וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 13-19 ביוני 2021

עודכן לאחרונה: 13.6.2021 / 11:33

יש מילה אחת שמתארת יופי את השבוע הזה: לחץ. לחץ רגשי, לחץ מנטלי, לחץ מערכתי - אנחנו נרגיש את זה בכל מקום. אין ספק, אנרגיית השינוי העוצמתית - שמגיעה יחד עם ממשלת השינוי - כבר כאן

אסטרולוגיה. ShutterStock
שבוע עם הרבה לחצים. נעבור את זה יחד/ShutterStock

לחץ. השבוע אנחנו נתונים ללחץ רב. אנרגיית השינוי העוצמתית כבר כאן כשזוית הפעולה העוצמתית בין סטורן לאורנוס מגיעה לדיוקה בפעם הראשונה. לכל מי שחשב שהשבוע הקודם עם כל הדרמות שבו היה שיא הלחצים של החודש הזה, כדאי שיחשוב שוב. אם ננסה לתמצת את הכל למילה אחת מפיו של במאי הסרטים הכוכבי הבינגלקטי הזה, היא תהיה: "אקשן!!!".

התהליכים המשמעותיים השבוע בשמים:
1. ונוס בזוית של מתח 150 מעלות לסטורן הנוקשה.
2. שמש בזוית פעולה מדויקת 90 לנפטון המטשטש ומערפל.
3. סטורן בהילוך אחורי בזוית פעולה מדויקת 90 לכוכב אורנוס.
4. מרס בזוית מדויקת של מתח 150 לכוכב יופיטר.
5. שמש בזוית מדויקת של מתח 150 עם כוכב פלוטו.

הזווית המשמעותית של השבוע - האמת שיש כמה שנראות כאלה, אבל רק אחת שהיא באמת כזו, כי היא מייצגת באופן הברור, הבוטה והסמלי ביותר את כל מה שאנחנו חווים החודש הזה - וזו זוית הפעולה בין סטורן הנוקשה שהולך אחורנית ונמצא במעלה ה-13 במזל דלי, לאורנוס התזזיתי שהולך קדימה במעלה ה-13 במזל שור. סטורן מייצג את הצד המממש בחיינו, את המערכות השלטוניות המקיפות אותנו והמערכות בכלל שנמצאות בחיינו, ואת כל מה שבונה סביבנו גבולות מוגדרים היטב כדי שבתוכם נוכל לפעול ולהרגיש חופשיים. כשסטורן נכנס לזוית פעולה עם אורנוס התזזיתי, הוא מקבל מסר מאוד ברור: הגיע הזמן להשתנות, חמודי, ומהר. מה לשנות? אותך, את עצמך, את מהותך, את הגבולות שאתה מייצג והם כבר לא מרגישים בטוחים יותר, כי הם - ואתה - זקוקים לשינוי, ושינוי מהותי. כן, הגיע הזמן לשינוי משמעותי במסגרות הפעולה שלנו, בדרך שבה אנחנו חושבים ורוצים לממש פוטנציאל, במערכות שמחברות אותנו לעולם - וכמובן במערכת השלטון ובחוקים בכלל.

מה שהיה - היה. אנחנו נכנסים עכשיו לתקופה חדשה, יחסי כוחות שונים ושינוי מסוג אחר ואותו - אי אפשר לעשות: זהו כוח הטבע בעצמו. חבל שעוד לא הפנימו זאת. זה קרה, קורה ויקרה שוב ושוב לאורך ההיסטוריה, כי גם אנחנו, מה לעשות, חלק מהטבע הזה שאלה כוחותיו. נכון, זה עוד לא שינוי כולל ומקיף: סטורן בהילוך אחורי רק מוריד עוד טפח ממה שמיותר ומכביד, כשאורנוס כמו מפלסת שלג עקשנית ממשיך לקלף אותו ממה שמיותר והיה נראה מסיבי ובלתי עציר עד לא מזמן, אבל כשזה יורד - זה קורה בקלות ובפשטות מדהימות. בטבע כמו בטבע.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות גדי,סרטן, מאזניים, טלה, דלי, אריה, שור ועקרב.

הזוית הקשה של השבוע - כאן יש ללא ספק כמה כאלה והמשמעותית היא זו של השמש בזוית פעולה מדויקת לנפטון המטשטש ומערפל. הקושי בזווית הזו הוא כשדווקא כשאנחנו זקוקים לצלילות מחשבתית מקסימלית, אנחנו מקבלים את השמש בזוית לנפטון כתוספות להילוכו האחורי של מרקורי שגם הוא עוסק בסגירת מעגלים יותר מאשר במיקוד בחדשים. כשהכל רגשי, גם ההחלטות שלנו רגשיות ורגשניות בהתאם - וגם התגובות שלנו כשדברים לא קורים כפי שרצינו, וחבל. אולי משום כך, החלטות הקשורות לכספים, לחומר ולשינויים משמעותיים בחיינו כדאי לדחות לשבוע הבא בו נהיה ממוקדים ומרוכזים יותר. בשאיפה.

מי בעיקר יושפע מהזוית? מזלות אריה, דלי, עקרב, שור, דגים, קשת, תאומים ובתולה.

אסטרולוגיה. ShutterStock
אנחנו נכנסים עכשיו לתקופה חדשה. מוכנים לזה?/ShutterStock

הזווית המכבידה של השבוע - זו זווית הכובד בין ונוס הרגשית לסטורן הנוקשה. הזווית הזו מכבידה עלינו מכיון שהיא מכריחה אותנו לא לשגות באשליות אלא להסתכל בחיים ובעיקר בצד הפרקטי שלהם, עין בעין, בלי לעשות לעצמנו הנחות, ולפעמים גם מתוך המבט של השופט הפנימי החמור שנמצא בתוכנו.

תחושות של כובד ובדידות מלוות את הזווית הזו ומכריחות אותנו קודם כל לעשות צעדים בוני עצמאות ואמון בנושאי חומר וכספים ובמקביל - לעשות עבודה רגשית אמיתית על כל מה שקשור למערכות היחסים ולקשרים הקרובים שלנו.

זמן טוב לשתף את הפרטנרים שלנו במה שעובר עלינו, אם יש לנו כאלה, ואם אין - אולי דווקא עכשיו, תחת כובדו של סטורן הקשוח, נוכל לחפש לנו נפש תאומה שנותנת בזמן ובמקום הנכון את החיבוק ההוא בלי מילים. את זה אתם יוצאים או יוצאות לחפש כשונוס מכבידה מדי ואין באמת את מי לשתף. שווה בכל מקרה לנסות...

מי עלול לסבול בעיקר מהזוית הזו? מזלות שור, מאזניים, עקרב, דלי, אריה, טלה, סרטן וגדי.

זויות המתח הקשות של השבוע -

1. זווית המתח המשמעותית נוצרת בין השמש לבין פלוטו. פלוטו הוא כוכב אלים כשהוא נכנס לזווית דיסהרמונית עם כוכב אקטיבי כמו השמש ואחת מתוצאות הזווית הזו היא פתיל קצר במיוחד ותגובות קיצוניות, לעיתים גם אלימות מלולית ואפילו פיזית. לכן כדאי וחשוב השבוע לפעול באופן זהיר במיוחד כשאנחנו מזהים פרובוקציה מצדו של מישהו אחר: לעצור לרגע, לנשום עמוק, לספור עד עשר וכן, לחייך.

מי בעיקר יושפע מהזווית הזו? מזלות אריה, עקרב, שור ודלי.

2. זווית המתח בין כוכב מרס שזה עתה עבר למזל אריה, ליופיטר כוכב השפע שעושה צעדים ראשונים במזל דגים. הזוית הזו היא חיובית בעיקרון, כיון שיופיטר הוא כוכב אופטימי וחביב, אולם המתח בין השנים עלול לגרום לנו לעשות שטויות כמו קבלת החלטות פזיזות לגבי הוצאת או בזבוז כספים, או נהיגה לא זהירה בכבישים - ואפילו פוטנציאל לתאונות עבודה בבית או במקום העבודה שנגרמות בגלל אופטימיות יתר או עשייה ללא מחשבה וכלאחר יד. הזווית הזו עלולה לגרום לנו להפסיד כספים או לעשות תאונות דרכים בגלל שהראש לא תמיד ממוקד בפעולה עצמה, ולכן כדאי וחשוב השבוע להיות ממוקדים במיוחד בזמן כל עשייה פעולה או נהיגה, ולהיזהר מהסחות דעת כמו כתיבת אסמסים בנהיגה או שיחות טלפון שממקדות אותנו במשוחח ולא בכביש.

מי עלול בעיקר להיות מושפע מהזווית הזו? מזלות טלה, מאזניים, סרטן, גדי, קשת, תאומים, דגים ובתולה.

אסטרולוגיה. ShutterStock
זמן טוב לשתף את הפרטנרים שלנו במה שעובר עלינו/ShutterStock

התחזית השבועית

טלה
מרס שליט המזל שלכם נע במזל אריה האנרגטי ואתם חוזרים לעצמכם, אבל זוית המתח עם יופיטר עלולה להביא איתה טעויות בשיפוט בכספים או בכבישים. זהירות.

שור
ונוס הרגשית שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל דגים המאכלס את הבית החברתי שלכם, אבל זוית המתח עם סטורן מביאה איתה שבוע קשוח ומכביד: התמקדו בנעשה בחשבון הבנק שלכם, שוורים.

תאומים
מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע בהילוך אחורי גם השבוע, ויוצר רק זוית הרמונית עם סטורן הקשוח. זהו צ'אנס לסגור לא מעט מעגלים עכשיו, אבל להמנע עדיין מהתחלות חדשות: זה אינו הזמן המתאים לכך.

סרטן
ונוס הרגשית ממשיכה לנוע במזל שלכם והסרטן שגם כך הוא אחד המזלות היותר רומנטיים על פני גלגל המזלות הופך להיות רומנטי עוד יותר... זמן לפתוח את הלב, סרטנונים, ולתת למכסימום אהבה להיכנס.

אריה
משהו טוב קורה לכם עכשיו, אריות: כוכב מרס עושה צעדים ראשונים במזל שלכם ומביא איתו יום של אנרגיה חדשה והרבה יזמות והתחלות. אולם בגלל הזוית עם יופיטר כדאי לשקול צעדים ולחשוב פעמיים לפני כל פעולה: זהירות.

בתולה
יופיטר כוכב השפע נמצא ביחד עם נפטון במזל דגים כעת, אלמנט שעשוי להביא איתו כמה תפניות מפתיעות - לטובה כמובן - בחיי האהבה ובמערכות היחסים שלכם. הקשיבו ללבכם, ושימו את הציניות בצד.

מאזניים
ונוס שליטת המזל שלכם שוהה במזל סרטן הביתי, ואתם זקוקים לקצת יותר אווירה משפחתית... קריירה ודרייב הם הנושאים המשמעותיים שכדאי ללכת עליהם עכשיו, ובכל הכוח.

עקרב
זוית העימות שליוותה אתכם בשבוע האחרון מתפוגגת סוף סוף.. האם הגיע הזמן להירגע? לא בדיוק: זוית המתח בין השמש לפלוטו מביאה איתה מתחים חדשים, וצורך לבטא את עצמכם ואת מה שחשוב לכם גם מול העולם

קשת
שהותו של יופיטר שליט המזל שלכם במזל דגים המאכלס את בית המשפחה שלכם, מרמזת על המקום שבו אתם צריכים להשקיע עכשיו: בבית ובמשפחה. זהו זמן לעבות שורשים, לחזק קשרים משפחתיים, ולהשקיע בביחד, קשתים, ולא בצד ההרפתקני שלכם.

גדי
זוית המתח בין סטורן הנוקשה לבין ונוס הרגשית עשויה להראות את הקונפליקט השבוע בין הצורך לפעול מתוך לוז ומסגרת נוקשה לבין הצורך לתת גם לרגש את המקום הראוי לו. השבוע - חשבו לנסות ולשלב בן השנים.

דלי
זוית הפעולה בין סטורן הנוקשה לבין אורנוס שליט המזל שלכם מאתגרת אתכם, מכבידה עליכם, וכופה עליכם לפעול באופן מדויק יעיל ו ואפקטיבי יותר. זמן טוב לאסוף את עצמכם להגדיר מטרה - ולצאת לדרך למרות הקושי.

דגים
זוית פעולה בין נפטון שליט המזל שלכם לבין השמש עלולה לגרום לערפול בלבול וקושי להתמקד במה שחשוב לכם באמת בגלל מעורבות רגשית גבוהה מדי. חיזרו לקרקע, ופרקו כל מטרה למטרות משנה, והתמודדו איתן אחת אחת לפי התור.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    3
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully