וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

על כל פנים

יצחק אהרון

3.3.2011 / 0:00

האזניים, המצח וקווי ההבעה חושפים את מה שמתחולל בתוככם - צריך רק להתבונן מקרוב. הקבלה על מבנה הפנים - חלק ב'

מבין כל אברי הגוף השונים מעבירים פניו של האדם מסרים ותשדורות ולמעשה מבטאים השתקפות מלאה של תחושות פנימיות, אשר דרכן ניתן להבחין בנקל בכל המתחולל בנפשו. במאמר זה, השני מבין שלושה, אתעכב על מבנה האזניים, המצח וקווי ההבעה.

אזניים

אזניים נפולות: ניתנות לזיהוי על ידי מבנה אוזן המושך כלפי מטה. מדובר באנשים עם נטייה לעייפות פנימית, עצבות וחולשה. טיפוסים מרירים וחסרי מוטיבציה כללית. חיים בתחושת "כולם חייבים לי" הנובעת מנטייה לרחמים עצמיים. רגישים מאוד ונפגעים בקלות יתרה .

אזניים זקורות: ניתנות לזיהוי על ידי מבנה חד המושך כלפי מעלה. מדובר באנשים כריזמטיים ודומיננטיים. בטבעם מנהיגים בעלי כשרון יצירתי רב וקסם אישי שופע. אינם מניחים לדבר לעמוד בדרך למטרה ומשיגים את רצונם לעתים אף בדרך אגרסיבית וכוחנית. שאפתנים ובעלי מוטיבציה בלתי נילאית. לרוב יימצאו בעמדות מפתח בכירות עם יכולות השפעה גבוהות.

אזניים מעוגלות: ניתנות לזיהוי על ידי מבנה אליפטי דמוי ביצה. מדובר באנשים עקשנים ודקדקנים. בעלי עקרונות ברורים ואינם נוחים להתפשר. טיפוסים המשדרים עוצמה רבה עם צורך רב בחופש ובמרחב, דבר המקשה על יציבות זוגית לאורך זמן. אינם סלחנים ולרוב מתקשים עם ביקורת המופנית לעברם.

מצח

מצח מאורך וצר: אנשים ריאליים מאוד עם נטייה מובהקת לקידום אינטרסים וביסוס מעמד. דואגים תדיר לשיפור תדמיתם ומונחים על ידי גאווה וגבהות לב. טיפוסים נמרצים, חקרנים, סקרנים ואידיאליסטים. שונאי שעמום וסולדים מבטלה. יעשו הכל על מנת להגשים מטרתם ולרוב אף יצליחו.

מצח מאורך וגבוה: אנשים חרוצים, פרקטיים, עם רגליים על הקרקע. רגישים ובעלי אינטלקט רב. אינטיליגנטים עם פוטנציאל אדיר שלא תמיד מיושם הלכה למעשה. רגישים מאוד אך יחד עם זאת בעלי חוסן נפשי רב ואינם נלחצים בקלות. נעימי הליכות, חברותיים ונהנים ממנעמי החיים.

מצח אליפטי: מדובר באנשים המסמלים רוח נעורים קלילה, חסרת עכבות ומגבלות. המשפחה והחברים נמצאים בראש סדר העדיפויות, אוהבי אתגרים ומתאפיינים בלקיחת סיכונים, לעתים מוגזמים. סומכים על המזל והגורל שיעמדו לצידם. אנשים ססגוניים ומרתקים מאוד. משתייכים לקבוצת המצליחנים.

sheen-shitof

פתרון טבעי

גבר, הגיע הזמן לשפר את התפקוד המיני ואת הזוגיות שלך

בשיתוף גברא

קווי הבעה

שני קווים אנכיים בין העיניים: אנשים דאגנים, חרדים, דקדקנים עם נטייה לכפייתיות. מחמירים עם עצמם ודורשים כנ"ל מסביבתם. בעלי השקפת עולם פסימית וזקוקים לחיזוקים נפשיים. הבטחון העצמי טעון שיפור.

קווי מצח אופקיים ישרים: אנשים הגיוניים, ריאליסטיים, חקרנים וסקרנים. אינם מסתפקים בחצאי אמיתות ומבקשים עובדות מבוססות ומוחלטות. חכמים ואנשי ידיעות.

קווי מצח שמרכזם נוטה מטה: אנשים רגישים מאוד אשר מזדהים בנקל עם סבלם של אחרים. בעלי אינטיליגנציה רגשית מפותחת מאוד. מתאפיינים בחושים חדים ובאינטואיציה רבה. נוטים למיסטיקה, לרוחניות, לעולם הנסתר ולדת ולכן מבינים לנפש האדם.

קווי מצח שמרכזם נוטה מעלה: אנשים ספקנים המאמינים במראה עיניים בלבד וכפועל יוצא ממעטים לתת אמון בזולת. לרוב רואים את חצי הכוס הריקה אך יחד עם זאת בעלי לוגיקה בריאה המאירה את דרכם.

יצחק אהרון הוא איש קבלה, ראש מרכז "חכמה"

  • עוד באותו נושא:
  • קבלה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully