וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

2 תהליכים חשובים בכוכבים צפויים לפתוח לנו את הלב השבוע

אחרי חודש קריר במזל דלי שבה אפילו שנת הכפיות שלנו לא ממש עזרה, חוזרת ונוס למקום שמבין ומכיל אותה טוב כל כך - מזל דגים - ומחזירה את הלב ואיתו את הרגש למרכז הבמה. ונוס הרגשית עוברת למזל דגים והגיע הזמן לפתוח את הלב. מוכנים?

ונוס היא זו שאחראית על מערכות היחסים בחיינו ועל אותו מנגנון מוזר שאחראי על קבלה ונתינה, ופה ושם אפילו קוראים לו - אהבה. מעבר לכך (כאילו שיש באמת מעבר לכך), ונוס מפנה את תשומת לבנו למה ולמי שאנחנו אוהבים וקצת שכחנו לאחרונה ובונה סדר עדיפויות כזה שבו נוכל לבטא את עצמנו באופן הטוב ביותר, אישית ורגשית, מחוברים למי שאנחנו באמת. בחודש הקודם שהתה ונוס במזל דלי, והצד החברתי שלנו היה מודגש במיוחד. המיקום הזה הביא איתו לא מעט חברים וידידים חדשים לחיינו, ובמקביל גם פתח אותנו לדיאלוג שתופי מעניין עם מוסדות וארגונים באופן מספק ומעניין. המעגלים החברתיים שלנו היו במוקד האקשן, אבל משהו היה חסר שם, ואלה לא הגשמים החזקים או האף הדולף. כעת עוברת ונוס למזל דגים, והחיים הופכים רגשיים ורגשניים במיוחד.

תוך שהותה של ונוס במזל דגים אנו יכולים לפגוש פן אחר של אהבה: זו בעיקר אהבה ללא תנאי, שעוסקת גם במקום נטול אגו שמוכן להעניק הרבה מעצמו לזולת. ברם אולם בתהליך שכזה כדאי שנדע גם לבקש ולקבל, אחרת לטווח ארוך אנו עלולים להרגיש מרוקנים וחסרי ערך. נפטון ששולט על ונוס מאפשר לנו להיות אידאליסטים בנתינה שלנו, אבל לא בטוח שגם הפרטנרים שלנו יהיו כאלה..
אולי משום כך חשוב באותה מידה שאנחנו פותחים עכשיו את הלב, גם לשמור על הגבולות שלנו בחודש הקרוב, להימנע מאשליות ופנטזיות, לא להיסחף לגלים של דיכי מקומי, ולהיזהר מאוד שלא לאבד את הצפון ביחסים.

זה נכון באותה מידה גם בעסקים: נתינת יתר עלולה בעיקר לפגוע בנו, וחבל. כנ"ל גם בקניות: כשהמעורבות הרגשית גבוהה במיוחד כמו בחודש הזה, גם כרטיס האשראי עלול לעבוד שעות נוספות, ומדור המתוקים בכלבו - ובמקרר - עושים אתנו היכרות לעיתים תכופות, תכופות מדי. אוף. אז... מה עושים? עוברים לחדשות במקום הסרט הרומנטי בטלוויזיה, מחליפים סוויץ' למחלקת הרציו ונצמדים לרגע לעובדות. זה לא תמיד נעים עם הוונוס הזו, אבל אם מחזיקים את המשקל לסלון ואת הלב לא שולפים במהירות רבה מדי עם כל לייק שאנחנו מקבלים בפייס, זו עשויה להיות בהחלט תקופה נפלאה.

מי בעיקר יושפע ממעברה של ונוס? מזלות שור, מאזניים, בתולה וכמובן גם הדגיגים בעצמם שממילא הם רגשניים פחד, ועכשיו עוד עם ונוס... לא לאבד את הראש, דגיגונים!

זוג. ShutterStock
תוך שהותה של ונוס במזל דגים אנו יכולים לפגוש פן אחר של אהבה/ShutterStock

מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, עובר למזל דלי

אחרי חודש של תקשורת מעשית אך קרה שבו שהה מרקורי כוכב התקשורת שלנו במזל גדי, חודש שבו העובדות היו העיקר ולמדנו תוך כדי גם לתקשר טוב יותר עם סמכויות, עובר מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, למזל דלי. כעת, האנרגיה התקשורתית שלנו משתנה ואיתה גם סדר העדיפויות שלנו. כעת ההיכרות היא עם האנשים עצמם ולא עם מה שהם יכולים לעשות עבורנו. מרקורי הופך אותנו לידידותיים וחברותיים באמת. במקביל,האופטימיות מתחזקת ואיתה גם הפעילות החברתית שלנו.

מרקורי במזל דלי מאפשר לנו להתיידד בקלות עם אנשים אחרים ובעיקר להתעניין בהם, לפתוח מעגלי תקשורת חדשים, להרחיב את המעגל החברתי הקיים, ולהכניס אנשים חדשים לחיינו שאוהבים אותנו כפי שאנחנו. חשוב לא לטעות: התקשורת הידידותית הזו אינה אישית מדי - את זה חשוב לזכור - ואינה עוסקת בזוגיות או ביחסים עמוקים יותר, אלא בפן הידידותי בלבד שלנו. ככזה, זהו זמן טוב להרחיב את גבולות ההיכרות שלנו עם העולם ועם אנשים אחרים, להשתתף במינון גבוה יותר של פעילות חברתית, לצאת למפגשים מעניינים עם אנשים שחושבים כמונו, ולנהל דיאלוג חברתי קליל וזורם, במקום לחפש משמעויות בכל מילה.

מרקורי גם מאפשר לנו למצאו אנשים שאיתם נוכל לבצע מטרות משותפות בתחום המקצועי, לעשות דברים ביחד, ולהרגיש שייכות ושיתוף. אם נוסיף לכך את האנרגיה העוצמתית והפתוחה שיש עכשיו למרס במזל קשת ותכף גם לשמש שעוברת גם היא למזל דלי, נבין שזה בדיוק הזמן להריץ קדימה יזמות תקשורתיות חדשות, ובכל הכיוונים. מרקורי במזל דלי מייצג בעצם את כל מה שקשור למדיה החברתית. דווקא עכשיו פתאום מתחשק לנו להעלות פוסטים מעניינים, לתקשר עם אנשים שמזמן לא שמענו מהם, וכשאנו יוצאים לבילוי - לעשות זאת בחבורות ולא בשנים…זהו גם זמן טוב להיפגש אישית עם חברים מהפייס, ולראות מי באמת נמצא שם, מאחורי המחשב.

במפה האסטרולוגית יש שלושה מזלות חברתיים, ומזל דלי מייצג את הצד החברתי שרוצה להשתייך לחבורות גדולות,ולתרום מעצמו את מה שיש לו לתת. ואכן, כעת התקשורת שלנו הופכת אישית פחות וחברתית יותר וזה בהחלט לחזור למעגלים תקשורתיים שחסרו לכם לאחרונה כשמרקורי הביא איתו את אוירת הבדידות במזל גדי, וליהנות משיחות שמחות אל תוך הלידה במפגשים חברתיים קטנים.
כעת כל מה שקשור לאינטימיות קצת מתרחק, אבל הקרבה החברית הופכת להיות האישו - וזה כיף גדול.

מי בעיקר מושפע משהותו זו של מרקורי במזל דלי? בעיקר מזלות תאומים, בתולה, אריה ודלי - אך אווירת התקשורת הדליית החברתית משפיעה על כולנו.

  • עוד באותו נושא:
  • הורוסקופ

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully