וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מצב כוכבי השבוע: 16-22 ביוני 2019

יש מילה כזו "כסאח" בכוכבים? כנראה שכן - והיא בהחלט מופיעה השבוע. היכן? בתקשורת שלנו

גם מרקורי כוכב התקשורת וגם מרס כוכב האקשן מככבים בשמים השבוע במזל סרטן הרגשני וכשזה קורה כששניהם גם צמודים זה לזה וגם יוצרים זוויות של עימות עם סטורן הנוקשה ובעיקר עם פלוטו היצרי והכוחני - התוצאה העיקרית היא... דרמות. נראה שהשמש מרגישה שכל האקשן הזה קורה בלעדיה, אז גם היא קמה ומצטרפת לחגיגה ועוברת למזל סרטן - אם אקשן, אז בגדול! מה עושים? מתבוננים, מחייכים - ושומרים על פרופורציות. לא יקרה כלום אם נבליג פה ושם גם אם הצד איתנו, כי הדברים עלולים לצאת עכשיו בקלות משליטה ואת השדים האלה יהיה קשה להחזיר לבקבוק.

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע:
1. מרקורי כוכב התקשורת בצמידות למרס כוכב האקשן.
2. מרקורי כוכב התקשורת בזוית של עימות לסטורן הנוקשה.
3. מרקורי כוכב התקשורת בזוית של עימות לפלוטו היצרי והכוחני.
4. מרס כוכב האקשן בזוית של עימות לפלוטו היצרי והכוחני.
5. השמש עוברת למזל סרטן הרגשני, ומצטרפת לחגיגת האקשן הרגשנית עם כמה דרמות משלה.

הזוית הקשה של השבוע - פה ממש אפשר לעשות תחרות, מי הכי קשה יותר.. בעצם אין שום זווית הרמונית אחת. אולי המעבר של השמש למזל סרטן, אבל גם שם המעורבות הרגשית הגבוהה גורמת לאיבוד פרופורציות.

הזוויות של מרקורי כוכב התקשורת

מרקורי בזוית פעולה לסטורן הנוקשה - זו זוית של תקשורת מאופקת, אפילו רשמית. הרגש רוצה לצאת ולבטא, אבל משהו ממול עוצר: זה יכול להיות מכשול בדמות אדם קשוח במיוחד, או אולי משהו שקשור לסיסטם כמו העיריה או הבוס בעבודה, או אולי אלה אנחנו עצמנו שמפחדים להיות ספונטניים ולעשות מהלכים משמעותיים שמא ניפגע ומעדיפים להיות מאופקים,מופנמים ועוסקים בעיקר בצד המעשי של החיים. צד כזה יכול להיות למשל העולם הכלכלי שלנו. זהו זמן טוב לצעדים בוני אמון עם מנהל סניף הבנק, או לחילופין סגירת אובדראפט, משא ומתן קשור על קנייה או אולי אפילו דיאלוג עם עורך דין כדי ליצור שותפות או משהו רשמי אחר. זו זוית לא קלה אבל מאתגרת את הצד המעשי שלנו, ועוזרת לנו למקד את התקשורת שלנו בצד הפרקטי - ולא הרגשי - של החיים.

מי בעיקר יושפע ממנה? מזלות גדי, סרטן טלה מאזניים תאומים ובתולה.

הצמידות הקשה של השבוע - זו הצמידות בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו, לכוכב מרס האסרטיבי ואפילו אגרסיבי. זו יכולה להיות צמידות ממש מעצבנת, כשהתקשורת שלנו מחוברת כל כך חזק לאגו שלנו וקשה להפריד ביניהם. במצב שכזה, הרי שכל מי שלא מסכים אתנו וחושב אחרת, הופך להיות אויב בפוטנציה. המיקום הזה מביא איתו שלל ויכוחים, אי הבנות, והרבה קצרים בתקשורת. הפתיל שלנו שממילא קצר השבוע מתקצר כעת עוד יותר, ולכן כל שיחה יכולה לקבל בפתאומיות טויסט אגרסיבי ולא נעים כשמגיעים חילוקי הדעות. מה עושים? מנסים להתאפק, לאפשר לשני לסיים משפט או לשלוח הבהרה לפוסט שלו בפייס, ולא להגיב מהבטן אלא מראש אחרי שנשמנו עמוק.

מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו? מזלות תאומים, בתולה, טלה, מאזניים, גדי וסרטן.

זוית העימות של מרקורי עם פלוטו - זו אחת הזויות הפחות נחמדות מבחינה תקשורתית. למעשה היא עלולה להביא איתה גם סוג של אלימות מילולית, או להיפך - תחושה קורבנית, כאילו אנחנו נופלים לאלימות מילולית ממי שנמצא ממול, ופשוט מתעקש לא להקשיב לנו. כשאנחנו מביעים דעה ולא מסכימים איתה, זה עלול לגרום לנו להגיב כאילו מכוון נגדנו איום, ולכן אנחנו מגייסים לא מעט עוצמה כדי להגיב בהתאם. תגובות קיצוניות עלולות לצוץ עכשיו כשדברים מגיעים לאי הסכמה, עד כדי איום בניתוק יחסים או אפילו ניתוק שלהם בשטח, או הפעלת מניפולציות ויצירת מאבקי כוח כדי לשנות את דעתו של מי שנמצא ממול. לשמחתנו זו זווית קצרת טווח, אבל כשהיא מצטרפת לשאר הזויות השבוע היא בהחלט עלול להיות סוג של טריגר שמפעיל גם אותן, וגורם לנו להתנהג באופן קיצוני. מה עושים? מנסים להבין את מי שנמצא ממול ולראות את הדברים מזוית הראייה שלו, ולו רק כדי לגרום לויכוח להיראות תרבותי יותר, ולא רק טעון ומתוח. זה בהחלט עשוי לעשות את ההבדל. גם לגבי הטיעונים שלנו - כדאי להשתמש יותר בהגיון ופחות ברגש: זה יעזור לנו גם לרדת מהעץ אם נרגיש שהצדק לא ממש אתנו, ויתן תחושה למי שנמצא ממול שהפרטנר שלו הוא אדם תרבותי ששווה לנהל איתו שיחה גם אם אין הסכמה..

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות תאומים, בתולה, עקרב, שור, אריה ודלי.

הזוית הקשה של השבוע - זו זווית העימות בין מרס כוכב האקשן לבין כוכב פלוטו הכוחני והיצרי. על פניו זו אחת הזויות היותר קשות באסטרולוגיה, היות ואי מערבת כאן שני כוכבים עוצמתיים שכל אחד מהם מייצג פן אחר של האגו שלנו, ושניהם - כמו שני אקדוחנים ברחוב המרכזי של העיר - מוכנים ללכת עד הסוף, או לפחות מציגים כך את הדברים. זו אחת הזויות שיכולה להביא איתה אלימות של ממש, כשהפן האישיותי טריטוריאלי והאגו שלנו מתנגשים זה בזה, והתגובה בהתאם. תחת זוית שכזו אנחנו עושים לפעמים שטויות: עוזבים מקום עבודה כשנדמה לנו שהבוס לא מקשיב ואנחנו רוצים 'להעניש' אותו, מציבים אולטימטום לפרטנרים שלנו כך שאם לא יגיע שינוי נגיב באופן עוצמתי, ועוד ועוד - כל מה שקשור לתחרותיות, לרגשות קיצוניים והליכה עד הסוף, עלול להופיע כעת בדיאלוג שלנו עם העולם, תחת הזוית הזו.

אחת הדרכים להוריד מתח בזויות של מרס ופלוטו היא פשוט לקפוץ לחדר הכושר, ולהוריד מתחים ולחצים מהגוף עצמו שזקוק לכך כעת יותר מתמיד: זה בהחלט עשוי להרגיע את בלוטת האדרנלין ואת הצד התחרותי שלנו שרוצה להוכיח משהו למישהו. אמצעי אחר הוא פשוט... שיחה כנה ובגובה העיניים עם מי שמבין אותנו באמת, מולו אנחנו שוטחים את טענותינו ומנסים לשמוע ממנו איך הוא רואה את הדברים, במקום להיסחף ולאבד את הראש. לפעמים אדם הגיוני ושקול מולנו, בעיקר כזה שאכן מכיר אותנו ואת עולמנו, יכול לתת לנו עצה טובה שתנטרל את התגובות הקיצוניות שפלוטו ומרס מעוררים. זה בהחלט קורה לא מעט... אם באמת נסכים לערב אדם אחר כשהרגשות סוערים, ולקבל עוד זווית ראייה ואולי גם תובנה נוספת. בכל מקרה, כדאי וחשוב לא לקבל החלטות מהסוג הגורלי והקריטי תחת הזוית הזו, שכן הסיכוי שנצטער עליהן אחר כך הוא גבוה. לכן מומלץ, אם זה תלוי בנו, לומר שאנחנו זקוקים לעוד זמן למחשבה, ולא לאפשר למרס ולפלוטו להחליט עבורנו...

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות טלה, מאזניים, גדי וסרטן, עקרב, שור אריה ודלי.

זוג מאוהב. ShutterStock
מה עושים? מנסים להבין את מי שנמצא ממול ולראות את הדברים מנקודת המבט שלו/ShutterStock

התחזית השבועית

טלה
שבוע מאוד טעון ולא קל עובר על כוחותינו, והטלה שלנו שניחן כידוע בפתיל קצר יאלץ כעת לעצור ולנשום עמוק ולגלות איפוק יותר ממזלות אחרים.. סטורן ופלוטו בהחלט מאתגרים אתכם השבוע. אז.. זהירות!

שור
ונוס שליטת המזל שלכם מושפעת משני כוכבים השבוע: כוכב נפטון הרגשני שמביא איתו מצבי רוח וחוסר יציבות, וכוכב יופיטר שמביא איתו ריגושים וגישה אופטימית ומרחיבת אופקים. שמרו את הרגלים על הקרקע!

תאומים
שבוע מורכב ולא פשוט עובר על כוחותינו כשמרקורי שליט המזל שלכם נצמד למרס ויוצר זויות עם סטורן ופלוטו, וכדאי להחליט כבר עכשיו שלא מאבדים את הראש, ובעיקר - לא רבים עם העולם, ועם אפחד בעצם. או קיי?

סרטן
צמידות לא קלה בין מרקורי כוכב התקשורת למרס האגרסיבי במזל שלכם מביאה איתה נדנדה קיצונית של מצבי רוח וחוסר יציבות. נסו למצוא קרקע בלונה פרק הכוכבי הזה, ולא לקבל החלטות קיצוניות שיתבררו אחר כך כשגויות.

אריה
השמש שליטת המזל שלכם פותחת את השבוע במזל תאומים התקשורתי והחיוך רחב במיוחד, אולם בשבת היא עוברת למזל סרטן הרגשני והאריה שלנו הופך נוסטלגי ודביק.. כן כן. הגיע הזמן להתאהב, אריות.

בתולה
הצד החברתי שלכם פעיל במיוחד השבוע כשמרקורי ומרס חוגגים במזל סרטן, אולם עלולים להתגלות גם כמה וכמה סכסוכים עם חברים, אי הבנות וקצרים בתקשורת. חשוב במיוחד לא לקלקל או לנתק יחסים יפים.

מאזניים
ונוס פותחת את השבוע במזל תאומים עם גישה קלילה וזורמת, והקסם האישי שלכם בשיאו. אולם בהמשך יוצרת ונוס זוית עם נפטון ושיקול הדעת שלכם אינו במיטבו. זוית של עימות עם יופיטר מביאה איתה רצון לנסוע ולהרחיב אופקים.

עקרב
זויות של עימות בין מרקורי כוכב התקשורת ומרס כוכב האקשן לפלוטו שליט המזל שלכם עלולות לגרום לשבוע מתוח במיוחד. חשוב לשמור על קור רוח כשהלחץ גובר, ולא לאבד שליטה או לנתק יחסים בגלל קריזה עצבנית של רגע.

קשת
מקבץ הכוכבים במזלות השייכים ליסוד המים הולך וגדל, והקשת שלנו סובל מאוסף של מצבי רוח קיצוניים בימים אלה. זוית של עימות של ונוס עם יופיטר שליט המזל שלכם מביאה איתה רצון לנסוע ולממש את הצד ההרפתקני שלכם.

גדי
זויות של עימות בין מרקורי כוכב התקשורת ומרס כוכב האקשן לבין סטורן שליט המזל שלכם מביאות איתן אתגרים מעניינים, ולא קלים. הצורך ליזום לפעול ולהזיז דברים מתחזק אבל כל ויכוח קטן עלול ליצור ריב גדול על שליטה.. גלו איפוק.

דלי
השמש וונוס במזל תאומים בתחילת השבוע מביאות איתן רצון לפתוח דלתות שעד עכשיו היו סגורות בפניכם, ולרוץ קדימה. מקבץ הכוכבים במזל סרטן מאתגר אתכם דווקא בתחום המקצועי. זמן טוב לשנות כיוון. השקיעו בבריאות שלכם.

דגים
מקבץ כוכבים גדול במיוחד בבית היצירתיות הביטוי האישי והרומנטיקה שלכם מביא איתו גישה חדשה וחשיבה מחוץ לקופסה. זווית פעולה בין ונוס הרגשית לנפטון שליט המזל שלכם עלולה להביא איתה ערפול ובלבול. היצמדו לעובדות ולפרטים הקטנים.

לדף של יאיר טריבלסקי - אסטרולוגיה חכמה

  • עוד באותו נושא:
  • הורוסקופ

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully