הפרקטי, ולהזהר מהסחות דעת רגשניות שעלולות לגרום לאכזבות בטווח הארוך: התמקדו בעובדות.

מאזניים
ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה להביא איתה קשרים חדשים ואנשים מעניינים עם דגש מיוחד על עיבוי המעגלים החברתיים שלכם, ובמקביל גם יכולת להביא איתה למעגל גם שיתופי פעולה עם קולגות מקצועיות. זה הזמן לאגד כוחות למטרה אחת, ולא לצפות שאחרים יעשו זאת עבורכם: מלת המפתח כעת היא ביחד.

עקרב
גם ונוס וגם מרס שוהים כעת בבית הקריירה שלכם: בעוד מרס מביא איתו דרייב חזק ורצון לרוץ קדימה ולקבוע עובדות בשטח, הרי שונוס לעומת זאת מאפשרת לכם גם ליהנות בגדול ממה שיש, ולרכך את הקשיחות העקרבית המוכרת. זהו זמן מצוין גם לפתוח במקביל את הלב, ולאפשר לאהבה, וכמה שיותר ממנה, להכנס לחייכם...

קשת
מרקורי כוכב התקשורת ממשיך לנוע בבית הזוגיות והיחסים שלכם ולהביא איתו צורך בהשקעה אמיתית של שדרוג התקשורת הזוגית, והקשבה לפרטנרים שלכם. אם הלב הקשתי ההרפתקני פנוי - זה בדיוק הזמן כמה דייטים מעניינים השבוע... תנו צ'אנס לאהבה.

גדי
סטורן שליט המזל שלכם יוצר השבוע שלוש זויות של מתח עם כוכבים אחרים, אלמנט שעלול בעיקר לגרום לכמה וכמה סוגי מתחים ולהוציא את הגדי שלנו משלוותו: אין ספק - השבוע אתם חייבים לגלות יצירתיות, לחשוב מחוץ לקופסה, ולמצוא פתרונות יצירתיים למתחים וללחצים. שתפו אחרים בלבטים.

דלי
אורנוס שליט המזל שלכם הוא בעל נוכחות משמעותית בחיינו השבוע: בתחילת השבוע הוא יוצר זוית פעולה עוצמתית ואלימה עם מרס שתשפיע עלינו עד יום שלישי ותדרוש הרבה איפוק, ובהמשך השבוע - זוית אגרסיבית עם ונוס שתדרוש הרבה סבלנות לאחרים מצד אחד והרבה ספייס וחופש אישי מצד שני. בכל מקרה - נסו לא לנתק קשרים גם כשהמתח נמצא בעלייה, כי בשבוע הבא הכהל ישתנה.

דגים
זוית פעולה בין מרקורי כוכב התקשורת לבין נפטון המטשטש ומערפל הופכת מדויקת השבוע, המעורבות הרגשית גדלה מאוד, ושיקול הדעת שלכם אינו במיטבו. זהו שבוע שהצד המעשי אינו חזק במיוחד בו, אבל הדמיון והיצירתיות חוגגים השבוע: זמן נפלא לגישה שמחה רכה ויצירתית לחיים ולאנשים, ואת העובדות והיזמות המעשיות נשאיר לשבוע הבא.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully