וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מצב כוכבי השבוע: 17-23 למאי 2020

16.5.2020 / 11:12

שבוע מעניין לפנינו, בו השמש עוברת למזל תאומים המסמל את בית התקשורת שלנו. המעבר הזה הוא אחד הגורמים החשובים בניסיון למצוא בכל זאת פינה שפויה ושכלתנית - לא רגשית - שממנה אפשר להתבונן בדברים

מה קורה השבוע בכוכבים? אין ספק, מרקורי כוכב התקשורת מככב בשמיים, למרות שהילוכה האחורי של ונוס יונק מאתנו ים של צומי לכל הכיוונים, וניסיונות כיבוי של שריפות מקומיות שפורצות פה ושם בגלל אי הבנות קצרים בתקשורת ומעגלים רגשיים שמעלים פתאום סימני שאלה, מתפרקים וחוזרים ומתחברים להם...
שבוע מעניין לפנינו, בו השמש עוברת למזל תאומים המסמל את בית התקשורת שלנו, שבו נמצאת גם ונוס שעכשיו בהילוך אחורי, ושגם מרקורי כוכב התקשורת שליט מזל תאומים יוצר זווית פעולה לא קלה עם נפטון הרגשי וגורם גם למילים שלנו לאבד שליטה מעשית על מה שקורה, אך גם לצייד את הדמיון והיצירתיות שלנו ביופי של צידה לאורך השבוע הזה.

התהליכים המשמעותיים בשמיים השבוע

@השמש עוברת למזל תאומים
@מרקורי בצמידות לוונוס
@מרקורי בזווית פעולה מדויקת לנפטון

המעבר המשמעותי של השבוע - מעברה של השמש ממזל שור למזל תאומים השייך ליסוד האוויר השכלתני. יש משהו בתחזית השבועית שמאותת על חלק מהפתרון של הכובד והבדידות שכולנו חשים באופן כזה או אחר, כשהגורם העיקרי להם היא הילוכה האחורי של ונוס במזל תאומים, המשני, הזווית שהיא יוצרת עם נפטון הרגשי, והשלישי - כוכב מרס במזל דגים שגורם לרגש לבעבע, לתסוס, ליצור דרמות קטנות ולהגדיל אותן יותר ויותר בהמשך.
מעברה של השמש למזל תאומים הוא אחד הגורמים החשובים בניסיון למצוא בכל זאת פינה שפויה ושכלתנית - לא רגשית - שממנה אפשר להתבונן בדברים, להבין לאן הם הולכים ולנסות בכל זאת לשלוט על חיינו. אחרי חודש במזל שור שעזר לנו לשים את הרגליים על קרקע כלשהי, ממשיכה השמש לנוע ועוברת למזל תאומים השכלתני שעליו שולט מרקורי כוכב התקשורת, שגם הוא נמצא כעת במזל תאומים. המעבר הזה מחזק את הצד החברתי והשפוי שלנו. כעת הזמן לשתף אחרים במה שעובר עלינו, לחלוק רגשות ותובנות ובעיקר לתרגם את כל הלחצים והרעיונות שלנו למילים, ומשם - למעשים.
כן, הגיע הזמן לתרגם את כל הרגשות האלה למילים באופן יצירתי כזה או אחר, ולתת למילים לעבוד עבורנו. השמש שבמזל תאומים מביאה איתה גם השקפת עולם דינמית, וגורמת לכמה וכמה נסיעות קצרות ולהרבה תנועה שהייתה קצת חסרה לאחרונה. אז... הגיע הזמן להתנער, לבדוק אם פתחו את חדר הכושר או לצאת לרוץ בפארק כי זה כבר מותר, נדמה לי, ולאפשר לטלפון ולזום לעבוד שעות נוספות...

מי בעיקר יושפע ממעברה של השמש? מזלות אריה, שור, עקרב, דלי, תאומים, בתולה, קשת ודגים.

הצמידות הנעימה של השבוע - זו הצמידות בין מרקורי כוכב התקשורת לוונוס הרגשית, כשהוא הולך קדימה והיא אחורנית, ושניהם נפגשים להם במזל תאומים לדייט מקסים וקצר שכן הוא ממשיך קדימה והיא מנפנפת לרכבת המתרחקת וחוזרת למוסקבה, או לפחות לכיוון תחילתו של מזל תאומים. אבל גם הצמידות הזו, קצרה ככל שתהיה, יכולה לספק לנו יום יומיים שמחים שבהם אפשר לחבר בין תקשורת לרגש, ובין הפה למילים. זהו זמן מצוין לחיזור עדין אך תקיף, ולחיזוק הקשר בין המילים שלנו לבין השומע אותן ונמס לאטו... אם הן מגיעות אליו בתדר הנכון... מה נותר? להקשיב ללב, לאפשר לראש הלוגי לעדן את הגישה ולתת לאהבה להפעיל אותנו מבפנים אבל באופן מילולי כך שגם ונוס הרגשית וגם מרקורי המילולי יהיו שבעי רצון...

מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו? מזלות תאומים, בתולה, קשת, דגים, שור, מאזניים, סרטן וטלה.

הזווית הקשה של השבוע - זו זווית הפעולה בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו לבין נפטון המטשטש והמערפל. על פניו זו אחת הזוויות הלא קלות מבחינתו של מרקורי שלנו. נפטון מטשטש ומערפל את הכוונות והמילים מצד אחד, אבל מצד שני הוא טוען אותן ברגשנות יתר, אלמנט שמתאים לחיזור, לפלירטוט, לנאומים חוצבי להבות ולהרבה דמיון ויצירתיות ביחסים. זו זווית לא קלה, כיוון שהיא מביאה איתה מעורבות רגשית גבוהה בהחלטות המעשיות שלנו, וכשהרגש מקבל החלטות הקשורות לחומר וכספים, שיקול הדעת שלנו עלול להיות בצרות.
הזווית הזו מקשה עלינו לראות את כל התמונה, כיוון שהכל רגשי כעת, ולכן היא עלולה לגרום לנו לקבל מסקנות מוטעות דווקא במקרים בהם אנו זקוקים יותר מכל דבר אחר לעצה טובה, לכיוון חשיבה פרקטי, או למסקנות שיגרמו לנו לפעול ולא לדחות או לחכות. תחת זווית שכזו אנו עלולים בקלות לקבל החלטות גרועות כיוון ששיקול הדעת שלנו אינו במיטבו עכשיו. רגשנות יתר, מעורבות רגשית גבוהה מדי וגישה נוסטלגית עלולים לפגוע בשיקול הדעת המעשי שלנו, בעיקר כשאנחנו עוסקים בנושאים הקשורים לחומר וכספים. לכן כדאי השבוע לדחות החלטות הקשורות לצד המעשי של החיים לשבוע הבא אם אפשר, או לפחות להתייעץ עם אנשים נוספים לפני שאנחנו מחליטים סופית, וגם אז - רק כשאין ממש ברירה.

מי בעיקר יושפע מהזווית הזו? מזלות תאומים, בתולה, קשת ודגים.

אילוסטרציה. ShutterStock
זמן טוב לחיזור או פלירטוט/ShutterStock

התחזית השבועית

טלה
מרס, שליט המזל שלכם, נמצא במזל דגים השייך ליסוד המים, והטלה שלנו מוצא את עצמו בשבוע רגשי ואפילו רגשני מהרגיל. מרקורי בבית התקשורת שלכם הופך אתכם לתקשורתיים במיוחד, אולם הילוכה האחורי של ונוס מאפשר לכם לסגור מעגלים רגשיים שמיצו את עצמם ולהמשיך הלאה.

שור
ונוס, שליטת המזל שלכם, שוהה בהילוך אחורי השבוע, והשור שלנו שבנוי על הרגלים, סדר וארגון מאבד ריכוז כשהמעורבות הרגשית של השבוע הופכת לו את סדר הדברים, וגורמת לו להתנהג הרבה יותר רגשי מאשר הגיוני. למרות הכל חשוב לפעול תחת לו"ז מדויק ולא לאפשר לרגש להוציא אתכם מהפוקוס, בעיקר בנושאים כלכליים.

תאומים
מרקורי, שליט המזל שלכם, שוהה ב... מזל שלכם, ומביא אתו תקשורת משופרת בתחילת השבוע, אולם בהמשך יוצר זווית פעולה עם נפטון הרגשי, אלמנט שהופך אתכם לרגשניים ולא ממוקדים. החלטות חשובות בנושאי עסקים, כספים וקניות גדולות וקטנות - נסו לדחות לשבוע הבא, אם אפשר, תאומימים.

סרטן
גם מרקורי וגם ונוס נמצאים השבוע במזל תאומים ובהמשך גם השמש, ושמים את הפוקוס על הנעשה בעיקר מאחורי הקלעים, ולאו דווקא בקדמת הבמה. זהו זמן לנקות משקעים רגשיים שהצטברו כדי שלא יגרמו לקצרים בתקשורת. זמן לדבר על מה שחשוב לכם באמת ולא לפחד גם ממילים קשות.

אריה
השמש, שליטת המזל שלכם, עוברת אחרי חודש אסרטיבי אך כבד משהו למזל תאומים, והאריה שלנו מתעורר, מפהק, ו... שואג ומחריד את הג'ונגל. כמה הודעות השאירו לי? אומר האריה וחוזר לסלולר ומדבר נון סטופ השבוע, מזיז דברים, משווק את עצמו וסוף סוף נכנס לאקשן מהיר, אינטנסיבי ומאפשר לדברים לקרות. קדימה.

בתולה
הירח ונפטון במזל דגים בבית הזוגיות שלכם, מרקורי ו-ונוס בבית הקריירה שלכם כשוונוס בהילוך אחורי - נראה שיש תוכניות חדשות על הפרק אבל איכשהו דברים לא זזים, והם גם לא יזרמו אלא אם תגדירו באופן מדויק לאן אתם הולכים, איך ועם מי. עניין ההגדרות הוא המשמעותי השבוע.

מאזניים
ונוס, שליטת המזל שלכם, ממשיכה לנוע בהילוך אחורי בבית הרומנטיקה וההנאות שלכם, ונראה שהזיכרונות והנוסטלגיה הולכים ומתחזקים כשוונוס גם יוצרת שוב את זווית הפעולה שלה עם נפטון הרגשי: כעת כשהרגש שולט - המאזנאי שוב נמס, לפחות עד סוף השבוע... תנו מקום לאהבה!

עקרב
השבוע הזה כדאי לפעול בזהירות מקסימלית, עקרבים: השמש עוזבת את בית הזוגיות והשותפויות שלכם וממריאה למזל תאומים שם נמצאים כבר מרקורי כוכב התקשורת, וגם ונוס ששוהה בהילוך אחורי. יתכן והגיע הזמן לשינוי כיוון בחייכם כעת, יתכן במה שקשור לרכוש או כספים, אבל חשוב לא לקחת סיכונים מיותרים מכל סוג שהוא.

קשת
גם ונוס הרגשית שבהילוך אחורי, גם מרקורי כוכב התקשורת ומהשבוע גם השמש - כל אלה נמצאים השבוע בבית הזוגיות והיחסים שלכם, ואומרים לכם כל אחד בדרכו מסר דומה: כדי להצליח ולהתמודד חייבים שיתופי פעולה, לפחות שותף או בן ברית לרעיון או לדרך. המשיכו לפעול עם הבוס או הפרטנר שלכם. בקרוב תדעו.

גדי
המשימות והמטלות הפרקטיות שלכם תופסות מקום גדול יותר ויותר השבוע, והגדי שלנו שוב עושה את מה שהוא יודע כל כך טוב לעשות - שם על כתפיו כמה וכמה מטלות גם כדי להקל על אחרים, ומנסה לעשות הכל לבד. זמן להתמודד עם אתגרים גדולים, אולם... לא הכל בבת אחת.

דלי
מזל תאומים המאכלס את בית הרומנטיקה, הילדים והיצירתיות שלכם עמוס מהשבוע, והעומס הזה מכריח אתכם למצוא דרכי ביטוי חדשות, בין אם בחיזור ובפלירטוט, בין אם ביכולת שלכם לעמוד בהצלחה מול קהל ובין אם בצורך לפעול באופן מדויק וחכם בזוגיות וביחסים. נסו להקשיב יותר, לפני שאתם מדברים.

דגים
כוכב מרס ממשיך לנוע במזל שלכם, והדגיג שלנו הופך אמביציוזי, עצבני וחסר שקט. ונוס, שיוצרת שוב זווית פעולה עם נפטון, הופכת אתכם יצירתיים מהרגיל אבל גם מעורבים רגשית ובעלי קושי לממש רעיונות ויוזמות כעת. תנו לרגש לדבר וליצור, אבל רק כשהרגלים עומדות על קרקע מוצקה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully