וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מצב כוכבי השבוע: 24-30 למאי 2020

23.5.2020 / 10:30

השבוע מתרחשים לכם כמה תהליכים במקביל, כשהכוכבת העיקרית שלנו היא ונוס, שבהילוכה האחורי ממשיכה ליצור קונפליקטים רגשיים ומעניינים, התבוננות עומק על הקשרים הרגשיים והחברתיים שלנו, ובעיקר צורך להגדיר מחדש את מערכות היחסים שלנו

מה קורה השבוע בכוכבים? השבוע מתרחשים לכם כמה תהליכים במקביל, כשהכוכבת העיקרית שלנו היא ונוס, שבהילוכה האחורי ממשיכה ליצור קונפליקטים רגשיים ומעניינים, התבוננות עומק על הקשרים הרגשיים והחברתיים שלנו, ובעיקר צורך להגדיר מחדש את מערכות היחסים שלנו לסוגיהן. לשדרג את הטעון שדרוג ולסיים את הטעון סיום, כל זאת לפני שיוצאים לדרך חדשה.
אבל השינוי המשמעותי בשמיים קשור לכוכב אחר: זהו מרקורי, כוכב התקשורת שלנו. הכוכב הזה עובר השבוע ממזל תאומים האינטליגנטי והתקשורתי למזל סרטן הרגשני והמופנם, יוצר זווית של מתח עם סטורן ומשנה את התקשורת שהתרגלנו אליה בשבועות האחרונים. יהיה מעניין...

התהליכים המשמעותיים בשמיים השבוע

@מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל סרטן
@מרקורי כוכב התקשורת בזווית של מתח לסטורן הנוקשה

המעבר המשמעותי של השבוע - זהו מעברו של מרקורי כוכב התקשורת שלנו ממזל תאומים השכלתני השייך ליסוד האוויר, למזל סרטן הרגשי השייך ליסוד המים.
בגדול, אפשר לומר שהתקשורת שלנו משתנה מהשבוע. במקום תקשורת מהירה, קלילה, זריזה ואינטליגנטית, אנחנו מקבלים תקשורת רגשית ואפילו רגשנית, כששיקול הדעת שלנו ודרך קבלת ההחלטות הופכים רגשניים ולא מעשיים, מה שעלול לגרום לנו לקבל החלטות גרועות ולא שקולות. במזל סרטן מרקורי מדגיש את הצורך שלנו בביטחון רגשי, בחום ואמפתיה. כעת הדגש הוא לא על הברק המילולי, אלא על הדרך שבה אנחנו יוצרים קרבה, משפחתיות ותחושה של ביחד.
זהו זמן מצוין לעבוד על הקשרים המשפחתיים שלנו ועל היכולת שלנו להפוך אותם לחמים, אוהבים ותומכים, אם ניקח אנחנו יוזמה ונעניק לאנשים הקרובים אלינו את מה שאנחנו בעצם רוצים לקבל מהם: חום - ושייכות. זהו זמן טוב לחזור לשבט המשפחתי הקטן שלנו, לשבת עם כולם, לשתף ברגשות וברעיונות ושוב להרגיש ביחד.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות תאומים, בתולה, קשת, דגים, סרטן, גדי, טלה ומאזניים.

הזווית הקשה של השבוע - זווית המתח בין סטורן הנוקשה למרקורי, כוכב התקשורת שלנו.
בעוד מרקורי עובר למזל סרטן הרגשני והמשפחתי, סטורן נמצא דווקא במזל דלי החברתי והפתוח, והוא מנסה להכריח את מרקורי להיפתח קצת יותר במזל סרטן. אבל האפקט המיידי של הזווית הזו הוא ביקורתיות, שיפוטיות ותחושות של כובד ובדידות. אלו יומיים שלושה של חשבון נפש אמיתי, הקשור בעיקר גם בנושאי חומר וגם בנושאים חברתיים: זהו זמן להיכנס למחויבויות רשמיות מסוגים שונים, אך להיזהר מדיאלוג רשמי עם השלטונות.
זהו זמן לשחרר עיקולים, לשלם חשבונות ולחזור לקרקע מעשית לפני שנתפנה לצד הרגשי של מרקורי, וליכולת שלנו לקרב לבבות ולא להסתפק בגישה מנוכרת, קרה ורשמית.

מי בעיקר יושפע מהזווית הזו? מזלות תאומים, בתולה, קשת, דגים, גדי, סרטן, טלה ומאזניים, אך גם דלי ואריה.

אישה מודרגת עם חשבונות. ShutterStock
זהו זמן לשחרר עיקולים, לשלם חשבונות ולחזור לקרקע/ShutterStock

התחזית השבועית

טלה
מעברו של מרקורי למזל סרטן השבוע הופך את הטלאים שלנו להרבה יותר משפחתיים וביתיים, אבל מביא אתו גם דרמות קטנות שעלולות בקלות להתפתח למריבות עסיסיות, אם לא תשימו לב. אתם נעלבים בקלות וחשוב לא לתת לרגישות היתר הזו מקום גדול מדי.

שור
השמש עוברת מהמזל שלכם למזל תאומים כבר בפתח השבוע, ומדגישה את הצורך החזק ביציבות שהשור זקוק לו, בעיקר בכל מה שקשור לחשבון הבנק. אבל ונוס, שליטת המזל שלכם בהילוך אחורי, עלולה לערער את היציבות ותחושת הביטחון, עם צורך בבדק בית אמיתי בכל הקשור לחשבון הבנק. ג'סט דו איט.

תאומים
מזלטוף, תאומימים! השמש עושה צעדים ראשונים במזל שלכם, וכרגיל חגיגת יום ההולדת של בני ובנות המזל הזה היא בדרך כלל שמחה במיוחד. וכאילו להוסיף שמחה, נצמד השבוע מרקורי לוונוס בהילוך אחורי במזל שלכם, ומביא אתו ימים מיוחדים שמחברים ביחד עבר והווה עם בדל עתיד פה ושם, וזיכרונות שוונוס במזל שלכם מביאה איתה. שבוע מעניין.

סרטן
משהו טוב קורה לכם השבוע, סרטנונים: מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל שלכם, ואחרי חודש שבו שהה מאחורי הקלעים והתקשורת שלכם לא הייתה במיטבה, הגיע הזמן להשתמש בו בחוכמה, לפתוח מחדש אשנבי תקשורת שהיו סגורים לאחרונה אל העולם, ואפילו לפגוש מעגלי תקשורת חדשים ואנשים מעניינים. זמן לתת לכל הרגש הזה מילים - והרבה מהן...

אריה
השמש, שליטת המזל שלכם, צועדת בהססנות אך בביטחון את צעדיה הראשונים במזל תאומים, והחיים הופכים הרבה יותר תקשורתיים ומתוקשרים. כן, הגיע הזמן לא רק לעשות אלא גם לדבר - אצלכם זה הולך הפוך בדרך כלל - ולהתחיל כל תהליך במילים: להגדיר מטרה באופן מדויק ואז לשתף אחרים ולגשת לביצוע. אל תקחו שום דבר ואף אחד כמובן מאליו השבוע, אריות.

בתולות
מעברו של מרקורי שליט המזל שלכם למזל סרטן הופך את הבתולה האינדיבידואליסטית שלנו להרבה יותר חברית וחברתית. הגיע הזמן להרחיב את מעגל החברים והמכרים שלכם, אך בעיקר רצוי להרחיב את המעגלים המקצועיים ולתקשר עם קולגות שיכולים לעזור ולסייע. ונוס שבבית הקריירה בהילוך אחורי עשויה לסמן עכשיו צורך בשינוי כיוון.

מאזניים
ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע בהילוך אחורי, ומכריחה את המאזנאים שלנו לעשות חשבון נפש אמיתי דווקא בנושאי צמיחה אישית והרחבת אופקים. זהו זמן טוב לראות את כל התמונה, משהו שאולי התקשיתם לעשות לאחרונה, ולתכנן לטווח ארוך. לימודים מסוגים שונים, התפתחות אישית ומקצועית, כניסה לשותפויות ועשייה רחבת היקף גם באזורי עשייה לא מוכרים לכם - זה הזמן לחשוב על כל אלה.

עקרב
השמש עוזבת את בית הזוגיות שלכם ועוברת למזל תאומים, שם נמצא גם את ונוס הרגשית, והעקרב שלנו נכנס לצומת מורכבת שבה חשוב להיזהר שלא לקחת סיכונים מיותרים, אך במקביל גדל הדחף לפעול ולצאת ממקום מקובע שלא מקדם אתכם. השתמשו בצירוף המילים "ספונטני מתוכנן היטב" שהוא כמובן אוקסימורון: לנסות ולהגדיר לעצמכם לאן אתם רוצים להגיע, להתחיל לפעול בקטן ולתת לדברים להתגלגל. קדימה.

קשת
השמש שוהה במזל תאומים בבית הזוגיות והיחסים שלכם ביחד עם ונוס הרגשית שנמצאת בהילוך אחורי, וזהו פרק זמן מצוין להתבונן לעומק במערכות היחסים שבניתם לכם, להסיק מסקנות, להאיר הארות, לשתף את בן או בת הזוג ברגשות ולהשקיע קצת יותר מחשבה בצורך לשדרג את הקשר - או להמשיך הלאה. יש עוד זמן להחלטות, אבל... כדאי שיגיעו בסוף התהליך.

גדי
מרקורי כוכב התקשורת עובר השבוע לבית הזוגיות והיחסים שלכם, והגדי המופנם שלנו בהחלט יכול להרוויח מכך לא מעט: זהו זמן מצוין לפתוח את הלב, לתת למילים לשטוף ולצאת החוצה, לדבר על מה שחשוב לכם באמת, על מה שמפריע או מה שמרגש וליצור גשרים חדשים ללב הפרטנרים שלכם... אם הלב הגדיי הקשוח פנוי - זה בדיוק הזמן למסע היכרויות אינטנסיבי ולחיזור עדין אך תקיף, ובעיקר מילולי.

דלי
אל בית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם עברה השמש בסוף השבוע הקודם, ונוכל למצוא כאן בתחילת השבוע גם את מרקורי כוכב התקשורת שבהמשך השבוע יעבור למזל סרטן, וגם את ונוס הרגשית בהילוך אחורי. מה עושה כאן ונוס? יתכן והיא מזכירה לכם מה זו אהבה, יתכן והיא מביאה איתה זיכרונות של אקס או אקסית מיתולוגיים, ויתכן והיא גורמת לכם לחזור לקשר שהסתיים ולהכות על חטא... אבל באותה מידה היא גם עלולה לגרום ללקיחת פסק זמן למחשבה ואף לסיום קשר.

דגים
ונוס הרגשית יוצרת בסוף השבוע זווית מרוחקת עם נפטון אך בהמשך השבוע מתרחקת מהזווית, וההצפות הרגשיות של השבוע הקודם מתפוגגות בהדרגה. ונוס במזל תאומים מביאה איתה מילים כמו חום, אהבה ואמפטיה אל הבית והמשפחה, אבל בהילוכה האחורי היא יכולה לסייע בלסיים ריבים, להחלים עימותים וקצרים בתקשורת ולשדרג קשרים משפחתיים שעלו על שרטון בחודשים האחרונים. תנו ללב להוביל כעת מהלכים, הקשיבו לו ולאינטואיציה שלכם וצאו לפעולה, בעיקר לקראת סוף השבוע כשמרקורי עובר למזל סרטן המאכלס את בית הרומנטיקה שלכם...

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully