וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 20-26 ביוני 2021

עודכן לאחרונה: 20.6.2021 / 11:00

נראה לי שלא מעט אנשים יראו את התהליכים שמתרחשים בשמיים השבוע וינשמו לרווחה, בעיקר כשמדובר בתהליך אחד: חזרתו של מרקורי כוכב התקשורת להילוך רגיל. השפעותיו המטלטלות נרגעות והחיים חוזרים לסדרם

אסטרולוגיה. ShutterStock
שבוע של חזרה לשגרה/ShutterStock

מרקורי, כוכב התקשורת, הביא איתו כמה השפעות מטלטלות לחיינו - כולל החלפת הממשלה - אך נראה שהחיים עומדים לחזור לסדרם. אני זוכר שבתחזית סוף השבוע שבה מרקורי נכנס להילוך אחורי, כשבוע אחרי שבנט אמר ליאיר שהוא פורש מיזמת ממשלת השינוי, כתבתי: "האם מרקורי בהילוכו האחורי יחזיר את בנט לשולחן הדיונים של לפיד? כנראה שכן..." וראה זה פלא - מרקורי אכן עשה זאת: בנט חזר ובסופו של דבר, עדיין באמצע הילוכו האחורי של מרקורי, קמה הממשלה הזו. כשהכנתי את מפת הלידה של בנט, הבנתי גם למה החזיר אותו מרקורי לשם: גם במפת הלידה של בנט נמצא מרקורי בהילוך אחורי.

השבוע מרקורי חוזר להילוך רגיל. האם זה אומר שהממשלה שהתחילה כשהוא בהילוך אחורי תתפרק? ממש לא, אבל חכו לסוג אחר של תקשורת ממנה אל העולם ולהיפך. לפחות לא יגידו להם עכשיו שהם הולכים להתפרק כשמרקורי בהילוך אחורי, ובעולם המדיה המוזר שכולנו שוחים בו - גם זה משהו.

התהליכים המשמעותיים של השבוע:
1. השמש עוברת למזל סרטן.
2. מרקורי חוזר להלוך רגיל.

המעבר המשמעותי של השבוע - זהו מעברה של השמש ממזל תאומים המילולי והתקשורתי, למזל סרטן הרגשני והמופנם. בשבועות האחרונים חווינו את ונוס הרגשית שלנו במזל סרטן, ולא מעט סרטנונים פתחו את ליבם, נחשפו וגילו שהשד לא נורא כל כך, בעיקר כשיש לך את ונוס הרגשית לצ'פר את מי שבאמת נתן בה אמון, עזרה לו לגלות כמה שיחות נפש מרגשות, ופה ושם אפילו סייעה לו למצוא אהבה. ונוס עדיין נמצאת במזל סרטן וזה השבוע האחרון שהיא נמצאת בו. בשבוע הבא היא כבר עוברת למזל אריה הדרמטי, אבל בינתיים היא עושה חילופי משמרות עם השמש שעוברת למזל סרטן, ועוזרת לנו להתחבר למאפיינים המוכרים של המזל הזה: ביתיות, משפחתיות, חום ותחושת בטחון של ביחד. אין ספק שהשמש תחזק מאוד את הצד המשפחתי אצל כולנו, ותתן קונטרה נאה גם לונוס וגם למרס במזל אריה, שיתנו גז ויהנו גם מהשקעה ביתית ומשפחתית בעזרת השמש במקביל.

מי בעיקר יהנה ממעבר השמש? מזלות אריה, שור, עקרב, דלי, סרטן, מאזניים, גדי וטלה.

השינוי המשמעותי של השבוע - זוהי חזרתו של מרקורי כוכב התקשורת להילוך רגיל במזל תאומים. אין ספק - הפעם מרקורי באמת לא היה קל בהילוכו האחורי בעיקר בכל מה שקשור לתקשורת שלנו, גם כי זה אירע במזל תאומים וגם כי תוך כדי התהליך ספג מרקורי את זוית הפעולה עם כוכב נפטון הרגשי והמטשטש. עכשיו כשיחזור להילוך אחורי, לא רק התקשורת הרגילה שלנו תחזור למה שהיתה אלא גם המילים שלנו יהיו פחות רגשיות ויותר תכליתיות - ועם התכליתיות הזו אפשר בהחלט לנוע צעד אחד קדימה, נכון גם למשק כולו.

מי בעיקר יושפע מחזרתו של מרקורי? מזלות תאומים, קשת, בתולה ודגים.

שני גברים משוחחים. ShutterStock
מילים פחות רגשיות ויותר תכליתיות/ShutterStock

התחזית השבועית:

טלה
זווית המתח עם יופיטר נעלמת כבר בתחילת השבוע ומרס שליט המזל שלכם במזל אריה מביא איתו אנרגיה מצוינת לביטוי אישי ולמלחמה על עקרונות שחשובים לכם. קדימה.

שור
ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת זה השבוע האחרון במזל סרטן וכדאי לנצל זאת למסע של שיחות עומק שיחות נפש ושיחות בירור וקידום אישי כל זמן שונוס שוהה כאן בבית התקשורת שלכם ומשווה למילים קסם מיוחד.

תאומים
מרקורי שליט המזל שלכם יוצא סוף סוף מהילוכו האחורי, והגיע הזמן שגם אתם תתחילו לחזור לקרקע. זו ללא ספק היתה תקופה מוזרה ולא יציבה, אבל היא מסתיימת סוף סוף. השמש עוברת לבית החומר והכספים שלכם מאותתת על רצון מעשי להתקדם.

סרטן
ונוס שנמצאת במזל שלכם כבר כמה שבועות עשתה לא מעט ביכולת שלכם לפתוח את לבכם הרך לאהבה, וזה השבוע האחרון שלה כאן: נצלו אותו להיכרויות חדשות אם הנפש התאומה לא אצלכם. שבוע אחרון לאהבה, סרטנונים.

אריה
כוכב מרס ממשיך לנוע במזל שלכם ולהביא איתו ים של אנרגיה לעשייה וליזמות חדשות. כדאי להשתמש בהן, בעיקר עכשיו כשהשמש שליטת המזל שלכם שלכם עוברת למזל סרטן והאריה שלנו הופך גם יוזמתי - וגם ביתי... מעניין.

בתולה
חזרתו של מרקורי שליט המזל שלכם להילוך רגיל בבית הקריירה שלכם היא צעד מצוין עבור הבתולות שהרגישו שכל מה שהיה קשור לקריירה דשדש ולא התקדם לשום מקום. הגיע הזמן להגדיר מחדש מטרות ולצאת לדרך.

מאזניים
ונוס שליטת המזל שלכם שוהה בבית הקריירה שלכם זה השבוע האחרון, וכדאי לנצל אותו כדי לדחוף קדימה רעיונות יזמות ותוכניות מסוגים שונים: כשונוס תעבור למזל אריה בשבוע שלאחר מכן, אפשר יהיה לקדם את הרעיונות האלה הלאה.

עקרב
כוכב מרס שוהה בבית הקריירה שלכם השבוע, ואין כוכב שמביא איתות יותר דרייב ועוצמה ממנו. זמן טוב לעקרב להתעורר, ולתת גז בכל מה שקשור ליזמות חדשות בכל התחומים.

קשת
מרקורי כוכב התקשורת חוזר להילוך רגיל בבית הזוגיות והיחסים שלכם, אלמנט שמדגיש בעיקר את היכולת שלכם לסיים את תהליך השדרוג של מערכות היחסים שלכם, ולפתוח דף חדש בתקשורת הזוגית.

גדי
כוכב סטורן שליט המזל שלכם ממשיך לנוע בהלוך אחורי, ומתחיל לצאת מתוך זוית הפעולה עם כוכב אורנוס התזזיתי. בגדול זה אומר הלחצים עליכם מתחילים לרדת, ולאט לאט חוזרים לקרקע. זהו זמן להתפייס אם קצת לחצתם יותר מדי על אחרים, ולתת חיבוק.

דלי
כוכב מרס ממשיך לנוע בבית היחסים שלכם, ועלול להביא מתחים ולחצים לדליים. חשוב כעת להמנע מכעסים פתאומיים, ומצורך לנתק קשרים. זמן טוב להשקיע בחברים מהעבר, לשדרג יחסים עם חברים מההווה, ולהפתח לחברים חדשים

דגים
השמש עוברת השבוע למזל דגים השייך גם הוא ליסוד המים ומורגשת הקלה הן במישור הזוגי והן בדיאלוג עם העולם בכלל. חזרתו של מרקורי להילוך רגיל מאפשרת שיפור ושדרוג התקשורת הביתית והמשפחתית. דברו - ועל הכל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully