וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מצב כוכבי השבוע: 5-11 בינואר 2020

אקשן - זו המילה שתתאר את השבוע הזה. זה עומד להיות שבוע עצמתי במיוחד שבו מגיעים לשיאם לפחות שני תהליכים משמעותיים בחייכם

השבוע מתחיל ממעברו של מרס למזל קשת, מעבר שמאופיין בדרך כלל בפרץ שחרור של רגשות שהיו נסתרים בחודשיים האחרונים - וממשיך בזווית המתח בין מרס האגרסיבי לאורנוס התזזיתי שגם הפוטנציאל הנפיץ שלה לא קטן. אז - היזהרו! שלא תגידו שלא אמרתי.

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע:
1. מרס עובר למזל קשת.
2. מרס בזוית של מתח 150 לאורנוס התזזיתי.
3. סטורן הנוקשה בצמידות לפלוטו היצרי והכוחני.

המעבר המשמעותי של השבוע - זהו מעברו של כוכב מרס ממזל עקרב הכוחני והמופנם השייך ליסוד המים, למזל קשת ההרפתקני והפרוע השייך ליסוד האש. על פניו זו בהחלט סיבה למסיבה: מרס עשה לנו חיים לא קלים בשהותו במזל עקרב. הייתה הרבה עוצמה בפנים, עמוק, מתחת לפני השטח, עוצמה שלא קיבלה ביטוי וצברה משקעים ופה ושם גם הפכה לתסכול ולמרירות וקיבלה ביטוי כוחני נרגן ולא קל. אולם המעבר הזה של מרס למזל קשת עלול להיות אפילו בעייתי יותר. מעברם של כוכבים עוצמתיים ומשמעותיים למזלות השייכים ליסוד האש, גוררים איתם פעמים רבות פרצי כוחניות ואלימות, שהצטברו ולא באו לידי ביטוי בחודשיים שקדמו לכך, שכן לפני שכוכב עובר למזל ביסוד האש המאפשר שחרור אנרגטי הוא נמצא ביסוד המים המופנם יחסית ורק צובר אנרגיה שמחפשת מוצא.

מרס במזל קשת מביא איתו בגדול את בשורת השחרור והספונטניות, ומהיותו שולט על מזל טלה זו אנרגיה מוכרת, ואפילו דומה. אלא שהשחרור הזה גם משחרר אצל לא מעט אנשים את הכפתור האדום שעד עכשיו היה לחוץ אבל לא קיבל לגיטימציה לצאת, ואנו עלולים לחוות כמה ימים אלימים, מילולית תקשורתית ואפילו כוחנית או צבאית, עד שהאנרגיה הזו תסיים את ההתפרצות הנוכחות, תירגע ותחזור לבסיסה. בעיקרון מרס מביא איתו אנרגיה פשוטה ספונטנית בעלת טריגר מהיר של הפעלה ושחרור, לטוב ולרע, אנרגיה בעלת גוון אופטימי שאוהב להתפרץ קדימה ולשרוף שטחים, כמו כלב ציד שהיה סגור במלונה חודשיים והוא רץ פרוע בשדות. זהו זמן מצוין להסתער קדימה על פרויקטים ויזמות שעלו לאחרונה על שרטון או לא הופעלו נכון אם ב"בכלל", לפתוח דלתות סגורות, לממש רעיונות ויזמות, ורק לזכור שכיף לרוץ עם הכלב הזה כל זמן שהוא קשור ברצועה, אבל אם הוא משתחרר ומנסים לעצור אותו, הוא גם עלול לנשוך, ולא רק להביא שפנים שאנחנו מנסים לצוד.

מי בעיקר יושפע ממעברו זה של מרס? מזלות טלה, מאזניים, גדי, סרטן, קשת, תאומים, בתולה ודגים.

הזווית האלימה של השבוע - זו זווית המתח שבין כוכב מרס האגרסיבי, וכוכב אורנוס התזזיתי. זו אחת הזויות הפחות צפויות שיש באסטרולוגיה, אבל גם אחת מאלה שבנויות על שחרור מהיר ואגרסיבי של אנרגיה כבושה שהתנפחה והתנפחה עד שהיא מתפוצצת לנו בפרצוף כמו בלון הליום במסיבת סילבסטר. ומתיזה את השמפניה שלנו לכל עבר... לא נעים, לפעמים גם אלים, ולפעמים גם יותר מזה. הסכנה בזוית הזו היא המהירות שהיא מתרחשת בה, ללא אזהרה מוקדמת, ובאופן פתאומי, בעיקר כשאנחנו לא מצפים לה.

קצרים פתאומיים בתקשורת, ניתוקי טלפון, אנשים שמתנתקים מאתנו פתאום או לוקחים פסק זמן, תאונות קטנה בגלל גישה פזיזה וחסרת זהירות או פליטות פה מעצבנות במיוחד - כל אלה ועוד כמה עלולות להופיע כעת, ולהשמיט לנו את הקרקע מתחת לרגלים. זווית כזו מביאה איתה גם הפתעות מבחוץ כמו הודעות מרגיזות על ניתוק הטלפון, מנהל בנק עצבני שלא מבין מה קורה עם האוברדראפט או החלטה של הבנק לסגור לנו את האשראי, של הבוס לפטר אותנו. לא נעים. מכיון שאורנוס קשור גם לאלקטרוניקה אנו עלולים גם לחוות השבוע קצרים בתקשורת הביתית כמו קלקולים של מכשירי חשמל - טלוויזיה מחשב מדפסת וסלולרי - ורגעים של ניתוק מהמסכים החביבים עלינו. קורה..

מה חיובי בזוית הזו? היא עשויה להביא לנו ניצוצות פתאומיים של הארה שמאפשרים לנו לפתור בעיות באופן מבריק, למצוא קיצורי דרך במקומות תקועים או חסומים בחיינו, ולקבל החלטות ספונטניות מהירות אחרי דילמות ארוכות שלא הצלחנו לפתור והתלבטנו בהן עד כה. אכן, זווית מעניינת, שעלולה להיות אלימה - או מפתיעה. יהיה מרתק.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות שור, אריה, דלי, עקרב, טלה מאזניים סרטן וגדי.

הזווית המעניינת של השבוע - זו הצמידות בין כוכב סטורן הנוקשה לפלוטו היצרי והכוחני. זו זווית ארוכת טווח בין שני כוכבים דוריים, כלומר כאלה הקשורים לדור שלם. הזוית הזו תשפיע עלינו השנה בעיקר בחודשים ינואר ופברואר, ובספטמבר אוקטובר. היא מפגישה בין שני כוכבים שהם הפוכים במהותם, ומסמלת פעמים רבות קונפליקטים שהם דוריים, כלומר של דור שלם. למשל הצורך להתחדש ולצמוח מחדש (פלוטו), כשהוא נעצר על ידי הצורך לעצור תהליכי התחדשות, להדחיק, להפנים ולהישען על המסורת ועל מה שהיה (סטורן), במקום לחפש להתחדש ולנוע קדימה.

במפת הלידה של ישראל האופק של המדינה הוא בעקרב כך שפלוטו שליט העקרב נתון כעת תחת לחץ סטורן חזק, שמנסה לעכב תהליכי צמיחה והתפתחות, ומעניין שבו זמנית נמצא מול האופק של מפת המדינה אורנוס, כוכב השינויים, ומביא איתו צורך לנקות לשנות ולפתוח תהליכים שעד עכשיו היו חסומים בשנים האחרונות, לאוורר ולהצמיח מחדש. כוכב סטורן שמסמל בדרך כלל את הישן מראה על משקעים שמסרבים לפנות את מקומם למען החדש. סטורן מסמל גישה שמרנית, תהליכים נוקשים ופורמליים, לפעמים גם את הממסד הדתי המתקשה לקבל שינויים ולאפשר צמיחה, ובעצם הרבה חלקים בתוכנו שמבינים שהגיע הזמן להתחדש ולפעול בדרך אחרת, אבל עדיין מפחדים יותר מהשינוי מאשר משמחת ההתחדשות, בעיקר בגלל הפחד מחוסר ודאות.

הקונפליקט הזה ימשיך ללוות אותנו לאורך השנה וכאמור בשני צמתים עיקריים בינואר-פברואר ובספטמבר-אוקטובר. כל אחד מאתנו יחוש אותם בתוכו בדרכו, ויצטרך למצוא את הדרך לא רק לחבר בין השנים, אלא גם למצוא דרך בינים שאיתה יוכל להרחיב אופקים ולצמוח מבלי לוותר על הקיים ועל מה שהושג. זה לא יהיה קל השנה, אך בהחלט אפשרי.

מי בעיקר יושפע מהצמידות הכבדה הזו? מזלות גדי, סרטן, מאזניים, טלה, דלי, אריה, עקרב, שור,
אבל עם כוכבים שכאלה, במישרין או בעקיפין, בעצם כולנו.

ואחרון אחרון - לקוראי המדור אני מאפשר בחודש ינואר הזה, לכבוד פתיחתה של השנה, אפשרות לבוא לפגישה למפה אישית כדי לראות איך יתבטאו כל התהליכים והחידושים במפת הכוכבים השנה במפת הלידה, ממה להיזהר, ואיך לנצל את הפוטנציאל של הכוכבים באופן הכי אישי שיש - ולצמוח ממנו. למי שיגיע מוואלה! או מפייסבוק - הנחה. ובינתיים - שנה טובה, חברים.

זוג קופץ על טרמפולינה. ShutterStock
זה הולך להיות שבוע מלא באקשן/ShutterStock

התחזית השבועית

טלה
שבוע סופר אנרגטי לפנינו, אבל גם לא קל, וכדאי להיזהר מאוד מהחלטות אימפולסיביות ומהירות מדי ללא שיקול דעת הולם, שעלולות לסבך אתכם בצרות. חשוב לגלות שיקול דעת השבוע לפני כל החלטה ופעולה, בעיקר בענייני נסיעות וכספים.

שור
סוף סוף מפנה כוכב מרס את בית הזוגיות והיחסים שלכם ועובר למזל קשת. אין ספק - יהיה לכם בהחלט קל יותר בתקופה הקרובה גם בדיאלוג הזוגי ובקשרים הקרובים וגם עם קצת פחות ביקורת וכעסים. יופיטר במזל גדי מגביר את הצורך בהרחבת אופקים.

תאומים
מרקורי שליט המזל שלכם שוהה אמנם במזל גדי הנוקשה ומכריח אתכם לפעול באופן מאורגן ומדויק יותר, אולם הצמידות שלו עם יופיטר כוכב השפע מביאה איתה אופטימיות ורצון לפרוץ קדימה. אל תבזבזו כספים שלא לצורך, תאומימים.

סרטן
מקבץ הכוכבים הגדול במזל גדי שממול מכביד דורשני ומאתגר אתכם בתקופה הזו. הסרטנון הרגיש שלנו נאלץ להתמודד עם לחצים גישה כלכלית שונה והחלטות לטווח ארוך, וזה לא קל.. התמקדו בעובדות, והימנעו מהסחות דעת.

אריה
השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל גדי הקשוח, והחיים דורשים כעת מכם מינונים גבוהים במיוחד של מחויבויות מכל הסוגים, ועמידה בלחצים ובמטלות שלקחתם על עצמכם. חשוב בימים שכאלה להפגין עמידות ושליטה, ופה ושם גם שאגונת לא תזיק...

בתולה
מקבץ הכוכבים הגדול במזל גדי מכריח אתכם כעת להתמקד בצד היצירתי שלכם, הן כדאי לפתור בעיות שמציקות לכם, והן כדי להתמודד עם מינון גבוה - אולי גבוה מדי - של מטלות שלקחתם על עצמכם. חשוב השבוע למצוא זמן איכות פנאי לעצמכם.

מאזניים
ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לשוט במזל דלי השייך גם הוא ליסוד האוויר הקליל אבל עדיין בלי זויות לכוכבים אחרים... כדאי לא להיכנס ללחץ כשדברים לא קורים מהר כפי שרציתם או לא קורים בכלל. זמן טוב לתכניות פעולה, אך עדיין לא לפעולה עצמה.

עקרב
משהו טוב קורה לכם השבוע, עקרבים: כוכב מרס שהביא איתו הרבה אנרגיה אך גם הרבה בלגן סוף סוף עוזב אתכם, ואפשר לנשום קצת, אבל.. מעברו לבית הכספים שלכם עלול להיות בעייתי: מרס עלול לגרום להוצאות גבוהות, וחלקן לא לצורך.. זהירות!

קשת
האנרגיה שלכם משתנה היום, קשתים: מרס כוכב האקשן עובר למזל שלכם, ומעלה את מפלס האנרגיה והעוצמה שלכם. מה שעלול לגרום לקשת להיות הרבה יותר הרפתקני, אלמנט שעלול לפגוע בכם: אל תיקחו סיכונים שלא לצורך!

גדי
מקבץ הכוכבים הגדול במזל גדי מביא איתו לא מעט אקשן לחייכם. הצמידות בין מרקורי כוכב התקשורת ליופיטר כוכב השפע מאפשר לכם לפעול באופן אופטימי ויעיל יותר עם דגש מיוחד על קשרים עם חו"ל. אל תתפזרו על יותר מדי אזורי פעולה.

דלי
ונוס ממשיכה לנוע במזל שלכם ולשלב רגשות בכל מה שאתם עושים ויוצרים בימים אלה. ואכן, דמיון ויצירתיות יכולים להקפיץ קדימה את האיכויות שלכם כעת, אם אכן תשימו קצת בצד את ההיגיון והעובדות ותתנו ללב לדבר.

דגים
אמביציה ודרייב - נראה שמהשבוע אתם יכולים ליהנות משני אלה, ובשפע: מרס כוכב היזמה והאקשן עובר למזל קשת, ודוחף אתכם ליזום לפעול להגדיר מטרות ולרוץ קדימה ולהתמודד עם אתגרים גדולים במיוחד: דברים לא יקרו מעצמם השבוע! קחו יזמה!

לדף של יאיר טריבלסקי - אסטרולוגיה חכמה

  • עוד באותו נושא:
  • הורוסקופ

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully