וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

התחזית השבועית של לוח המאיה

טליה טוקר

28.3.2011 / 0:00

השבוע מתחיל גל האדם שמדריך אתכם, שלב אחר שלב, איך להיות שמחים בחלקכם במציאות העכשווית. אין יותר "ממחר יהיה טוב" - עכשיו טוב

האדם

ה- 26/3: טון 1 בגל האדם: למשך שלושה עשר הימים הקרובים האדם ממגנט אלינו את היכולת להתחבר ולפעול מתוך רצון הלב שלנו. לרוב אנחנו עושים דברים שצריך ביום יום מתוך תקווה שמתישהו נהיה מאושרים. רובנו מתנהלים אוטומטית מתוך הצורך שמצר את העשייה שלנו וזאת משום שהתרגלנו לחפש את האושר מחוצה לנו. האדם מלמד אותנו את מה שניטשה גם אמר, ש"האושר הוא מהות", הוא הדרך עצמה ולא המטרות שבסוף הדרך. בגל הנוכחי, בעזרת האדם אנחנו לומדים כיצד להתגבר בתבונה על מכשולים שונים שצצים מדי פעם במציאות חיינו וכיצד להנות מהדרך שאנחנו עושים. המטרה הכללית בגל היא לשחרר את המניפולציות השכליות שחולפות ללא הרף במוחנו ומטילות ספק בכך שבאמת ניתן להיות שמחים בחלקנו במציאות העכשווית שלנו.

לאורך הגל אנחנו מבררים מה גורם לנו לאושר, מה מאזן ומטעין אותנו ומתבקשים לממש את הרצונות שלנו. הסיבה לתחושות של תקיעות וחסר נעוצה בפער בסיסי שלרוב אנחנו חיים בו, בין מה שקיים במציאות שלנו לבין מה שהיינו רוצים שיהיה בה. למעשה, זה לא נתפס בעינינו שכל מה שאנחנו מבקשים אכן יכול להגיע אלינו בקלות. אנחנו רגילים לרוץ ממשימה אחת לאחרת, כשאנחנו מוטרדים, לחוצים ובמתח. האדם מלמד שכל מה שעלינו לעשות הוא להעלות את רמת האנרגיה במוח שלנו וכתוצאה מכך רמת המגנטיות שלנו עולה. ברגע שאנחנו מעבירים את הפיקוד ללב אנחנו יכולים לזרום בהנאה במציאות ומתוך היש למגנט שפע בכל התחומים.

האדם גם מלמד אותנו כיצד ניתן "לקבל את האדם באשר הוא אדם" ולהתבונן בגובה העיניים ללא ביקורת ושיפוט על הסובבים אותנו. ככל שאנחנו מבינים שהאושר הוא בתוכנו ותלוי אך ורק בזווית הראייה שלנו, משתחררים מאיתנו גם הציפיות והשיפוטים על בני האדם הסובבים אותנו. אנחנו מבינים שהכל מתרחש בינינו לבין עצמנו ושאין צורך לקחת אישית שום דבר ואף אחד.

אתגר הגל - הלך שמים

ה- 27/3: טון 2 באנרגיה של הלך שמים: בגל שבו אנחנו מושכים שפע, חירות פנימית ואת פתיחת הלב, האתגר הוא להתעמת ישירות עם כל מה שמפריע לנו בדרך. לאורך הגל הלך שמים מאתגר אותנו להתחבר לעוצמה ולידע שלנו, להתמלא באומץ ובנחישות ולבטא בחמלה את החכמה שבנו. אנחנו מבינים שאנחנו לא חייבים שום דבר לאף אחד אלא אך ורק לעצמנו ולומדים לשים גבולות ברורים לכל מי ומה שלא מתאימים לנו יותר. הלך שמים מלמד אותנו שמותר לנו לעשות מה שבא לנו ולהעמיד את עצמנו בראש סדרי העדיפיות שלנו. הוא מלמד כיצד להגיד 'לא' החלטי ונחוש לכל מה שלא מדויק עבורנו ולנטרל כל צורה של שאיבת אנרגיה מחיינו, שלנו מעצמנו או של האחרים מאיתנו. כשאנחנו מכבדים את עצמנו ואת הצרכים שלנו, אנחנו מסוגלים לשמור אנרגיה ובכך יוצרים מרחב ללמידה של ידע חדש, להתפתחות המודעות שלנו ולהתחדשות בחיינו.

הימים בגל האדם נמצאים בסמוך למרכז לוח הצ'ולקין ויכולים ללמד אותנו כיצד לקחת את הזמן לבד עם עצמנו, לחדד את הערנות שלנו בנוגע לסוגיות השונות המלוות אותנו בחיים ואז לנוע באומץ לקראת מימוש הרצונות הללו. הצמיחה עם האתגר של הלך שמים יכולה להוביל להתרחבות המודעות שלנו ולקפיצת מדרגה רוחנית.

הקוסם

ה- 28/3: טון 3 באנרגיה של קוסם: הפוקוס לפתרון אתגר הלך שמים מתחיל עם הקוסם החשמלי שמלמד אותנו שאנחנו אלה שיודעים הכי טוב מה נכון לנו בחיים ואנחנו יכולים לסמוך על תחושות הבטן שלנו. הוא מחבר אותנו לידיעה פנימית בטוחה ולהבנה שיש לנו את כל הלגיטימציה לקבל את הטוב ביותר. הוא מאפשר לנו ללכת בדרכנו, להתעצם ולהרחיב את הידע שלנו. הקוסם ביום של הזרימה מחבר אותנו למקום של פשטות וכנות עם עצמנו ועם הסובבים אותנו ומשחרר מאיתנו את הצורך בשליטה באירועי החיים. תחושת השליטה המדומה מגבילה את ההתפתחות שלנו ומקפיאה מצבים ואפשרויות בחיינו. אנחנו בכל מקרה לא שולטים בשום דבר ובאף אחד והקוסם מלמד אותנו היום כיצד ניתן להרפות.

במקום של כנות עצמית ומנוחה אנחנו מתחברים לידיעה הפנימית שלנו ומפסיקים להזדקק לאישורי הסביבה. גל האדם ממגנט אלינו סיטואציות מגוונות בהתאם לרצונות שהגדרנו והזדמנויות חדשות צצות עכשיו בחיינו. ככל שאנחנו בוטחים בעצמנו ובאינטואיציות שלנו, אנחנו מסוגלים לשחרר, להכיל ולזרום עם המצבים החדשים שנוצרים עכשיו.

נשר

ה- 29/3: טון 4 באנרגיית הנשר: ביום הרביעי אנחנו יושבים ומגדירים אפשרויות פוטנציאליות לפתרון אתגר הלך שמים עם החזון והתקווה של הנשר. כדי שנוכל להתמלא באומץ לעמוד על שלנו, הנשר מאפשר לנו היום לקחת כמה צעדים לאחור ואז להתבונן מלמעלה על תמונת חיינו הרחבה. כשאנחנו מרחיבים את הפרספקטיבה שלנו, אנו מסוגלים להתייחס באובייקטיביות לאנשים ולסיטואציות השונות ומפסיקים להתנהל מתוך הדינמיקות הממוחזרות של קורבן ואשם. בזריעה לפתרון אתגר הלך שמים אנחנו לומדים, במקום להיגרר בתחושה קורבנית אחר האירועים השונים, כיצד לבחור את האפיזודות השונות בחיינו ממקום חופשי.

נשר ביום של הזריעה המנטלית מעיד על כך שהשפע שאותו אנחנו מבקשים ויכולים למגנט לחיינו קשור בראייה כוללת של התהליכים האנושיים ובתפקיד הייחודי שלנו ביצירת המציאות. הנשר רואה את כל הפרטים כולם ורוקד בשמחה את החלומות שלו. הוא מקפיד לאזן בין עשייה אינטנסיבית לבין מנוחה המטעינה באנרגיה ורק בדרך הזאת הוא מסוגל ליצור בחייו את חלומותיו הנרחבים. בעזרת הנשר אנחנו מגלים איך הכל קורה בקצב הנכון ושאכן קיימת דרך גם לממש את רצונותינו וגם לזרום בחיים על מי מנוחות.

sheen-shitof

שדרגו את הביצועים

הארכת משך האקט ושיפור ההנאה במיטה - במבצע מיוחד

בשיתוף "גברא"

הלוחם

ה- 30/3: יום שער: טון 5 באנרגיית הלוחם: הלוחם הקוואנטי היום מלמד על הרבגוניות הקיימת בנו ובחיים, על הידע הרב שאספנו ועל רגישות התבונה שהצלחנו לפתח לאורך הדרך שעשינו עד כה. הוא מסמל חיבור לעוצמה, לנחישות ולהחלטיות שמאפשרים ללכת עם האמת שלנו עד הסוף, ללא פשרות וללא הצורך באישורים מבחוץ. כח הרצון למגנוט השפע עם האדם ולקפיצה רוחנית עם הלך שמים נשענים על התבונה והתעוזה של לוחם האור שבנו. הלוחם הוא עצמאי בשטח ומלמד כיצד לשחרר כל תלות מחיינו באנשים, במצבים, בחומר ובכלל, שכן כדי להיות צינור נקי לחכמה האינסופית עלינו להגיע למצב שבו אנחנו לא תלויים בשום דבר ובאף אחד.

ככל שאנחנו מתחברים לאנרגיית הלוחם שבנו, אנו מחזירים את האנרגיה לעצמנו ומתמלאים בביטחון עצמי ובכוחות לבטא את האמת הייחודית שלנו. ביום החמישי של גיבוש המוטיבציה לפתרון אתגר הלך שמים, אנחנו שוב מוזמנים לשאול את עצמנו מהם החלומות האמיתיים שלנו ומה אנחנו מבקשים למגנט עכשיו אל תוך חיינו. הלוחם האינטליגנט עוזר לנו להגדיר את רצונותינו בצורה מדויקת וברורה ואז מלמד אותנו כיצד ניתן לממש אותם בחכמה במציאות.

אדמה

ה- 31/3: טון 6 באנרגיה של אדמה: ביום השישי של האיזון האדמה מחברת אותנו בדרך פרקטית אל תוך המציאות. האדמה מסמלת קרקוע ועוגן מושרש היטב ומדריכה אותנו היום לבצע את הצעדים הנדרשים לצורך המימוש האישי שלנו. ביום השישי שבו אנחנו מארגנים את מה שניתן לקראת שיא התהליך של הגל, האדמה מלמדת שכל מה שנדרש מאיתנו הוא פשוט לעשות את מה שאנחנו יכולים. אין טעם לבזבז אנרגיה במחשבות עתידיות או בשכנוע הסובבים אותנו, אלא פשוט לעשות את שלנו. בכך אנחנו עוזרים גם לתהליך הצמיחה בחיינו וגם לאמא אדמה בתהליך השינוי הקולקטיבי שמתרחש עליה עכשיו. אנחנו מבינים שגם אם אנחנו רק בכיוון, מה שחשוב הוא שנצעד בכיוון הזה ולו רק צעד אחד קטן. אנחנו נמצאים בגל אדם שמלמד לצעוד בתבונה בדרכנו והיום האדמה מעירה אותנו מתרדמת ארוכת שנים ומחברת לצליל ולעשייה המתאימים לנו.

על מנת שנוכל להגשים את עצמנו בקלות, האדמה מחברת אותנו היום ליכולת הזרימה הטבעית שקיימת בכולנו ומאפשרת לנוע בחכמה מסיטואציה אחת לאחרת. אני ממליצה שנשים לב ל"צירופי המקרים" השונים המתרחשים לאורך הגל ונבחין בעובדה שהכל קורה בדיוק בזמן הנכון עבורנו. כיצד מפגש אחד מוביל לאחר, כיצד אדם מסוים מכוון לאדם הספציפי שביקשנו לפגוש, כיצד עשייה מסוג מסוים מתפתחת לכיוונים חדשים וכיצד בסיכומו של דבר הכל קורה לטובתנו.

מראה

ה- 1/4: טון 7 באנרגיית המראה: בשיא גל האדם מגיעה המראה שמלמדת כיצד להתרומם לזווית ראייה אוביקטיבית ולראות מבעד לאשליית המראות המעוורת את עינינו. בשיא התהליך אנחנו מתבקשים להתבונן באופן שווה על בני האדם הסובבים אותנו ללא המסכות הסובייקטיביות של הטוב והרע האישיים שלנו. כדי שנוכל להסתכל בגובה העיניים על בני האדם, המראה המהדהדת מלמדת שבכל מקרה אנחנו יכולים לראות אך ורק את עצמנו. האנשים המקיפים אותנו משקפים לנו פשוט את המחשבות והרגשות הפרטיים שלנו, ודרך מערכות היחסים שלנו עם העולם אנחנו לומדים על התחומים בהם נדרשת מאיתנו עוד "עבודה" על עצמנו.

ביום השביעי של הגל המראה מבקשת שנחתוך מחיינו מערכות יחסים שליליות, דינמיקות מתישות וכל מה שגוזל מאיתנו אנרגיה. היא מלמדת שככל שאנחנו נוכחים כאן ועכשיו, ברגע הזה, אין גבולות לשפע שקיים עבורנו, וקיימות אינסוף אפשרויות שבהן היקום מזמן אלינו את הבקשות שלנו. כל שנדרש מאיתנו הוא להפסיק לצפות לביטויים ספציפיים של רצונות אלה ובמקום לצפות, פשוט להיות. לרוב אנחנו מבקשים משהו ויש לנו גם את התסריט לגבי איך הוא אמור להתממש. גל האדם הולך ומתפתח ובשיאו המראה מאפשרת להפסיק לבזבז אנרגיה על עתיד וירטואלי ובמקום זאת להתבונן בחיינו ולראות כיצד כבר עכשיו אנחנו במסלול של העצמה והתפתחות.

סערה

ה- 2/4: טון 8 באנרגיה של סערה: ביום שבו אנחנו מודרכים להיות כנים עם עצמנו, הסערה האלקטרומגנטית מזרזת את תהליך הריפוי שלנו. היא מעוררת אותנו לשים לב היכן אנחנו עדיין לא נותנים אמון בעצמנו וביקום ובכך לא מאפשרים לעצמנו את איכות החיים שיכולה להיות לנו. דרך תהליך של התבוננות עצמית היא מגדילה את הביטחון העצמי שלנו ואת היכולת לזרום עם הרצונות שלנו. ביום השמיני של היושרה הסערה מזמינה אותנו לשאול: "איזה אזורים בגוף שלי מבקשים את תשומת לבי?", "אילו חלקים בחיי אינם מאוזנים?", "אילו מחשבות שליליות עולות בי ללא שליטה?", "באילו תחומים בחיי עדיין קיים בי חוסר ביטחון?".

ההטענה והריפוי שבאנרגיית הסערה יכולים להעלות את רמת האלקטרומגנטיות של גופנו ובכך להעלות את רמת האנרגיה שלנו ואת היכולת לחוות אושר בחיים. אנחנו נמצאים בתהליך שבו אנו מתחברים לעוצמה ולנחישות פנימיים והסערה הגלקטית מאפשרת לנקות את החסימות הפיזיות או המוחיות שעדיין מעכבות אותנו. ביום זה ניתן לנשום את האור הסגול המרפא של הסערה, להרגיש כיצד הוא חודר לכל תא ותא בגוף, מנקה את כל השליליות והספקות וממלא אותנו בחום פנימי של ריפוי ואהבה.

שמש

ה- 3/4: טון 9 באנרגיה של שמש: נקודת המפנה בעלילת הגל מתרחשת עם הבהירות, החמימות והאש שקיימות באנרגיית השמש. אנחנו לומדים שככל שנתמלא בחמימות ובנדיבות כלפי עצמנו, נוכל לחוות תחושות של חום גם כלפי הסובבים אותנו ולנוע שמחים ונטולי שיפוט בדרך שלנו. ביום זה אנחנו מוזמנים להתחבר לבהירות השמשית כדי להתבונן מקרוב באספקטים שונים שעדיין דורשים את תשומת ליבנו. ככל שנבהיר לעצמנו באופן ברור את הרצונות שלנו, נוכל לממש אותם בקלות ובהנאה. זה הכל עניין של זווית ראייה והשמש היום ממלאה אותנו באור ובמידע חדש שמאיר את חוסר הדיוקים שקיימים בחשיבה שלנו.

ביום של הפענוח השמש מלמדת אותנו על השלמות שכבר נמצאת בחיינו ומאפשרת נגיעה בחוויית האושר הקיימת ברגע הזה. אנחנו מבינים שככל שנתחבר לאש היצירה הפועמת בתוכנו כך נוכל ללמוד, לחקור, להתמלא באנרגיה ולקבל עוד ועוד מידע חדש משדה האפס. בעזרת השמש הסולארית אנחנו לומדים לחוות את המצוי בחיינו כשדה פרחים צבעוני ומושלם. ככל שאנחנו מתמקדים ביופי הרבגוני שקיים סביבנו, אנחנו מצליחים להנות ולזרום בחיים מתוך האש היוקדת והעוצמתית שבתוכנו.

* טליה טוקר היא ניאופסיכולוגית. מומחית בידע הזמן והמרחב של המאיה, כותבת ומלמדת את האסטרולוגיה של המאיה. עברה חניכה בגוואטאמאלה ע"י השאמאן דון פדרו קרוז והוסמכה ללמד ע"י האקדמיה של המאיה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully