וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מצב כוכבי השבוע

28.2.2013 / 14:45

בשבוע המתחיל ב-3.3.2013 כוכב התקשורת מרקורי עורך מסע שישפיע כמעט על כל המזלות בגלגל. לברי המזל בינכם יהיה הזדמנות לתקן טעויות

נראה שהכוכב הדומיננטי השבוע הוא מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, והילוכו האחורי הוא אולי המשמעותי ביותר במצב הכוכבים השבועי, כולל התחנות שהוא עושה בדרכו, ומפגשיו הכוכביים. בעצם זה סוג של מסע מרתק שמפגיש אותנו עם העבר הקרוב, ומביא איתו יכולת פה ושם אפילו לתקן מהלכים שעשינו, ולהפיל אסימון או שניים שיעזרו לנו לעשות דברים טוב יותר להבא.

מרקורי בהילוך אחורי פוגש את השמש שהולכת קדימה – הצמידות הזו מהווה בעצם סוג של מפגש מרתק בין התכניות העתידיות וההווה שלנו, לבין המשקעים הרגשיים שנשארו לנו מהתקופה האחרונה, והמעגלים שנשארו פתוחים. הצמידות הזו מאפשרת לנו לקבל כמה תובנות מעניינות על דרך ההתנהלות שלנו בתקופה האחרונה, ועם התובנות האלה גם לפעול: לשדרג את הפעילות שלנו, לבקש סליחה אם פגענו במישהו, ואפילו לשפר את התכניות העתידיות שלנו בהתאם. מי בעיקר יצליח לעשות זאת? מי שיבין שמה שאנחנו פוגשים עכשיו עשוי לעזור לנו מאוד לשדרג את עצמנו, אם אכן נסכים להודות בטעות ולקחת עליהן אחריות ממקום שמוכן ורוצה להשתפר. מי שהאגו שלו לא יאפשר לו – כנראה יחמיץ כמה הזדמנויות מעניינות, וחבל. בגדול – מזלות תאומים, בתולה, דגים וקשת יהיו מעורבים יותר בתהליכים האלה.

מרקורי בהילוך אחורי פוגש את ונוס שהולכת קדימה – ונוס מייצגת את חיי הרגש ואת נושאי הכספים בחיינו, בעוד מרקורי מייצג כעת את התקשורת שהולכת אחורנית ומנסה ללמוד להבין ולהשתפר. מפגשים שנערכים תחת חסות הצמידות הזו – שתגיע בעיקר לקראת סוף השבוע – יאפשרו לנו להבין לעומק היכן היינו רגשית בחדשים האחרונים והיכן טעינו, לתת מבט אמיתי ובוחן בצומת הרגשית שבה אנחנו נמצאים עכשיו, ואם אפשר – להבין, להתנצל אם צריך, לעשות דברים אחרת, ואפילו להתכונן כדי לפתוח דף חדש, הן ביחסים והן בכספים. מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו? מזלות שור, מאזניים, תאומים, בתולה ודגים.

תחזית שבועית

טלה
מרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל דגים ועדיין ללא זוויות פעולה עם כוכבים אחרים, וגורם לכם להרגיש מאחורי הקלעים בתקופה פסיבית יחסית, אך מעט כועסת ומתוסכלת. גלו איפוק, כי המהפך יגיע בשבוע הבא, ובגדול..

שור
ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל דגים הרגשני והופכת אתכם לסנטימנטליים ודביקים במיוחד. צמידות של ונוס שהולכת קדימה עם מרקורי שהולך אחורנית עשויה להביא איתה זיכרונות מתוקים, וקשרים מהעבר.. נייס.

תאומים
מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע בהילוך אחורי, ויוצר שני מפגשים מרתקים. האחד עם השמש – מיקוד הדברים והשני עם ונוס הרגשית. מפגשים אלה יעזרו לסגור מעגלים מהעבר, ולהראות לכם היכן אתם עומדים כעת. יהיה מרתק..

סרטן
מקבץ הכוכבים הגדול במזל דגים ממשיך להפעיל אתכם בכוון של התחלות מעניינות הקשורות לצמיחה אישית, ובכל הכוונים. הילוכו האחורי של מרקורי עשוי להביא איתו השלמת תכניות הקשורות ללימודים, או נסיעה שהתאחרה.

אריה
השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע קדימה במזל דגים הרגשי תוך שהיא מביאה איתה מעורבות רגשית גבוהה מאוד וצורך להשקיע קצת יותר בנושאי חומר וכספים. זהו זמן למהפכים רגשיים ומקצועיים מעניינים, וליזמות מרתקות.

בתולה
מקבץ הכוכבים הגדול במזל דגים שממול ממשיך להסעיר את הרוחות, בעיקר בכל מה שקשור לשותפויות ויחסים. מפגשים מעניינים של מרקורי שליט המזל שלכם בהילוך אחורי עשויים לשפוך אור על דיאלוג זוגי או על שותפויות. הטו אוזן!

מאזניים
ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע קדימה במזל דגים תוך שהיא הופכת את הדיאלוג שלכם עם העולם לאמוציונאלי במיוחד. כעת הזמן לתת דרור לרגשות, אך גם ללמוד להשתמש בהן בחכמה בתחום המקצועי, ולתרגם אותם למעשים.

עקרב
מקבץ הכוכבים במזל דגים ממשיך להסעיר ולרגש, עקרבים, תוך שהוא מביא איתו התחלות מעניינות חיזור עדין היכרויות חדשות אם הלב פנוי או העמקת קשר קיים. זהו זמן טוב לרגש ולהתרגש, ולתת ליצירתיות שלכם ביטוי מכסימלי.

קשת
נושאי בית ומשפחה על הפרק גם השבוע, והילוכו האחורי של מרקורי במזל דגים מאפשר לכם גם לסגור מעגלים הקשורים למשפחה או לאנשים קרובים, לפתוח דברים ששמרתם בבטן, לפגוש אנשים מזווית קצת שונה, ולפתוח דף חדש.

גדי
התקשורת שלכם עובדת עכשיו שעות נוספות, ואתם יורים לכל הכוונים וממשיכים לפתוח כל דלת אפשרית. זהו זמן לתת למלים ולסקרנות שלכם לקבוע עובדות בשטח, ולהביא איתן שתופי פעולה מעניינים, ובכל התחומים.

דלי
התחום הכלכלי מכריח אתכם עכשיו לקחת את החיים ברצינות רבה יותר, להשקיע במקורות הכנסה נוספים או לשפר את אלה הקיימים, ולשים את הדגש על היכולת שלכם לבנות בסיס פעולה יציב עם שתי רגלים על הקרקע. השקיעו ביחסים שלכם.

דגים
מקבץ הכוכבים הגדול הכולל את השמש מרקורי בהילוך אחורי ונוס מרס ואפילו נפטון ממשיך לנוע גם השבוע במזל שלכם, ולהביא איתו רעיונות התחלות יזמות וים של אקשן מכל הסוגים. נסו לעשות סדר בדברים, ורוצו עם הזרם רחוק עד כמה שתוכלו..

לאתר של יאיר טריבלסקי

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully