וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מצב כוכבי השבוע: 23-29 ביוני 2019

23.6.2019 / 10:35

הרגשות תופסים תאוצה השבוע - ופה ושם זה נראה כאילו דווקא לכיוון החיובי: ונוס עושה קולות אופטימיים כשהיא מתקשרת מרחוק עם יופיטר, כוכב השפע - והזווית הזו היא תמיד מבטיחה אורות בקצה מנהרות

השבוע מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, עובר למזל אריה ומתחיל להזרים אש למילים שלנו ולחיוכים של לפני ואחרי... מה רע? אז אולי, אולי בכל זאת הכובד והאגרסיות של השבוע הקודם יתחלפו במשהו טוב, טוב באמת.

התהליכים המשמעותיים של השבוע:
1. ונוס בזוית עימות עם יופיטר כוכב השפע.
2. ונוס בזוית פעולה מדויקת עם נפטון המטשטש ומערפל.
3. מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל אריה.

הזוית האופטימית של השבוע - זו זוית העימות בין ונוס הרגשית ליופיטר כוכב השפע והמרחבים. על פניו, כל זוית בין שני כוכבים כל כך חיוביים לא יכולה להיות רעה, וזה באמת המצב גם כאן: ההבדל בין השנים הוא שונוס מייצגת את הצד היותר אישי שלנו שעוסק בנתינה ובזולת, בעוד יופיטר מייצג יותר כוח טבע שעובד על הרחבת ה'אני' שלנו לעולם דרך נסיעות לימודים וכל מה שמאתגר אותנו באמת. בגדול, הזוית הזו עוסקת בהרחבת הדעת מצד אחד, ובהרחבת אזורי הפעולה שלנו בעולם דרך יצירת סקרנות ואתגרים כאלה ואחרים, אם באמת נתמסר לאנרגיה שהיא מביאה איתה, אנרגיה שהיא צירוף של סקרנות, אתגר ואופטימיות. האתגרים שהזוית הזו יכולה להתמודד איתם הם גדולים ומלהיבים בדרך כלל, ועוסקים בצמיחה אישית והרחבת אופקים מסוגים שונים, ובגישה אופטימית כלפי החיים בכלל, כולל בתוך מערכות היחסים שלנו.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות שור, מאזניים, עקרב, טלה, קשת ותאומים.

הזוית המבלבלת של השבוע - זו זוית הפעולה בין ונוס הרגשית לנפטון הרגשני והמעורפל שהוא בעצם אוקטבה גבוהה יותר של ונוס עצמה. הזוית הזו אינה קלה: המעורבות הרגשית הגבוהה במיוחד שהיא יוצרת עכשיו עלולה למסמס פעולות אקטיביות שאנחנו עושים בזמן זה ולהביא איתה פחדים ערפול מטרות ומורך לב, וכדאי להיצמד לעובדות כי שלא לאפשר לה לטלטל יותר מדי את עולמנו. מצד שני תחת הזוית הזו הדמיון שלנו פורה במיוחד, ואם ניקח אותו למקום יצירתי, אם ליצירה פרופר ואם לפתרונות יצירתיים בחיינו, נרוויח בגדול.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות שור, מאזניים, דגים, בתולה, קשת ותאומים.

המעבר המשמעותי של השבוע - זהו מעברו של מרקורי כוכב התקשורת שלנו ממזל סרטן הביתי והרגשני, למזל אריה האקטיבי והאינטואיטיבי. מעברו זה של מרקורי משנה את כיוון התקשורת שלנו, בין אם עם עצמנו ובין אם עם העולם סביבנו. כעת אנחנו זקוקים פחות לבטחון ולמשפחתיות חמה ואינטימית, אלא יותר לתקשורת נועזת ומאותגרת עשייה מסוגים שונים, בעיקר עשייה שיש בה שמחת יצירה שגורמת לנו להתמקד במילים יזמה ופעולה. ואכן, מרקורי במזל אריה מאפשר לנו לא רק לדבר אלא בעיקר ליצור מלים שגורמות לנו לפעול ומפעילות גם אחרים. זוהי תקשורת אנרגטית מאוד שגורמת לצורך לצאת ממקום רגשני ומוגן ולקחת סיכונים, מהסוג שאנו נוטלים כשאנו יורדים מהגדר אל מרכז המגרש. כעת גם האגו הופך פעיל יותר, ואיתו גם אנו תקיפים יותר, נלחמים יותר על העקרונות שלנו, ומתמקדים בעיקר - שמחת העשייה נטו, על כל המשתמע. חשוב כעת רק לא להתבצר בעקרונות ולא להיכנס לעימותים שהאגו הפעיל עלול להכניס אותנו אליהם.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות תאומים, בתולה, קשת, דגים, אריה, דלי שור ועקרב.

אילוסטרציה. ShutterStock
תקשורת נועזת ומאותגרת עשייה/ShutterStock

התחזית השבועית

טלה
כוכב מרס עושה צעדים אחרונים במזל סרטן, ונראה שהדרמות שאיפיינו את החודשיים יגיעו תיכף לסיומן. אולם כניסתה של השמש למזל סרטן בשבוע שעבר מדגישה שוב את הצורך להשקיע בבית ובמשפחה. כן כן.

שור
ונוס שליטת המזל שלכם מעבירה אתכם שבוע מאתגר במיוחד כבר בתחילת השבוע עם זוית מרחיבת אופקים ומאתגרת מול יופיטר ובהמשך זוית פעולה מבלבלת ורגשנית עם כוכב נפטון... שבוע של רכבת הרים, עד סופו. קטן עליכם.

תאומים
מרקורי שליט המזל שלכם עוזב סוף סוף את מזל סרטן והתקשורת הרגשנית הדביקה ועובר למזל אריה: הגיע הזמן לשים את הרגש בצד, תאומימים, ולהכנס למוד של פעולה ועשייה: הגדירו באופן מדויק לאן הולכים כבר עכשיו.

סרטן
השמש ששוהה עכשיו במזל שלכם חוגגת יומולדת לסרטנונים הביישנים שמסיבות הפתעה לא קלות להם, אבל היי - מגיעה לכם כל הצומת הזו, נכון? מרקורי עובר לבית החומר והכספים: הגיע הזמן למבט עומק על חשבון הבנק.

אריה
משהו טוב קורה לכם השבוע, אריות: מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל שלכם והאריה האקטיבי שלנו לומד גם לדבר לפני ואחרי, ואפילו להסביר..או לתכנן.. כן, גם מול קהל. הגיע הזמן לדבר לשתף ולחלוק, אריות.

בתולה
מעברה של השמש למזל סרטן מחזק את הצד החברתי שלכם, בתולות. כעת אפשר להוריד קצת את איזמל הציניות החד, לצאת קצת מעצמכם, להתחבר לצד החברתי שלכם, ולחפש לכם שיתופי פעולה מסוגים שונים.

מאזניים
ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל תאומים והתקשורת שלכם קלילה וזורמת מתמיד. זוית עימות עם יופיטר מביאה איתה יכולת לפעול בחכמה ובאסרטיביות מעבר לים, אבל הזוית הרגשית עם נפטון קצת בעייתית.. אל תתנו למצבי הרוח להוריד אתכם.

עקרב
מיקומה של השמש במזל סרטן מביא איתו את הצורך להרחיב אופקים ואזורי פעולה, ולהתמקד בתקופה הקרובה בצמיחה אישית. זמן טוב ללמוד מה שמזמן רציתם ללמוד. זמן טוב גם לתכנן נסיעה, קרובה או רחוקה.

קשת
ונוס ששוהה עכשיו במזל תאומים המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם, עוזרת לכם להשקיע קצת יותר בדיאלוג הזוגי, ובפרטנרים שלכם. זמן טוב להעמיק את הקשר הזוגי, לשתף ברגשות ובתכניות, או לצאת לדייט.

גדי
השמש עוברת לבית היחסים שלכם, והגדי שלנו מקבל עכשיו חודש מעניין שבו אפשר לעבוד על היחסים הקרובים, להתפייס עם מי שאיתו רבתם בגלל מיקומו של מרס ממול, ובמקביל - למצוא לכם שותפים או בני ברית לדרך, או לרעיון.

דלי
ונוס הרגשית שוהה עכשיו במזל תאומים המאכלס את בית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, אלמנט שמדגיש את הצורך בביטוי אישי, בגישה יצירתית, ובחשיבה מחוץ לקופסה כדרך לפתור בעיות. שבוע רומנטי לפנינו, דליים...

דגים
השמש ששוהה עכשיו במזל סרטן המאכלס את בית הרומנטיקה שלכם, הופכת את הדגיג שלנו ליותר רומנטי מתמיד. זהו זמן יצירתי במיוחד, שבו אפשר להתמקד בפתיחת דלתות שעד עכשיו היו סגורות בפניכם ולתת מקום לאהבה.

לדף של יאיר טריבלסקי - אסטרולוגיה חכמה

  • עוד באותו נושא:
  • הורוסקופ

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully