וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מצב כוכבי השבוע: 30 ביוני עד ה-6 ביולי 2019

30.6.2019 / 10:54

מרס וונוס מחליפים תפקידים ומשנים אנרגיות: ונוס מחזירה את הצורך בביטחון רגשי ומרס מריע בקרן הציידים שלו במזל אריה - ומוציא אותנו לקרב. מרקורי מאט השבוע ועוצר תהליכים והופך הכול לאיטי יותר. מהשבוע הבא - ללכת אחורנית ודווקא כשהכול נהיה ברור ומדויק יותר

התהליכים המשמעותיים של השבוע:
1. כוכב מרס עובר ממזל סרטן למזל אריה.
2. ונוס הרגשית עוברת ממזל תאומים למזל סרטן.
3. מרקורי כוכב התקשורת מאט את הילוכו לקראת עצירה וכניסה להילוך אחורי בשבוע הבא.

המעברים המשמעותיים של השבוע:
המעבר האופטימי של השבוע - כוכב מרס עובר ממזל סרטן למזל אריה.
מזל סרטן שייך ליסוד המים, ושהותו של מרס שם בחודשיים האחרונים יצרה לא מעט ריבים משפחתיים וסכסוכים עם אנשים קרובים כיון שמרס במזל ביסוד המים שהוא הפוך מיסוד האש אליו הוא שייך, פשוט עושה בלגן רגשי בכל מקום שיש בו מלים כמו בית, שייכות, ומשפחה. כעת, כשהוא עובר למזל אריה השייך גם הוא ליסוד האש, הדברים מתחילים להסתדר. במזל אריה מרס מחזק את האלמנט היוצר בונה ובעיקר פועל, מה שנותן לנו הרבה אנרגיה של עשייה ויצירה, ולא תחושות מעצבנות של פול גז בניוטרל כמו שהיה עד עכשיו. מה עושים? מתפייסים ונותנים חיבוקי לכל מי שרבנו איתו לאחרונה, מגדירים מחדש את המטרות שלנו ויוצאים לדרך.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות טלה, אריה, קשת, דלי עקרב שור מאזניים סרטן וגדי.

המעבר הרגשני של השבוע - זהו מעברה של ונוס הרגשית ממזל תאומים השכלתני למזל סרטן הרגשני. אחרי חודש של הברקות לשוניות תקשורת קלילה וזורמת וכמה אנשים חדשים שהכרנו בקלות יחסית ואפילו שמחנו לגלות שהם דומים לנו יותר ממה שחשבנו, חודש שבו נפתחנו בקלות ובלי מחסומים וזרמנו עם המלים, משתנה האנרגיה. ונוס עוברת למזל סרטן, והאנרגיה הקלילה שחווינו הופכת להיות רגשנית, משפחתית, דביקה,ופה ושם אפילו מעט מעיקה. כעת אנו לא זקוקים דווקא לגירויים אינטלקטואליים ולא הצד הסקרני הוא זה שמפעיל אותנו, אלא זקוקים דווקא לתחושת בטחון ביתית ומשפחתית, תחושה שאנחנו מוגנים ועטופים, ולא מסתכנים דווקא בהיכרויות חדשות. כן, מלות המפתח הרגשיות כעת הן בטחון ותחושה של בית, ולכן אנו מעט מסתגרים יותר, חשדניים יותר, נותנים פחות אמון וזקוקים להרבה יותר הוכחות שאוהבים אותנו, שרוצים להקים איתנו משפחה או שמרגישים משפחתיים אתנו.

כדאי להבין זאת באופן מטאפורי - עכשיו אנחנו מעדיפים לראות בטלוויזיה במקום הישרדות - דווקא את מאסטר שף, ושם גם להזיל דמעה חרישית על סלט חצילים רומני שטבול בסבא עתיק שלימד את המתכון על ערש הדווי אי שם בפקין או משהו כזה. זה הזמן למסד קשרים רגשיים חדשים, או לפחות להראות לפרטנרים החדשים שלנו את הצד הביתי שלנו, את הדרך שבה אנחנו מלטפים ברוך כתף או מקרמלים בצל אל תוך הלזניה שלו, ומעניקים בטחון ליחסים עדינים תוך כדי סיפור נוגה על ביתה של אמא.

מי בעיקר יושפע מהמעבר המתקתק הזה של ונוס? מזלות שור מאזניים עקרב אריה דלי טלה סרטן וגדי.

מרקורי כוכב התקשורת מאט את הקצב - והוא עושה זאת כי ממש בתחילת השבוע הבא הוא נכנס להילוך אחורי לשלושה שבועות, כהרגלו המעצבן. זה אומר שהמון דברים שתכננו פתאום יאבדו קצב, שהטיימינג ישתנה, ושתכניות יפות יעלו פתאום על שרטון, או יידחו. מה עושים? ראשית -מבינים ולא מתאכזבים, ומנצלים את המומנטום הזה לבדיקת עומק כדי לראות אם אכן הדברים באמת מוצלחים עד כדי כך ששווה לקדם אותם. אם כן - נעשה זאת בעדינות, אך בסבלנות. זמן טוב גם לחשוב על פסק זמן ביחסים אם הם מתנדנדים מעט, ואם הם מוצלחים - להעמיק אותם בדיבור על העבר, או בהתרפקות נוסטלגית על איך הכרנו, וכמה טוב שלא הקשבנו לדודה חווה שהחליטה שזה לא זה.

אבא אמא ושני ילדים. ShutterStock
אנחנו זקוקים דווקא לתחושת בטחון ביתית ומשפחתית/ShutterStock

התחזית השבועית

טלה
משהו משתנה השבוע טלאים, ודווקא לטובה: מרס שליט המזל שלכם עובר למזל אריה, ונראה שהגיע הזמן להתחיל להפשיל שרוולים. הצורך בביטוי אישי מתחזק בהדרגה, וכדאי לתת לו מקום.

שור
ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל סרטן, והשוורים דווקא מרוצים מזה: סוף סוף הדברים קורים באופן רגשני ולאט, לא כמו בחודש האחרון. הגיע הזמן להתחבר לקצב האיטי אך יסודי שלכם מחדש, ולאפשר לו לפעול.

תאומים
מרקורי שליט המזל שלכם שוב פורץ בתהליך הזה של הליכה אחורנית בשבוע הבא והשבוע ממש מאט את הקצב כהקדמה לכך. זה שהוא כעת במזל אריה עוזר למקד דברים, אבל הקצב, הקצב.. כן, דברים לא ממש זזים. סבלנות.

סרטן
כוכב מרס עוזב את המזל שלכם ועובר לבית החומר והכספים, אלמנט שמדגיש בעיקר את הצורך שלכם להתבונן לעומק בנעשה בחשבון הבנק, לעשות סדר בבלגן, ובעיקר להזהר שלא להוציא יותר ממה שאתם מתכננים. קרפול.

אריה
משהו טוב קורה לכם כעת, אריות: אל מרקורי כוכב התקשורת שזה עתה עבר למזל שלכם מצטרף לו כעת כוכב מרס, ומביא איתו בוסט חזק במיוחד של עוצמה ואנרגיה. תדמיינו שהאריה שלנו פותח קופסת תרד של פופאיי, ואז שואג..הבנתוש?

בתולה
מרקורי שליט המזל שלכם מאט עכשיו את הקצב מאחורי הקלעים, וזה לא ממש קל לכם. נדמה כאילו מישהו עומד מאחורי הגב ועושה לכם דווקא ובדיוק הפוך ממה שאתם זקוקים לו.. זמן להקשיב לו, להאט, ולמצוא זמן לנוח.

מאזניים
מעברו של כוכב מרס השבוע למזל אריה מביא איתו בשורה לאלה מכם שעובדים עכשיו עם מוסדות וארגונים, או שזקוקים לקידום רעיונות ויזמות בתחום הזה. כעת הזמן לשיתופי פעולה, אבל גם לזהירות כדי שלא לריב עם הפרטנרים שלכם רצים מהר מדי..

עקרב
קריירה ודרייב - אלה שני הנושאים שמעיפים קדימה את האמביציה שלכם עכשיו, כשגם מרקורי כוכב התקשורת וגם כוכב מרס שוהים במזל אריה ועוזרים לעקרב האמביציוזי לדחוף את עצמו קדימה. אם העקרב מהסס הם כבר ימצאו את הדרך לעזור לו להבין שעדיף לו לרוץ מאשר ללכת...

קשת
מעברו של כוכב מרס למזל אריה דווקא מתאים מאוד לקשת המצוי, שזקוק כעת לכל מקור אנרגיה שהוא רק יכול למצוא. זמן טוב לפתוח ערוצי תקשורת חדשים לעולם, לתכנן נסיעה ארוכה או קצרה, ואפילו לימודים מעניינים.

גדי
ונוס הרגשית עוברת השבוע למזל סרטן שממול שם תשהה כחודש, ותעזור לכם לרפא פצעי תקשורת אגרסיבית שיצר מרס בחודשיים האחרונים, ולהביא איתה רגעים רכים ועדינים של אהבה לחייו הקשוחים של הגדי המצוי. צריך רק לפתוח את הלב ו..לחכות.

דלי
אל מרקורי שנמצא כעת בבית הזוגיות והיחסים שלכם מצטרף השבוע גם כוכב מרס, אלמנט שלא בטוח שכל כך תאהבו דווקא במיקום הזה... מרס מביא איתו מאבקים על טריטוריה או אגו, ויכוחים אינסופיים, וקושי לוותר לפרטנרים שלכם שדווקא עכשיו רוצים מזגן או שקט, בדיוק שאתם רוצים ההיפך... לא קל יהיה, אבל דלי חכם יעבור גם את זה.

דגים
ונוס הרגשית שעוברת עכשיו למזל סרטן המאכלס את בית הרומנטיקה שלכם, הופכת את הדגיג הרומנטי שלנו לעוד יותר רומנטי, אבוד רגיש עדין ופגיע... כן, הרגשות תופסים פיקוד, אבל לפחות כוכב מרס עוזר בבית העבודה והמקצוע להשאר בשליטה, אם כי במחיר חוסר שקט מסויים.. מעניין, אך לא קל.

לדף של יאיר טריבלסקי - אסטרולוגיה חכמה

  • עוד באותו נושא:
  • הורוסקופ

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully