וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

המיקרו והמאקרו קוסמוס

איך יכול להיות שהקריאה בקלפים מעניקה תשובות אמינות? תפקידם של קלפי הטארוט - 5

פעמים רבות שואלים אותי שאלות בסגנון "למה שאנשים נורמאלים ומציאותיים יאמינו שהקלפים יכולים להצביע על הקורה בחייהם?". רוב האנשים שלא "מאמינים" בקלפים מנסים לקבל הסבר מספק בדמות חוק או עיקרון, שיניח את הדעת ויסביר מדוע זה עובד. ואתם יודעים מה – גם חלק מהקוראים עצמם לא תמיד יודעים לענות על השאלה "איך זה עובד באמת".

התשובה, בדיוק כמו השאלה, מעט מורכבת, ולכן תצטרכו להתאזר במעט סבלנות ולהמתין לסוף המאמר. עכשיו, אשאל שאלה פשוטה - האם אתם מאמינים שתקבלו תשובה בסוף? אם אתם עונים "כן" סימן שיש בכם איזושהי אמונה, לפחות בי, אבל גם אם אתם עונים "לא" (ואני מקווה שלא כך הדבר) אני בטוח שאתם מאמינים במשהו. אחדים מאמינים בסדר שמביא להצלחה, אחרים מאמינים בניהול זמן נכון ויש כאלו שמאמינים בעין הרע.

כל האמונות הללו ועוד רבות וטובות אחרות עוזרות לנו בניסיון שלנו, כבני האדם, ליצור שליטה בעולמנו. וכך, באופן טבעי והמשכי מתנהלים חיינו. או במילים אחרות - ההתנהלות שלנו בחיים היא ההשתקפות של האמונה שלנו, של דרך ניהול העולם שלנו. אבל, חשוב שנבין - כל הדברים הללו לא פועלים סתם כך, אלא נובעים מתוך עקרונות בסיסיים, חוקים דרכם העולם מתנהל.

אחד מחוקים אלו הנו חוק המיקרו והמאקרו קוסמוס. זהו חוק בסיסי שחל על הרבה התרחשויות בחיינו ובמיוחד חשוב במקרה של הקריאה בקלפים. לפיו, מה שקורה במיקרו קוסמוס, קורה גם במאקרו קוסמוס, כאשר את המיקרו קוסמוס מייצג האדם הפרטי, ואת המאקרו קוסמוס מייצגת הסביבה. ולמה הכוונה?

אם האדם (המיקרו) מרעיל את כדור הארץ (המאקרו), אז כדור הארץ "יחזיר" לו בדרכים שהוא מכיר (החור באוזון), וזו רק דוגמא אחת. אם אדם קם בבוקר על צד שמאל כל היום שלו יתנהל באופן עקום למדי, ואם במקרה אנחנו תוהים בינינו לבין עצמנו אם אדם אחר כועס עלינו, אנחנו רק צריכים לבדוק אם אנחנו כועסים עליו - מערכת כלים שלובים שכזו.

דבר אינו מקרי

הדרך הטובה ביותר להדגים את החוק היא באמצעות הפתגם הידוע "אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה". מה שסובב אותנו בחיים מייצג אותנו ומהווה בבואה של חיינו. וגם אם נקשה מעט ונאמר "במהלך החיים מתחלפים החברים" עדיין נצטרך להבין שאלו דברים שלא קורים סתם. אם אנחנו מחליפים חברים (רמת המאקרו), סימן שחל בנו שינוי. אדם עובר שינויים במהלך חייו, ולפיהם מתנהל מחדש ויוצר סביבו מערך שלם של אנשים חדשים. שימו לב מי חבריכם עכשיו וראו איך זה משקף את עולמכם הפנימי.

כך, באופן חוקי למדי מתנהל לו העולם. מערכת של שיווי משקל שנועדה לאזן את המערכות הקיימות ולפיה כל מה שקורה במיקרו קוסמוס יקרה גם במאקרו קוסמוס. ומה הקשר של כל זה לחפיסת הקלפים, אתם שואלים? כפי שקראתם בוודאי בעבר, חבילת הקלפים על כל 78 הקלפים שבה, מייצגת את האדם עצמו על כל ההוויות שלו.

למעשה, אם קבענו קריאה בקלפים עם שואל מחר בשעה מסוימת בצהרי היום, מאותו רגע שהלקוח נכנס בדלת ועד שהוא ייצא כל מה שיקרה במהלך הפגישה איננו מקרי ואיננו קורה "סתם" - הכול נתון תחת החוק של המיקרו והמאקרו קוסמוס.

זה לא מקרי מה שהוא יבחר ללבוש, לא יהיה מקרי השיר שהסלולרי שלו משמיע, וכמובן שגם לא יהיה מקרי מה שהוא יאמר לנו והדרך בה הוא יאמר את הדברים. אם למשל הוא יתבונן על התמונה של קלף 3 מטות ויספר לנו שהוא רואה שם ספינה טובעת, זה לא יהיה במקרה. מה שהוא רואה זהו המיקרו המשקף את המאקרו וסביר להניח שכך הוא גם מרגיש בחיי הזוגיות שלו – שהזוגיות שלו עומדת לטבוע.

גם הדרך בה השואל מערבב את חפיסת הקלפים – היא לא מקרית. כאשר השואל מערבב את חפיסת הקלפים, הוא מערבב את המיקרו שלו, את עצמו. זו טעות לחשוב שאנחנו מערבבים את הקלפים. למעשה אנחנו מסדרים אותם. לאחר שהשואל מסיים "לסדר" את חפיסת הקלפים, הם מוכנים, ומתאימים בדיוק לחיי השואל. בנקודה זו חפיסת הקלפים מייצגת את השואל וכל קלף מתאים בדיוק למצב בו הוא נמצא בחיים, בדיוק כמו חוק המיקרו והמאקרו קוסמוס.

© מנדלבוים שגיא עוסק בהומיאופתיה קלאסית, מנהל פורום טארוט בוואלה! בעל ניסיון של 17 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושא טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ.

  • עוד באותו נושא:
  • טארוט

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully