וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 30 במאי עד ה-5 ביוני 2021

עודכן לאחרונה: 30.5.2021 / 9:49

השבוע מומלץ לצאת לפעילות ספורטיבית יותר מהרגיל כדי לשחרר לחצים - ולא לאפשר למשקעים רגשיים להצטבר ואז להגיע לפיצוץ שעלול לקלקל יחסים. שבוע מאוד מעניין לפנינו

אסטרולוגיה. ShutterStock
תחזית אסטרולוגית מפתיעה לשבוע זה/ShutterStock

התהליכים המשמעותיים בשמיים השבוע:
1. מרקורי בהילוך אחורי חוזר לזוית הפעולה עם נפטון.
2. ונוס עוברת ממזל תאומים למזל סרטן.
3. כוכב מרס יוצר זוית עימות עם כוכב פלוטו.

הזוית המבלבלת של השבוע - שבוע שלם סבלנו אותה וחרקנו שיניים, אותה זוית הפעולה בין נפטון הרגשי למרקורי כוכב התקשורת שלנו, אך לצערנו היא חוזרת אלינו כדי לספוג עוד מנת בלבול וערפול רגשניים ולאבד את הצפון. תקשורת רגשנית מבולבלת אך יצירתית, בהחלט עשויה לעזור לנו להתחבר מחדש ללב, אבל להתקשות לבנות ממנו משהו יציב. גלי הרגש וההצפות הרגשיות לא ממש מפרגנים לצורך לנחות על קרקע יציבה, והקונפליקט בין הצורך בתקשורת כנה, יוזמת וצעירה במזל תאומים לבין המעורבות הרגשית הגבוהה עלול לגרום לאי הבנות, בזבוזי כספים שלא לצורך וביטול תכניות שממילא אינן יציבות במיוחד. גם זוית עם נפטון וגם הילוך אחורי - זה קצת יותר מדי לתקשורת שלנו כעת. כדאי להיזהר מאוד עכשיו במילים שלנו, אם אנחנו רוצים שהיא תעזור לנו גם לממש יזמות וגם שיקחו אותנו ברצינות.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות תאומים, דגים, קשת ובתולה.

המעבר המשמעותי של השבוע - זהו מעברה של ונוס הרגשית ממזל תאומים הקליל והצעיר למזל סרטן הרגשני והמשפחתי. ונוס במזל תאומים היתה צעירה וקלילה והדגישה את הצד הפלרטטני של מזל תאומים עם המילים המתוקות והמבט החינני. המעגלים החברתיים שלנו התרחבו, למרות שהזווית הרגשית עם נפטון קצת הוציאה לנו את הרוח מהמפרשים והפכה את הכל לרגשני מדי. כעת ונוס מגיעה למזל שבו היא מרגישה בבית: מזל סרטן זקוק לביטחון רגשי, לנתינת עומק, לחיבוק חם, תומך ואמהי, ולהרבה רגשות חמים סביב שולחן האוכל, מלווים בשניצל פירה וים של מתוקים. השבוע יהיה נחמד, משפחתי, ובעיקר חם ומלכד.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות שור, אריה, עקרב, דלי, מאזניים, סרטן, גדי וטלה.

הזוית הלוחמנית של השבוע - זו זווית העימות בין כוכב מרס האגרסיבי לבין כוכב פלוטו היצרי והכוחני. בגדול, זו אחת הזויות הלוחמניות ביותר של השבוע וזה אומר שבשבוע הזה כדאי שכולנו ניזהר מאוד: כל מילה לא במקום, כל פרשנות מוטעית לגבי דברים שאנחנו או אחרים אמרו - כל אלה עלולים לגרום לכולנו להגיב באגרסיביות, באופן תוקפני ובלי פרופורציות. זוית כוחנית פחות מזו הבעירה את השטח לפני שבועיים עם החמאס ולכן הכל אפשרי גם עכשיו, גם צבאית, גם פוליטית וגם גלובלית. תחת זוית כזו מתפרצים לפעמים הרי געש, גנרל תוקפני מחליט לצאת לקרב ושדות מובערים על ידי בלוני נפץ, אלמנט שמחייב לצאת לפעולות גמול ולא להניח לדברים להמשיך בצורה כזו כי תחת זוית שכזו כל ויכוח או עימות עלול בקלות להבעיר את הכל ולהפוך למלחמת גרילה סביבתית. אולי משום כך כדאי דווקא עכשיו לצאת למינון גבוה במיוחד של פעילות פיזית וספורטיבית כדי לשחרר לחצים, ולא לאפשר למשקעים רגשיים להצטבר ואז להגיע לפיצוץ שעלול לקלקל יחסים או לחילופין להבעיר מדינה שלמה בגלל שטות של רגע.

מי בעיקר יושפע מהזוית? מזלות טלה, מאזניים, גדי, סרטן, עקרב, אריה, דלי ושור.

אישה רצה בים עם מד פעילות על היד. ShutterStock
מומלץ לצאת לפעילות ספורטיבית השבוע - יותר מהרגיל/ShutterStock

התחזית השבועית:

טלה
שבוע מתוח שמגיע לשיאו בסוף השבוע עובר על כוחותינו: כוכב מרס שליט המזל שלכם קורא תיגר בזוית של עימות על פלוטו היצרי והכוחני, בזוית שעלולה להבעיר מדינה שלמה... זהירות.

שור
ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל סרטן המאכלס את בית התקשורת שלכם, והקסם האישי שלכם מתחזק, כוח השכנוע שלכם גדל, והצורך בתחושת הביחד הופך משמעותי מתמיד. חשוב להזהר עכשיו מאכילת יתר ובעיקר ממתוקים.

תאומים
מרקורי שליט המזל שלכם לא רק הולך עכשיו אחורנית - הוא גם נכנס לזוית פעולה מדויקת בפעם השניה עם כוכב נפטון. הצירוף של השנים האלה לא קל: עייפות יתר, קושי בריכוז, מצבי רוח משתנים - נסו לעבור את השבוע במקסימום סבלנות וסובלנות.

סרטן
אל כוכב מרס האנרגטי שנמצא במזל שלכם איתה את הרכות, העדינות, ואת הצורך בתחושת הביחד אחרי שמרס קצת העלים אותה עם כל הדרמות שיצר. היו שם עבור בני המשפחה, ונסו ליצור מחדש את מדורת השבט.

אריה
השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל תאומים ולהביא איתה אנרגיה קלילה ונעימה יחסית. זוית הרמונית שהיא יוצרת עם סטורן מאפשרת שיתופי פעולה נאים גם עם מוסדות וארגונים בחייכם. קחו יזמה.

בתולה
הילוכו האחורי של מרקורי שליט המזל שלכם בבית הקריירה וזוית הפעולה עם נפטון עלולים ליצור קשיים ואי הבנות עם סמכויות, קצרים בתקשורת, ותחושה שדברים לא מתקדמים למרות המאמצים. לפעמים צריך לקחת פסק זמן, להתבונן מבחוץ, ולהבין מה לא עובד, ואיך מתקדמים למרות הכל.

מאזניים
ונוס שליטת המזל שלכם יוצאת ממזל תאומים הקליל ועוברת למזל סרטן הרגשני והנוסטלגי. המעורבות הרגשית מתחזקת, ואיתה גם היכולת להשקיע יותר בבית ובמשפחה, כמו גם לשדרג תקשורת. זמן טוב להחזיר את הביחד.

עקרב
זוית של עימות בין כוכב מרס האגרסיבי לבין פלוטו היצרי שליט המזל שלכם עלולה להביא איתה ויכוחם ועימותים כוחניים, וכדאי לגלות בגרות ושליטה, כי כידוע כשהעקרב כועס..אוהו..נסו לסיים כל ויכוח ברוח טובה, ולא להתעקש על המלה האחרונה.

קשת
יופיטר שליט המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל דגים, ונראה שאתם בסוג של מסע תגליות לגילוי מחודש של הבית ובני הבית. מסע שורשים, או חזרה לאמא? הקשת ההרפתקני שלנו מגלה מחדש את נפלאות הבית, ואת הצורך להשקיע בו ובבני הבית.

גדי
ונוס הרגשית עוברת השבוע למזל סרטן המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם, והגיע הזמן לפתוח את השריון הגדיי הקשוח ולהשקיע מחדש בזויות ובמערכות היחסים שלכם, גדיים. זמן לתת לחלקם הרכים שלכם להגיח החוצה ואיתם גם לרגשות עדינים, בעיקר אחד שמורכב מארבע אותיות...

דלי
כוכב סטורן שוהה כעת בהילוך אחורי שהתחיל בשבוע שעבר, והוא נכנס לאיטו לזוית פעולה עם אורנוס שליט המזל שלכם. נראה שתחושות הכובד חוזרות, ואיתן גם סדרת משימות ומטלות שעליכם לבצע. למרות הכובד ואולי בגללו-מצאו זמן איכות פנאי לעצמכם, דליים. השבוע זה משמעותי מתמיד.

דגים
זוית הפעולה בין מרקורי לנפטון שליט המזל שלכם חוזרת כשמרקורי פוצח בהילוך אחורי, ושוב התקשורת שלכם הופכת רגשנית ומבולבלת. חשוב לא לאבד עכשיו פוקוס ולהתמקד במה שחשוב לכם באמת עכשיו: בעובדות בשטח.

עוד ממה שצפוי לנו השבוע:

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully