וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מצב כוכבי השבוע: 22 בנובמבר עד ה-28 בנובמבר 2020

21.11.2020 / 10:40

השבוע יש לנו את מעברה של השמש ממזל עקרב הטעון והחשדן אל הבית המואר והאופטימי של מזל קשת. האווירה בהחלט תשתנה ותהיה אופטימית יותר, אנשים ירגישו צורך להסתגר פחות ולצאת יותר

מה קורה בכוכבים השבוע? הנה מתחילים השינויים: עדיין לא בגדול, רק שינוי מיקום וזוויות מתח, אבל אפשר כבר להרגיש את המהלכים הגדולים של סוף השנה מתקרבים, כשסטורן מתחיל להתקרב לסוף מזל גדי, יופיטר מתחיל את מחול הפרידה שלו מפלוטו ומתחיל באיטיות לדלוק בעקבותיו, והנה הנה, תכף מתחיל המירוץ הגדול: מי יגיע ראשון לסוף מזל גדי, יגזור את הסרט חסר נשימה ויפתח לכולנו את הדלת לרוח החופש הגדולה של מזל דלי?
אבל בינתיים אומרים שמשנה מקום - משנה מזל. זה ממש נכון לשמש שעוברת ממזל עקרב הטעון והחשדן למזל קשת השייך גם הוא ליסוד האש, וקצת פחות לוונוס שלנו, שעוברת ממזל מאזניים עליו היא שולטת למזל עקרב הדרוך והטעון, ואז גם נכנסת לזווית עם אורנוס... כן, לוונוס שלנו נכונו עוד קצת ייסורים עד שתגיע גם היא למנוחה ולנחלה, אבל השמש כבר שם, מתנשפת בקצה המסלול, מחובקת עלי ידי שאר יושבי הגלקסיה ששמחים על השינוי והאופטימיות שהיא מביאה, עוטפים אותה במגבת ונותנים לה מים וחיבוקים... וחלק מהם נרגיש גם אנחנו, מהשבוע הבא, שמחים בשבילה ומחזיקים אצבעות לוונוס שגם היא תצליח לעבור בהצלחה את מסלול המכשולים של מזל עקרב ולהגיע בשבועות הקרובים אל המטרה. שבוע שכזה...

התהליכים המשמעותיים בשמיים השבוע:
@השמש עוברת ממזל עקרב למזל קשת
@ונוס עוברת ממזל מאזניים למזל עקרב
@מרקורי יוצר זווית של מתח 150 מעלות עם כוכב מרס
@ונוס יוצרת זווית של עימות 180 עם כוכב אורנוס

המעבר האופטימי של השבוע - זהו מעברה של השמש, מיקוד הדברים, ממזל עקרב הטעון והחשדן אל הבית המואר והאופטימי של מזל קשת. חלק מהכובד והצורך בעומק ומשמעות שכולנו חווים כעת וחווינו בשבועות האחרונים ילך וייעלם בהדרגה בשבוע הזה, כשהשמש תעבור ממזל עקרב הטעון למזל קשת האופטימי והאסרטיבי. בגדול חלק מהאווירה בהחלט תשתנה ותהיה אופטימית יותר. אנשים ירגישו צורך להסתגר פחות ולצאת יותר, חשים את הצורך הזה במרחבים של נופים ותנועה שמזל קשת מביא אתו, ואת האופטימיות גם בדיאלוג עם העולם ואולי גם ההתמודדות עם קורונה שגזלה לא מעט מהשנה האחרונה את השקט והביטחון אצל רבים כל כך בתוכנו. הגיע הזמן להתחיל להזיז דברים, ולאפשר למנוע הגדול הזה של השמש שמעלינו, לחום ולעוצמה, להגיע אלינו ולהפעיל גם את מנועי הצמיחה אצלנו. התהליך הזה יצטרף להילוכו של מרס שעדיין איטי יותר ובהמשך גם למרקורי שגם הוא יעבור למזל קשת, וכבר השבוע אפשר יהיה להרגיש אותו, את החום האופטימיות והצורך להרים את עצמנו, ולהתחיל להגדיר את המטרות שיניעו אותנו קדימה. סופסוף.

מי בעיקר יושפע ממעברה של השמש? מזלות קשת, דגים, בתולה, תאומים ובעצם... כולנו.

הרגשות השבוע - ונוס הרגשית עוברת גם היא ומשנה סגנון ורקע, אלא שאצלה זה למקום פחות סימפתי מאשר אצל השמש: היא עוברת למזל עקרב.
מזל עקרב הוא לא מיקום החביב על ונוס ההרמונית. היא מאבדת כאן את כנפיה, את ההרמוניה שהיא זקוקה לה, ואת היכולת להכיל, לחמול ולפתוח את הלב ללא פחד. ונוס נהנתה במזל מאזניים מהיכולת ליהנות משיחות נפש נפלאות של אחד על אחד, מדיאלוג יצירתי הבנוי משני אנשים בגובה העיניים, חיזור עדין והיכולת ליהנות מתחושת ביחד מלאה, חברית וחברותית. במזל עקרב היא מאבדת את כל אלה. עקרב מוציא מוונוס רגשות אחרים: את הצורך לעבור מטמורפוזה עמוקה בין הנפש לגוף וחזרה, ואת הדגש של שימת לב על הצד הפיזי של האהבה והיחסים, הצורך במגע ובסקס. תוך כדי התהליך הזה אנו מאבדים לא מעט מהיכולת לחוש את האחר, ומתחברים לאנרגיית ההישרדות הבסיסית שלנו, כדי להתחדש דרך האגו ודרך המיניות שלנו, ובעוצמה. התהליך הזה עשוי להיות מלווה בלא מעט מאבקי כוח ואגו עם האנשים סביבנו, במאמץ להגיע לשליטה הן ברגשותינו שלנו, הן בגוף שלנו והן במערכות היחסים שפתחנו לנו, ולוקח זמן להבין שרק איבוד מוחלט של התלות הזו באגו והתמסרות טוטאלית לרגש היא היא השליטה האמיתית בסופו של דבר, שכאן אם לא נלך לאיבוד ברגש ועד הסוף לא נוכל לזכות בשליטה מחודשת על רגשותינו ובעיקר - ביכולת לבחור בין לבין.
במקום להילחם על מקומנו עם הצדדים הלוחמניים של מזל עקרב נוכל לקדם בברכה את היכולת דווקא עכשיו להוציא ביחסים את החלקים הפחות נעימים שלהם לעתים: את היכולת לכעוס, להתאכזב, להתמודד עם תסכול ועם אובדן ה'אני' ביחסים, להתרסק כשאנחנו לא חשים עוצמה דומה מולנו שמשתפת אתנו פעולה, ולזכות בחופש המוחלט על ידי השחרור המוחלט של הצד היצרי העוצמתי שהוא בשורש המזל הזה, מזל עקרב.
זהו גם זמן לשיחות עומק נפלאות שמנקות משקעים רגשיים שצברנו זמן רב: ונוס במזל עקרב מעלה את מה שהצטבר בבטן ומתחת לפני השטח ולא קיבל ביטוי מלא עד כה, ומאפשרת לנו בכך לגעת ברגשותינו האותנטיים וברגשותינו האמיתיים כפי שהם, לחבק אותם ולהכיל אותם ללא שיפוט וביקורת, ולהיות אנחנו עצמנו, עד הסוף ובאופן טוטאלי, לטוב ולרע. לוותר על המאבק ולהתמסר למה שהרגש מביא תוך שאנחנו סומכים על עצמנו שנפגוש בסופו של דבר את מה שאנחנו צריכים לפגוש, ולעבור משם לפאזה הבאה של רגשותינו ושל הצמיחה האישית שלנו - זו מטרת התהליך הזה שמעבירה אותנו ונוס במזל עקרב, ואם נעשה זאת בכנות ובאומץ - נרוויח בגדול.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות שור, מאזניים, אריה, דלי, עקרב, סרטן, טלה וגדי.

התקשורת שלנו - לא קלה השבוע: מרקורי כוכב התקשורת שלנו עדיין במזל עקרב הטעון והוא יוצר זווית של מתח עם כוכב מרס במזל טלה. הזווית הזו מביאה איתה יכולת לפגוש רבדים מאוד עמוקים של תקשורת היישר מהקישקעס במקומות לא מודעים, היישר לדיאלוג עם הצד הלוחמני שלנו עם העולם. התוצאה עלולה להיות לא קלה: מלחמות על עקרונות, על הצורך להיות צודק ולומר את המילה האחרונה, ועל הפיכת המילים שלנו למייצגות ישירות שלנו, בלי לוותר על הצורך ללכת עד הסוף עם האמת שלנו, לפחות האמת היחסית כפי שנדמה לנו כעת. לבלות לא מעט במלחמות מילים ואגו עלול להתיש את כולנו, וגם לגרום לנו לאבד אנשים קרובים שנמצאים גם הם במילכוד הזה: אם נשכיל דווקא עכשיו לוותר על הצדק הבסיסי שנדמה לנו שאנחנו נלחמים עליו ולאפשר גם לשני לומר את דברו מבלי להגיב מהבטן אלא לכבד את דעתו גם אם היא שונה ומקוממת אותנו - נוכל לעבור את הזווית הזו בהצלחה, ואפילו להבין כמה דברים על עצמנו.

מי בעיקר יושפע מהזווית הזו? מזלות שור, מאזניים, טלה, סרטן, גדי, עקרב, אריה ודלי.

הזווית הקשה של השבוע - זו זווית העימות בין ונוס הרגשית שבמזל עקרב, לבין אורנוס התזזיתי כוכב השינויים שנמצא במזל שור. ונוס במזל עקרב אינה במיטבה כפי שכתבתי, והיא מושפעת מההרגלים שלה כמו גם מהצורך בביטחון רגשי, כלכלי וחברתי, וביטחון בכלל. מולה היא פוגשת את כוכב אורנוס האנרכיסט, שנלחם בכל מה שמייצג את המילה הזו 'ביטחון' שוונוס זקוקה לו כל כך, כיוון שמטרתו היא להביא אותנו למצבים של איבוד שליטה הן בחומר והן ברוח כדי לחזק את היכולת שלנו לשנות מצבים ולהשתנות בכלל: בלי איבוד האחיזה המזויפת הזו בחומר ובביטחון היחסי שאנחנו כביכול זקוקים לו, לא נוכל לבצע את השינויים האלה ולעבור לשלב הבא.
התוצאה הסופית עלולה להיות כמה ימים לא קלים שבהם אנו פוגשים תחושות של חוסר ביטחון ואי ודאות או מייצרים באופן לא מודע כאלה אצל אחרים כשאנחנו זקוקים למינון גבוה יותר של ספייס וחופש אישי, ואלה - עלולים לאיים על מי שאתנו, ולהכניס חוסר ביטחון ביחסים. ונוס מול אורנוס מביאה איתה יכולת מעניינת להתבונן לעומק במערכות היחסים שבנינו לנו ואולי גם לקחת פסק זמן זעיר כדי לבדוק עם עצמנו מה אנחנו מרגישים כשאנחנו לבדנו, ועד כמה הלכנו רחוק בוויתור שלנו על עצמנו בקשר הזה או אחר, או אולי בדיאלוג עם העולם, כשלא הקשבנו לעצמנו. זה יכול להיות פרק זמן קצר של לקיחת זמן לעצמנו כדי לראות היכן אנחנו בחלל סביבנו ומול העולם בכלל, וזה יכול להיות גם פרק זמן של מלחמה מול מי שמנסה להחזיק בנו בכוח ביחסים ומתקשה להכיל את הרצון שלנו במינון גבוה יותר של חופש אישי או של שינוי בכלל - אנחנו אלה שנחליט מה לעשות עם האנרגיה הזו בסופו של דבר, ואיך לנצל אותה לטובתנו הגבוהה.

מי בעיקר יושפע מהזווית הזו? מזלות שור, מאזניים, דלי, אריה, טלה, סרטן, גדי ודלי.

צעירות עושות סלפי. ShutterStock
בקרוב נחזור להסתובב בחוץ?/ShutterStock

התחזית השבועית

טלה
מרס שליט המזל שלכם נמצא סוף סוף בהילוך רגיל, אבל הילוך איטי מאוד. דברים לא מתקדמים מהר עכשיו. זווית של מתח בינו לבין כוכב מרקורי עלולה להביא איתה שבוע של ויכוחים, עימותים ודרמות מילוליות. לטלה קשה לוותר, אבל תמיד יש פעם ראשונה.

שור
ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל עקרב הטעון, ועשויה בהחלט להשפיע לטובה על מערכות היחסים שלכם ולרכך אתכם בדיאלוג הזוגי. אולם בהמשך היא יוצרת זווית עם אורנוס התזזיתי ולקראת סוף השבוע כדאי להיזהר ולא לנתק קשרים, ולפעול באופן אימפולסיבי: זה רק יפגע בכם, שוורים.

תאומים
מרקורי שליט המזל שלכם שוהה עדיין במזל עקרב המעמיק והטעון, וזווית של מתח שהוא יוצר עם כוכב מרס האגרסיבי עלולה להביא איתה שבוע עצבני וחסר שקט מכל הבחינות, מלווה בריבים ו-ויכוחים מיותרים. אם תוכלו לוותר על האנרגיה הזו ולהישאר מאופקים ובשליטה, תרוויחו בגדול, תאומימים.

סרטן
ונוס הרגשית עוברת השבוע לבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, סרטנונים, אלמנט שעשוי בהחלט להשפיע לטובה על הסרטנון הרומנטי, להעצים רגשות של רכות והכלה ואפילו לפתוח את הלב... אם הוא פנוי עכשיו, לבו הרך של הסרטנון, זה בדיוק הזמן להיכרות חדשה ומעניינת. אם הקשר כבר קיים - זה הזמן להעמיק.

אריה
השמש שליטת המזל שלכם מסיימת מסלול לא קל במזל עקרב הטעון והרגשי שלא עשה חיים קלים לאריה הפתוח, האופטימי והזקוק לפעולה ללא רגשות עוצמתיים שמלווים אותה כל הזמן. השמש עוברת למזל קשת השמח האופטימי והשייך גם הוא ליסוד האש. כעת הזמן להתחבר לאהבה, וזה אומר לדברים שמלהיבים ומרגשים אתכם מחדש, מבלי לעשות פשרות או להתנצל. קדימה.

בתולה
ונוס הרגשית עוברת לבית התקשורת שלכם מקום בו נמצא כבר גם מרקורי כוכב התקשורת, והמילים שלכם הופכות להיות השבוע משמעותיות מהרגיל. הגיע הזמן להתמסר קצת יותר לתקשורת אסרטיבית שעוזרת לכם להרחיב מעגלים חברתיים, לשתף אחרים במה שעובר עליכם ללא ביקורת או ציניות, ולאפשר למילים לעבוד אתכם - ועבורכם.

מאזניים
ונוס שליטת המזל שלכם עוברת השבוע מהמזל שלכם בו שהתה כחודש ימים והביאה אליכם לא מעט רגעים יפים כולל ניצוצות של אהבה, אל מזל עקרב הטעון, המאכלס את בית החומר והכספים שלכם. הגיע הזמן לעשות סדר בחשבון הבנק ולעשות זאת למרות הקושי, באווירה נעימה ואפילו בסיוע של מי שיכול לעזור: זמן לחשוב כמה מהלכים קדימה, מאזנאים.

עקרב
משהו טוב קורה לכם השבוע, עקרבים: אל המזל שלכם שבו נמצא מרקורי כוכב התקשורת עוברת ונוס הרגשית ומאפשרת לכם לרכך את לבכם הקשוח ואפילו לפתוח אותו לרווחה, ולאפשר לאהבה להיכנס... זה לא יקרה ביום אחד, אבל במהלך החודש שהיא שוהה שם תפגשו לא מעט הזדמנויות לעשות זאת, אם תסכימו לתת לה מקום, לאהבה...

קשת
מזלטוף, קשתים! השמש עוברת למזל שלכם, החיוך חוזר בהדרגה ואתו חוזרים גם האופטימיות והאמונה בעצמכם. אפשר לומר שאתם חווים השבוע סוג של התעוררות, כשגם יופיטר שליט המזל שלכם סוף סוף עוזב את פלוטו וייפגש אתו שוב רק עוד שנים רבות: הבנתי את הפואנטה, אומר יופיטר. ובינתיים - שלום ולהתראות בגלגול אחר. ואכן, משהו חדש מתחיל לנבוט לו, דיפ דאון: מרגישים?

גדי
הגדי נחשב כמזל מופנם למדי, אולם כשגם מרקורי כוכב התקשורת נמצא בבית החברתי שלכם וגם ונוס הרגשית עוברת לשם אפשר לומר שמשהו נפתח שם, דיפ אינסייד, מתחת לשריון הקשוח, משהו שמוכן לפגוש אנשים שמזמן לא פגש, ולהרחיב את המעגלים החברתיים שלכם. בינינו, הגיע הזמן, נכון?

דלי
זווית של עימות שמתרחשת השבוע בין אורנוס שליט המזל שלכם לבין ונוס הרגשית עלולה לגרום לוויכוחים ועימותים במערכות היחסים ואולי גם לנתק מסוים: כעת הזמן להקשיב לעצמכם ואולי לקחת פסק זמן כדי ליהנות מקצת יותר ספייס וחופש אישי, שני מצרכים חיוניים מאין כמותם לעולמו הרגשי המוזר של הדלי... מוכר לכם?

דגים
מיקומם של מרקורי כוכב התקשורת ו-ונוס הרגשית שעוברת גם היא כמוהו למזל עקרב מביא אתו צורך בצמיחה רגשית מואצת, והרחבת אופקים. כעת הזמן להסתכל כמה צעדים קדימה ולפתוח ערוצים חדשים של תקשורת וצמיחה אל העולם, הן רגשית וחברתית, והן עסקית וכלכלית. זה הזמן לגייס גם את הדגיג המופנם מבין שני הדגיגים המרכיבים את המזל שלכם, ולהוציא גם אותו - לפחות זמנית - לחופשי...

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully