וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מצב כוכבי השבוע: 7-13 ביולי 2019

הרבה אקשן יש בשמיים השבוע: נראה שהכוכבים קצת יצאו מפרופורציות - ובמקום לצאת החוצה להפגנת כוח שקטה, החליטו לעשות בלגן בלי קשר למי נגד מי ולמה

השבוע מרקורי נצמד למרס, השמש מול סטורן - וכל זאת אחרי שמרקורי גם פורץ בנוסף לכל גם להילוך אחורי. אפשר לומר שהשבוע נדמה שכולם פה נגד כולם וקשה לנחש מי ה"גוד גאייז" ומי סתם קופץ על כולם וצועק: ערימת ילדים. הכוכבים, בדיוק כמו ילדים, מפעילים אותנו באופן כמעט אוטומטי, אבל אפילו האוטומט הזה עלול להיתקע לפעמים מרוב אקשן.

התהליכים המשמעותיים של השבוע:
1. כוכב מרקורי נכנס להילוך אחורי.
2. כוכב מרקורי בהילוך אחורי נצמד למרס בהילוך קדמי.
3. כוכב מרס בזוית פעולה מדויקת לכוכב אורנוס התזזיתי.
4. שמש בזוית של עימות לכוכב סטורן הנוקשה.

המעבר המשמעותי של השבוע - זהו מעברו של מרקורי, כוכב התקשורת, ב-8 ליולי להילוך אחורי כשהוא במזל אריה - והוא גולש משם אחורנית אל סופו של מזל סרטן. מה-1 לאוגוסט הוא מתחיל לנוע שוב בהילוך רגיל. ההילוך הזה מגיע כל שלושה חדשים של תנועה רגילה של מרקורי - והוא נמשך כשלושה שבועות. בפרק הזמן הזה מכריח אותנו מרקורי לעכל את מה שעברנו בשלושת החודשים הקודמים, לשפר ולשדרג מה שלא עבד ואז - בכוחות מחודשים עם כמה וכמה תובנות חדשות - לנוע שוב קדימה. פרק הזמן הזה מביא איתו כמה תובנות מעניינות וכשהמדובר במזל אריה - בעיקר תובנות הקשורות לפעולות האחרונות שלנו, בעיקר אלה שהדחף לפעולה דחף אותנו לעשייה פזיזה ולא שקולה, כזו שאולי אנחנו מצטערים עליה עכשיו.

חזרתו של מרקורי בהילוך אחורי במזל סרטן בהמשך מביאה איתה יכולת שדרוג יחסים בבית ובמשפחה שלא עשינו בזמן, יכולת להכות על חטא בויכוחים ובדיאלוג עם בני הבית, כמו גם יכולת לבקש סליחה, להתפייס, וכשהוא מגיע שוב להילוך רגיל - לנוע שוב קדימה, ובכוחות מחודשים. בגדול לא קל בפרק הזמן הזה לפעול לגבי התחלות חדשות כמו שכולנו יודעים, למרות שזה לא ממש הכרחי לגבי מה שהפעילות בו התחילה עוד קודם שעבר להילוך אחורי. מצד שני גם לפעילות שכזו שאנחנו עושים עכשיו יש ערך מוסך בהמשך, שם אנו עשויים ללמוד על עצמנו דווקא דרך השגיאות שעשינו כשהוא היה בהילוך אחורי, וללמוד משהו חדש שלא יחזור על עצמו בהמשך. בכל מקרה - יהיה מעניין, אם כי לא בהכרח קל.

מי בעיקר יושפע מההילוך האחורי הזה? מזלות תאומים, בתולה, קשת, דגים, סרטן, גדי מאזניים וטלה.

הזוית הקשה של השבוע - זו זוית הפעולה בין מרס כוכב האקשן לאורנוס התזזיתי. הזוית הזו מפגישה בין שני כוכבים אגרסיביים בזוית פעולה זה עם זה, ולא מעט מתחים עכשיו עלולים להגיע לכלל פיצוץ. כשהמתח באויר כל ניצוץ עלול להביא איתו בלגן, וסוג של אלימות מילולית ואף יותר מזה. אכן, פתיל קצר במיוחד השבוע - זה מה שמאפיין את הזוית הזו. לכן מומלץ בעיקר בימים שני, שלישי ורביעי להיות כל הזמן עם האצבע על הדופק - ולא לאפשר לויכוחים וחילוקי דעות להגיע לעימותים בכל מחיר. איפוק, שליטה וצורך לא לנתק קשרים באופן דרמטי כשדברים לא קורים כפי שאנחנו רוצים - זה מה שמאפיין את הזוית הזו. זהירות.

מי בעיקר עלול להיות מושפע ממנה? מזלות טלה, דלי, מאזניים, סרטן, גדי, אריה עקרב ושור.

הזוית המכבידה של השבוע - זו זוית העימות בין השמש, מיקוד הדברים, לבין כוכב סטורן המכביד. כובד נובע בעיקר מהצד הביקורתי שבתוכנו, זה שמנסה להתמודד עם כמה וכמה מטלות בו זמנית. זה מגיע כשהצד הכלכלי לוחץ, הצד הרגשי או הדאגות שלנו. יש לא מעט שסובלים מהזוית הזו כשהיא מגיעה, אבל בגדול היא לא ממש מזיקה: אחרי הכל המטרה שלה היא טובה: להפעיל את הצד הפרפקציוניסטי שלנו כדי שנגיע לתוצאות טובות. אולם, כובד ובדידות שמגיעים כעת ביחד, מביאים איתם גם יכולת מיקוד במה שחשוב באמת, ובעיקר מיקוד בתוצאה, וזה - לא רע. בגדול זהו זמן להתמקד במה שחשוב ולא לבזבז אנרגיה על שטויות, למרות שמה שמדאיג אותנו כעת עלול להיראות קצת מוגזם, אך אם נשמור על פרופורציות ונצמד לעובדות - זה לא באמת נורא כל כך.

מי בעיקר יושפע מהזוית? מזלות אריה, דלי, שור, עקרב, גדי סרטן מאזניים וטלה.

הזוית המרגיזה של השבוע - זו הצמידות בין כוכב מרקורי שהולך אחורנית, לבין מרס האסרטיבי שהולך קדימה. הזוית הזו גורמת לכולנו להזדהות יתר על המידה עם העמדות והעקרונות שלנו, ולהגיב באופן רגשי ואפילו קשוח כשאנו נכנסים לויכוחים או לעימותים, ונלחמים על העמדות שלנו. יש מקרים שבהם עימות מילולי שכזה עלול להפוך לעימות אגרסיבי של ממש, ומכך - כדאי להיזהר, ולזכור שבסך הכל מדובר רק במלים, גם אם הן לא נעימות במיוחד. הזדהות יתר עם המלים שלנו מביאה לפעמים לניתוקי קשרים או לפרשנויות מוטעות לגבי מה שבאמת קורה והן פוגעות בעיקר בנו. מה עושים? זוכרים שזה בסך הכל ויכוח, ואם יודעים לנהל אותו נכון אולי אפילו נוכל בסופו של דבר ללמוד גם משהו חדש, בתנאי שלא ניתן לאגו לנהל את הויכוח הזה, ובעיקר אותנו.

מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו? מזלות תאומים, בתולה, דגים, קשת, טלה מאזניים גדי וסרטן.

אילוסטרציה. ShutterStock
איפוק, שליטה וצורך לא לנתק קשרים באופן דרמטי כשדברים לא קורים כפי שאנחנו רוצים/ShutterStock

התחזית השבועית

טלה
הצמידות שמתרחשת השבוע בין מרס שליט המזל שלכם לכוכב מרקורי הופכת אתכם לפטפטנים לא קטנים, אולם לא בהכרח מביאה איתה תקשורת יעילה ומועילה... נסו להתמקד בעיקר ולהשתמש בחכמה במלים שלכם.

שור
ונוס שליטת המזל שלכם נעה עכשיו במזל סרטן, מיקום שמבליט בעיקר את הצורך שלכם בחום ובטחון, וביחסים הרמוניים בבית ובמשפחה. זוית פרקטית בין ונוס לאורנוס מביאה איתה יכולת מצוינת לשיתופי פעולה מעולים: אל תפעלו לבד.

תאומים
מרקורי שליט המזל שלכם גם עובר להילוך אחורי ומשנה את מגמת הדברים, וגם נצמד לכוכב מרס ומביא איתו גישה תוקפנית, ויכוחים וחילוקי דיעות. נסו לשמור על ראש פתוח ולקבל גם דיעות של אחרים, למרות הקושי. קניות ורכישות - דחו לחודש הבא.

סרטן
מיקומם של מרקורי בהילוך אחורי ומרס בבית החומר והכספים שלכם, מביא איתו צורך גם לשדרג את החשיבה הכלכלית שלכם, ולהיערך מחדש בחשבון הבנק. נסו להמנע מהוצאות גבוהות על דברים שאין לכם בהם צורך השבוע.

אריה
מיקומם של מרקורי בהילוך אחורי ומרס במזל שלכם ועוד בצמידות, לא עושה לכם השבוע חיים קלים. חשוב בשבוע כזה להמנע ממעורבות רגשית גבוהה בהחלטות שלכם, ולהתמקד בפרטים הקטנים ולא באגו שלכם. מרקורי מביא איתו יכולת לשדרג תקשורת, ולחשוב באומץ מחוץ לקופסה.

בתולה
חשוב להתמקד השבוע בנעשה מאחורי הקלעים, בעיקר בנושאים שלא תלויים בכם: חשוב לשחרר לחצים, ובעיקר לנקות משקעים רגשיים שמצטברים השבוע כמו דאגות ולחצים. המנעו מעימותים ומלקיחת מטלות יתר על עצמכם, ונסו לנוח.

מאזניים
ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל סרטן הרגשני, והמאזנאי שלנו הופך אמביציוזי במיוחד. ונוס מביאה אליכם מינון גבוה במיוחד של קסם אישי, שיכול לעזור לכם לקדם את מה שחשוב לכם באמת, בתנאי שזה יהיה בטוב... מרס ומרקורי במזל אריה עוזרים לכם בשיתופי פעולה.

עקרב
גם מרס האגרסיבי וגם מרקורי בהילוכו האחורי נמצאים השבוע בבית האמביציה והקריירה שלכם, עוזרים לכם לקדם דברים שחשובים לכם, אולם גם מלמדים אתכם ששימוש כוחני ומניפולטיבי ביכולות שלכם לא תורם לכם במיוחד.. רוצו קדימה - אולם בזהירות רבה.

קשת
כוכב מרס במזל אריה עלול לגרום לכם לרוץ קדימה מהר מדי בעיקר בגלל אופטימיות יתר, וכך גם לירות לעצמכם ברגל... מרקורי בהילוכו האחורי מזהיר מפני תכניות הקשורות לנסיעות וללימודים שעלולות לעלות על שרטון ברגע האמת. חשבו פעמיים לפני כל החלטה.

גדי
ונוס הרגשית נעה השבוע בבית היחסים והזוגיות שלכם ביחד עם השמש, והשתים האלה מרככות את שריונו של הגדי שלנו והופכות אותו לנגיש רגיש ומרגיש, ולא כמו תמיד - קשוח ואדיש.. זמן לפתוח את הלב ולתת לאהבה להכנס, גדיים.

דלי
זוית פעולה לא קלה בין כוכב מרס לבין כוכב אורנוס שליט המזל שלכם, עלולה להביא איתה השבוע שפע של מתחים לחצים ופתיל קצר במיוחד כשדברים יוצאים משליטה. חשוב לא לקלקל יחסים כשלא מבינים אתכם, או כשאתם לא מפרשים דברים באופן מדויק.. אי הבנה - מקור הצרות כעת.

דגים
גם השמש וגם ונוס הרגשית נמצאות השבוע בבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, והדגיג שלנו עשוי דווקא עכשיו להיות במיטבו כשגם האינטואיציה שלכם במיטבה. חשוב להזהר מטעויות ביחסים בעבודה, ולשמור במיוחד על הבריאות שלכם: קצת קונטרול בנושא המתוקים בהחלט לא יזיק השבוע.

לדף של יאיר טריבלסקי - אסטרולוגיה חכמה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully