וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מצב כוכבי השבוע: 01 בנובמבר עד ה-07 בנובמבר 2020

31.10.2020 / 13:42

יש לנו שינוי כיוון השבוע: מרקורי כוכב התקשורת שלנו חוזר סוף סוף להילוך אחורי, והשמחה רבה, ובשאיפה, גם כולנו אחריו

מה קורה בכוכבים השבוע? איזה שבוע מחכה לנו... ראשית, יש לנו שינוי בכיוון: מרקורי כוכב התקשורת שלנו חוזר סוף סוף להילוך אחורי, והשמחה רבה. הפעם היא באמת רבה כי הבלגן שהיה פה בשבועיים שלושה אחרונים, כשגם הוא וגם מרס בהילוך אחורי... אז הנה, הוא לפחות חוזר בתשובה ומכה על חטא, אבל כדי באמת להרגיש שהוא חזר והוא גם איתנו בקצב שמוכר לנו, נצטרך לחכות איזה שבוע בערך. אבל את שינוי הכיוון מן הסתם כבר נרגיש מחר מחרתיים, אם כי בקטן...
ובזמנים שכאלה, ניזכר באותו משפט אלמותי שקראתי שם על קיר השק"ם בבסיס חיל האוויר בסיני שם שרתתי: כל קוץ במדבר הוא פרח. לא שמרקורי הוא קוץ, חלילה, אבל הילוכו האחורי הפעם היה באמת לא קל, ואפשר היה לראות את זה בכל הבלגן הזה של היציאה מהסגר: אנשים שנראים מבוגרים ואפילו אחראיים מתנהגים כמו ילדים קטנים ולא מסוגלים לקבל החלטות משמעותיות או לקחת אחריות או לומר אפילו דברי טעם, תוך שהם יורדים זה על זה ומשנים את החלטותיהם בערך שש פעמים בשבוע וכרגיל בשעות הלילה... נקווה שכל זה יתחיל להשתנות השבוע, לפני שכולנו נאבד לגמרי את הקרקע מתחת לרגליים ואת ההיגיון הבריא.

התהליכים המשמעותיים בשמיים השבוע:
@מרקורי כוכב התקשורת חוזר להילוך רגיל במזל מאזניים, ולזווית עם סטורן לאורך השבוע - וזה משמעותי
@זווית מתח מדויקת 150 מעלות בין השמש למרס כוכב האקשן
@זווית מתח מדויקת 150 מעלות בין ונוס הרגשית לאורנוס התזזיתי

התקשורת שלנו - מרקורי חוזר להילוך רגיל, ובשאיפה, גם כולנו אחריו...
כן, שלושה שבועות מבולבלים ולא פשוטים שבהם גם חווינו סגר וגם בלגן לפניו ואחריו ושוב הבנו שכשהתקשורת שלנו לא במיטבה, קשה מאוד להסתדר, לחיות ולתקשר זה עם זה, בטח לא עם העולם.
במזל עקרב הביא אתו מרקורי את הצד הרגשי, העוצמתי שכולנו חווינו בסגר ובעליית רמת ההדבקות והפחדים של אלה שאמורים היו לתת לנו תשובות מה לעשות ואת מי לסגור כדי להעביר את המחלה.
הפועל היוצא של מרקורי הזה היה בעיקר כעס ותסכול, אולם שוב נתקלנו בתופעות של איפה ואיפה, אוכלוסיות מסוימות היו אמורות להיות סגורות כמו כולם אבל דווקא הם למדו חופשי, התרוצצו חופשי וגרמו לכולנו כעסים ותסכולים. אלימות המשטרה הייתה מעל ומעבר, והחלטות הממשלה השתנו כמה פעמים אפילו באותו היום... איך אפשר היה לדבר על תקשורת בכלל?
כעת כשהוא במזל מאזניים משהו מתחיל להתאזן לאט לאט, אבל עדיין רבה הדרך לקבלת החלטות שתהיה מקובלת על כולם, ושירגישו פה שכולם תורמים ולא רק חלק. התקשורת בין אדם לחברו לא הייתה קלה גם היא, כשכוכב מרס בהילוך אחורי הביא אתו אצבע קלה על ההדק, והרבה מאוד ריבים, סכסוכים, רציחות ודקירות מילאו את העיתונים בשבועות האחרונים. אי הבנות? לא רק: יותר פתיל קצר וחשיבה מהבטן, ולא מהראש.
אבל הזווית הקשה שמרקורי יצר בימים האחרונים עם סטורן הנוקשה תלווה אותנו גם בימים הקרובים כשהוא ילך קדימה סוף סוף, מה שאומר ימים לא קלים של כובד ואפילו בדידות מצפים לנו השבוע, עד שהוד מעלתו יסכים לצאת מהזווית הזו עם סטורן ולהמשיך קדימה למזל עקרב. והכובד ילווה אותנו עדיין, לא מעט, גם בדיאלוג בין אדם לחברו וגם בדיאלוג עם מוסדות וארגונים בחיינו.

מי בעיקר יושפע ממרקורי והזווית שלו עם סטורן? מזלות תאומים, בתולה, דגים, קשת, שור, דלי, אריה ועקרב.

הרגשות השבוע - ונוס הרגשית חווה זווית של מתח עם אורנוס התזזיתי, זווית לא קלה כשלעצמה, אבל קצרה יחסית.
מתחים בין בני ובנות זוג, מתחים עם קרובים ורחוקים, מתחים עם העולם ואפילו מתח ללא סיבה שמלווה אותנו וגורם לנו בעיקר לרצות להיות לבד, ולו רק כדי להתמלא אנרגיה שאורנוס מרוקן מאתנו - זו אחת החוויות של השבוע הזה. בזווית המתח של ונוס עם אורנוס, שני ניגודים: היא רוצה להיות ביחד, הוא - לבד. התוצאה - מתח. מה עושים עם המתח הזה? ראשית, מדברים עליו, מסבירים לאנשים קרובים שהם לא צריכים להיפגע מאתנו, ושמדי פעם אנחנו צריכים לטעון מצברים... זה טבעי ונורמלי.
מה שחשוב זה לגלות סבלנות וסובלנות כשלא מבינים אותנו, ולא לשבור את הכלים כשמתעקשים להציק לנו ברצון אינסופי לצומי...

מי בעיקר יושפע מהזווית הזו? מזלות שור, מאזניים, עקרב, אריה ודלי.

זווית המתח בין השמש למרס כוכב האקשן - זו אחת הזוויות היותר מרגיזות שיש, שכן היא יכולה להיות פיזית לגמרי: שני החלקים הפיזיים במפת הלידה שלנו יוצרים זווית של מתח זו עם זו, והתוצאה - מתח... המתח הזה מצביע על צורך מנוגד לפרוק אותו. מצד אחד זה מאוד פיזי, וקצת ספורט בהחלט יעשה את העבודה. מצד שני זה גם מנטלי, וריבים עם סמכויות בקטע מרדני ואפילו קצת ילדותי עלולים לצוץ עכשיו, ולהרוס פירות יפים של השקעה. במקום להיות פרובוקטיביים - היו פרודוקטיביים: נצלו את האנרגיה הזו להשקעה במיזם יצירתי או בהתחלה של משהו חדש ומעניין שמאפשר גם לשתף בו אחרים, וזה ינטרל את המתח הזה. בשאיפה...

מי בעיקר יושפע מהזווית הזו? מזלות טלה, סרטן, גדי, מאזניים, אריה, דלי, שור ועקרב.

נוף מדברי של אזור עין גדי. ShutterStock
כל קוץ במדבר הוא פרח/ShutterStock

התחזית השבועית

טלה
זווית המתח עם השמש לא עושה לכם טוב השבוע, מה גם שמרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע בהילוך אחורי... זה לא מיקום קל ואפילו די מרגיז, אבל ההילוך האחורי הזה של מרס ועוד במזל שלכם הוא מאוד נדיר: עוד מאמץ קטן לגלות סבלנות - ותכף זה עובר... בי קול, טלאים!

שור
ונוס שליטת המזל שלכם מעירה אתכם כשהיא הופכת להיות קיצונית ומרדנית, חסרת שקט ומשמעת, ועלולה לקלקל יחסים יפים בגלל זווית המתח שלה עם כוכב אורנוס, בעיקר כשלוקחים אותה כמובנת מאליה... מה עושים? מדברים עם הסביבה, מסבירים שלא צריך להיפגע ו... לוקחים עוד קצת ספייס.

תאומים
מרקורי שליט המזל שלכם סופסוף פורץ בהילוך קדמי, אבל... הוא עושה את זה מאוווד לאט, ורק בשבוע הבא אפשר יהיה לראות איך הוא מעביר הילוך. בינתיים מה שתקוע עדיין בקושי זז, אבל בקרוב החיוך יחזור. זווית הפעולה שלו עם סטורן כעת מאוד מכבידה עליכם. התמקדו בעובדות ובפרטים ולא תברחו מהמשימות שלכם.

סרטן
מרקורי כוכב התקשורת חוזר להילוך רגיל בבית המשפחה שלכם, ולאט לאט אפשר יהיה לראות איך המתחים של השבועות האחרונים מתחילים לרדת, ותחושת הביחד מתחילה לחזור. למרות הכל, חשוב שתפנימו את השיחות האחרונות עם בני המשפחה בשבועות האחרונים, ותשדרגו תקשורת.

אריה
השמש שליטת המזל שלכם נמצאת השבוע בזווית של עימות לכוכב אורנוס התזזיתי, אלמנט שמדגיש את כל מה שקשור לצורך שלכם להיות מאוד ממוקדים ו.. לשמור על עצמכם, אריות. חשוב במיוחד עכשיו לא לנתק קשרים, גם כשהכעס והתסכול עולים ומציפים. היזהרו בכבישים!

בתולה
ונוס שוהה בבית החומר והכספים שלכם, וזהו זמן טוב להגדיר מחדש את המטרות הכלכליות שלכם לתקופה הקרובה, ולפעול באופן חכם ויוזם לגבי מקורות הכנסה חדשים, או קידומם של הישנים. אל תשכחו לשלם חשבונות או את המחויבויות שלכם - זה עלול לעלות לכם ביוקר השבוע הזה, בתולות. התמקדו בפרטים הקטנים בחשבון הבנק.

מאזניים
נראה שיש לא מעט אקשן במזל שלכם השבוע, כשוונוס ממשיכה לנוע במזל שלכם ולעזור לכם לפתוח את הלב, ומצד שני - מרקורי חוזר בהילוך אחורי אל המזל שלכם, מחזיר אליכם חברים מהעבר או חובות מהעבר ומכריח אתכם להתעמת עם דברים שאולי לא מתחשק לכם לראות...

עקרב
השמש שנעה במזל שלכם ממשיכה לחגוג לכם ימי הולדת, אבל שהותם של מרקורי ו-ונוס במזל מאזניים עלולה לגרום לכם להרגיש שהאקשן האמיתי מתרחש לו מאחורי הקלעים, ולא בקדמת הבמה, עקרבים. שמרו על הכוחות שלכם, אל תשקיעו יותר מדי כעת ביוזמות חדשות ופעלו בזהירות מקסימלית.

קשת
הצד החברתי שלכם הופך מודגש כעת, ואנשים חדשים נכנסים למעגלים החברתיים שלכם, חלקם מזן לא מוכר, אבל דווקא הם יכולים להבין אתכם יותר מאחרים. מרס בהילוכו האחורי עשוי להחזיר אהבות מהעבר - או להחזיר את העבר לאהבות עכשיו... נסו להקשיב לפרטנרים שלכם לפני שאתם מגיעים להחלטות.

גדי
על פניו זה נראה כמו שבוע לא רגוע תקשורתית, גדיים: מרקורי הולך אחורנית בתחילת השבוע ויוצר זווית פעולה קשה עם סטורן שליט המזל שלכם, ואחר כך חוזר להילוך רגיל ושוב נכנס לזווית הזו: היא מביאה איתה סוג של אי הבנות, תחושה שהעולם קשה אתכם ולא ממש מבין, וקצרים בתקשורת. לחץ גדול מדי על אנשים אחרים יניב דווקא התרחקות, ולכן השבוע חשוב ללמוד להרפות ולשחרר, גדיים.

דלי
זווית של עימות בין השמש לבין אורנוס שליט המזל שלכם עלולה לגרום לקצרים בתקשורת עם סמכויות, לגישה מרדנית כלפי אלה שלוקחים אתכם כמובנים מאליהם, ואולי גם לניסיון לפעול בדרך חדשה, שונה וקצרה יותר. אבל אם לא תזהרו, היא תביא איתה ניתוק ממה שיש עכשיו. היו סבלניים.

דגים
הילוכו האחורי של כוכב מרס במזל טלה המאכלס את בית הכספים שלכם, מביא אתו תקופה לא פשוטה של בדק בית אמיתי הקשור לחומר וכספים בחייכם, ולא בטוח שקל לכם עם זה... כעת הזמן להגדיר באופן מדויק וללא פשרות היכן אתם עומדים עכשיו כלכלית, ומהי מידת האחריות שלכם לכל זה, לפני שפותחים דף חדש.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully