וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מצב כוכבי השבוע: 5-11 ביולי 2020

מתח, עצבים, חוסר סבלנות, פתיל קצר וגישה אלימה - כל אלה עלולים להופיע ובגדול בשבוע האחרון להילוכו האחורי של מרקורי במזל סרטן ובזווית שהוא יוצר עם מרס האגרסיבי

השבוע כדאי להיזהר במילים שלנו כי זה הולך להיות שבוע עם הרבה עצבים וחוסר סבלנות. טוב שיש את ונוס הרגשית בזוית פרקטית למרס כדי לנסות ולאזן את המצב, אבל לך תאזן את סוס הפרא הזה...

התהליכים המשמעותיים של השבוע:
1. מרס בזוית פעולה למרקורי בהילוך אחורי.
2. ונוס בזוית מעשית למרס לאורך כל השבוע.
3. השבוע האחרון של מרקורי בהילוך אחורי.

הזווית הקשה של השבוע - זו זווית הפעולה בין מרקורי, כוכב התקשורת שלנו שנמצא עדיין בהילוך אחורי, לכוכב מרס האגרסיבי. מבחינה תקשורתית - זו אחת הזויות הקשות והלא נעימות שאנו יכולים לחוות. הפעולה שמרס עושה למרקורי בזוית הפעולה היא הקצנה: הקצנה של דעות, של גישה, של דרכי פעולה, ושל פתיל קצר עצבני וחסר סבלנות. בגדול, מרס הופך את הדעות שלנו לעקרונות בלתי מתפשרים, ובעיקר הופך אותם לחלק מאתנו עד כדי כך שאנחנו מוכנים ממש להיכנס למאבק פיזי עליהם, שלא לדבר על מילולי, עד כדי כך התחושות חזקות.

אי לכך נפגוש השבוע הרבה ויכוחים עימותים מאבקי כוח ודרמות ואפילו אלימות פיזית - בגלל נוכחותו של מרס במזל טלה, כל נושא הסכינים עלול להיות מודגש, וכדאי להיזהר. לכן כדאי השבוע להיות מאוד רגישים לטונים שלנו ושל בני שיחנו, וכשהשיחה מתלהטת - לעצור, לנשום לרגע, לספור עד עשר, ואם אפשר - לחייך. בלי חיוך זה לא יעבוד, חברים, ולכן - הכניסו אותו כרשימת ה"טו דו ליסט" ההכרחית של השבוע הזה, כי השפעתו עשויה להיות מדהימה כשהוא מגיע במקום הנכון. מה כן? פעילות פיזית - והרבה ממנה, כדרך לשחרר מתחים ולחצים, ולתת לנפש קצת מרגוע, ומשם - גם הגוף ירגע. הליכה, ריצה שחייה וחדר כושר - זה הזמן לכל אלה, ובגדול.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות טלה, סרטן גדי מאזניים ובעקיפין כולנו.

הזוית החיובית של השבוע - כן, יש גם זוויות חיוביות בכוכבים ואפילו הרבה: הזוית המדוברת היא זו הזווית המעשית בת ה-60 מעלות בין ונוס הרגשית למרס האגרסיבי. הזווית הזו עשויה לפעול באופן שמאזן מעט את זווית הפעולה בין מרס למרקורי כוכב התקשורת, למתן את התגובות של כולנו ולהכניס קצת יותר הגיון אמפטיה ורגשות רכים למערכת החשיבה שלנו ולאזן חלק מההתלהמות והתגובות הקיצוניות שבין מרס למרקורי. הזוית הזו גם מראה על אפשרויות מעניינות של שיתופי פעולה נאים, למען הצלחתם של אתגרים משותפים הן מבחינה עסקית וכלכלית והן מבחינה חברתית. המיקום הזה עשוי להביא איתו גם קידום מעניין לאנשים שלוקחים עכשיו יזמה, אולם לא רוצים לפעול לבד אלא עם מי שמשלים אותם: זו גישה מעניינת שמאפשרת לכל אחד להתבטא כפי יכולתו, ולא לבטא שתי אנרגיות דומות על משבצת פעולה אחת, אלמנט שעלול להביא איתו מאבקי כוח ואגו.

מי בעיקר יוכל ליהנות מהזוית הזו? מזלות שור, מאזניים, עקרב, אריה, דלי, טלה סרטן וגדי.

התקשורת שלנו - זהו השבוע האחרון של הילוכו האחורי של מרקורי במזל סרטן, וכדאי להיערך לכך. מאמצע השבוע ואילך מרקורי מאט את הקצב ועוצר לגמרי בסוף השבוע: ביום הראשון בשבוע הבא הוא כבר חוזר להילוך רגיל, אבל ייקח לו זמן עד שיחזור לקצב הרגיל שלו, ולכן כדאי לקחת בחשבון את השבועיים הקרובים - זה שמגיע וזה שאחריו - כמקום שבו המימוש היזמה והביצוע שלנו עלולים להיות איטיים מהרגיל, ופה ושם גם לעלות על שרטון: סבלנות ואורך רוח הן מלות המפתח לכל העושים במלאכה, בשבועיים האלה.

מי בעיקר יושפע ממהלכיו של מרקורי השבוע ובשבוע הבא? מזלות בתולה, תאומים, קשת, דגים, סרטן גדי מאזניים וטלה.

זוג כועס. ShutterStock
שבוע של מתח, עצבים וחוסר סבלנות/ShutterStock

התחזית השבועית

טלה
מרס שליט המזל שלכם שוהה אמנם במזל טלה שעליו הוא שולט, אבל עם כל האנרגיה העוצמתית הזו ובזוית למרקורי כוכב התקשורת הפתיל שלכם קצר במיוחד. חשוב לא לאבד את הראש כשדברים יוצאים משליטה, ולא לומר דברים שאחר כך תצטערו עליהם. גלו איפוק!

שור
ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת בבית והכספים שלכם, מיקום מבורך כלשעצמו למרות שהיא עלולה לגרום להוצאות גבוהות בעיקר על פינוקים ואוכל, וחבל... כשונוס בשטח - הדיאטה נעלמת. הזוית הפרקטית שלה עם מרס מאפשרת שתופי פעולה נאים.

תאומים
זהו השבוע האחרון של מרקורי שליט המזל שלכם בהילוך אחורי, וכדאי להשתדל להעביר פגישות חשובות ויזמות חדשות לשבוע הבא, ולא להתעקש על השבוע הזה אלא אם המדובר על תכניות שנדחו שוב ושוב, החזרי חובות, או מכירת נכסים וחפצים: לקנות - רק בשבוע הבא.

סרטן
השמש ממשיכה עדיין להביא איתה ימי הולדת משפחתיים במיוחד כדרך הסרטנים, אבל מרקורי כוכב התקשורת מבלה את השבוע האחרון בהילוך אחורי במזל שלכם: זמן לסגור סופית קשרים שמיצו את עצמם ומצבים שנמשכו יותר מדי, ולפנות מקום - גם בלב - לאנרגיה חדשה.

אריה
השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל סרטן הרגשני, והאריה שלנו סובל ממצבי רוח לא יציבים ומדרמות קטנות וטורדות מנוחה פה ושם. ונוס שהולכת קדימה בבית החברתי שלכם עוזרת לכם לשפץ קשרים חברתיים וקשרים עם מוסדות וארגונים בחייכם כעת.

בתולה
ונוס הרגשית שוהה בבית הקריירה שלכם, בתולות,והפעם בהילוך קדמי: זה בדיוק הזמן לסיים תהליכים שמיצו את עצמם, וליהעזר גם בהילוכו האחורי של מרקורי כדי לסיים סופית דברים וקשרים שהעיקו עליכם לאחרונה: הגיע הזמן לדבר לשתף ו..להחליט.

מאזניים
ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע קדימה במזל תאומים השייך גם הוא ליסוד האוויר, והקלילות שהיא מביאה איתה ליחסים ולתקשורת שלכם עוזר לכם לקדם נושאים שנעצרו לאחרונה. הילוכו האחורי של מרקורי השבוע מביא איתו חומר למחשבה בנושאי אמביציה וקריירה.

עקרב
הילוכו האחורי של מרקורי בבית הצמיחה וההתפתחות האישית עשוי לעורר געגועים לנסיעות וללימודים, אולם רק מהשבוע הבא ניתן יהיה לראות את כל התמונה ולקבל החלטות בנושא. מרס במזל טלה מביא איתו הרבה מרץ לבית העבודה שלכם, אולם חשוב לשמור על הבריאות כעת ולא להגזים.

קשת
מיקומו של כוכב מרס במזל טלה השייך גם הוא ליסוד האש עושה לכם טוב על הלב: הוא מביא איתו את כל האנרגיה שהייתם צריכים לאחרונה ולא קיבלתם, כדי לסיים יזמות מעניינות ולקדם תהליכים שחשובים לכם. זמן טוב להגדיר מחדש את המטרות שלכם, ו..לגשת לביצוע.

גדי
הילוכו האחורי של מרקורי במזל סרטן בבית הזוגיות והיחסים שלכם מסתיים השבוע: זה השבוע האחרון שבו הוא יוכל לסייע לכם לפתוח דברים לעומק עם בן או בת הזוג, לנקות משקעים רגשיים, או לסיים קשר שמיצה את עצמו בשבוע הבא - הכל משתנה...

דלי
ונוס שהולכת קדימה בבית הביטוי האישי שלכם, מאפשרת לכם להיות יצירתיים ומרתקים מתמיד. זהו זמן טוב לפנות מקום בלב אם קשר שהיה לכם בעבר עדיין מכאיב בזכרונו, ולאפשר לאנשים חדשים להכנס. זמן טוב לגישה יצירתית מעניינת, ולחשיבה מחוץ לקופסה.

דגים
זה השבוע האחרון שבו מרקורי כוכב התקשורת שוהה בהילוך אחורי בבית הרומנטיקה והרגשות, וזהו זמן טוב לסיים להתאבל על קשרים מהעבר, או לחילופין לנסות ולהחזיר אהבה שעדיין טריה בלבכם: עשו זאת השבוע - או קבלו החלטה, ובשבוע פתחו דף חדש ואוהב לאהבה, ולעולם בכלל.

הלימונדה הסודית של מרקורי

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully