וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

דברי הימים

יצחק אהרון

1.7.2010 / 7:40

כל יום מימי השבוע נושא אנרגיה רוחנית ייחודית - מה מספר עליכם היום שנולדתם בו? הקבלה פותחת יומן

קוראים רבים פנו אליי בבקשה לדעת האם קיימת משמעות ליום הלידה שלנו והאם ילידי יום מסוים יהיו שונים מאחרים. ראשית, אקדים ואומר כי על דעת המקובלים כל יום מימי השבוע על פי סדר בריאתו ומה שנברא בו נושא עמו אנרגיה רוחנית ייחודית המבדילה אותו משאר הימים. במאמר זה אתייחס מזווית צרה למהות הרוחנית ולהיבטים הקבליים של כל יום והשפעתו על האדם הנולד בו. יחד עם זאת, אין למהר ולהסיק מהכתוב עובדות מוחלטות הואיל וקיימים פרמטרים רבים המרכיבים את הנושא המדובר. אין בנאמר להלן כדי להוות תחליף לייעוץ קבלי מסודר, אלא כוונתי היא לתת טעימה קלה ביותר מתורת הנסתר.

ילידי יום ראשון
מביטים קדימה אל העתיד מבלי לחטט בעבר יתר על המידה. חסרי סבלנות וקצרי רוח. נפשם צמאה לריגושים ולחידושים תמידיים ולכן יהיו חסרי מנוחה ושלווה. לרוב, משתעממים מהר ונמצאים בחיפוש תדיר אחר הרפתקאות חדשות. הנטייה להביט קדימה והסלידה המובהקת משגרה עלולים להיות בעוכריהם ולהוות מכשול בזוגיות. קשרים חברתיים, לרבות יחסים זוגיים עלולים להסתיים בפתאומיות וללא כל הודעה מוקדמת. בעלי יכולת ריכוז מעולה לפרקי זמן קצרים בלבד ואינם מסוגלים להישאר במיקוד זמן רב. בשל יכולתם לרכז אנרגיה מחשבתית מומלץ להם לעסוק בשיווק ובפרסום. לעיתים יספקו הברקות גאוניות או עצה מופלאה.

ילידי יום שני
ילידי יום שני מזוהים עם הילדות הנצחית וחיים בתחושה שמותר להם הכל. בעלי אינטואיציה יוצאת דופן, שואפים לחופש מלא ללא מגבלות של מקום וזמן. מסתייגים מגבולות וממוסכמות. סקרנים וחקרנים ומבקשים ללמוד ולדעת יותר. מחוברים לטבע ולבעלי חיים. נפשם רכה ועדינה ולכן קשובים לרגשות הזולת. תכונה זו גורמת להם להיות יועצים טובים לאחרים אך פחות מכך לעצמם. בזוגיות - הרפתקנים וחובבי חידושים ולכן אם בן הזוג שיגרתי ולא פתוח לשינויים עלולים לצוץ קשיים עד כדי כשלון היחסים. עליהם להיזהר מסיכונים יתרים בעבודה ובעסקים. מומלץ להם לבחון לעומק את כוח מזלם ולשפר אותו.

ילידי יום שלישי
אנשים רגישים מאוד וחסרי ביטחון הנוטים להיפגע בקלות. אנשי שיחה נעימים היודעים להקשיב ואף לעזור לאחרים. אינטימיים מאוד ועשויים להיות חברים נאמנים, לעתים עד כדי ויתורים גדולים מצידם. קשרי המשפחה עומדים בראש סדר העדיפויות והם זקוקים לחום רב. מצפים לחיזוקים רגשיים קבועים ולפידבקים חיוביים. דמות האם חשובה להם מגיל צעיר ועד אחרי הבגרות. ללא חיזוקים מהמשפחה הקרובה הם עלולים להזניח את הקשר הזוגי, דבר שעלול להוביל למתחים ולמריבות. בעבודה הם מזוהים עם עמדות ניהול בכירות ויחסי אנוש מעולים.

ילידי יום רביעי עד שבת

ילידי יום רביעי
ילידי יום זה ניחנו ביכולת ביטוי גבוהה ואינטליגנציה מפותחת מאוד. בעלי כשרון לעסוק ולהיות מעורבים במגוון נושאים בעת ובעונה אחת. מיד לאחר שהשיגו הצלחה יאבדו עניין ויעברו לדבר הבא. משתעממים בקלות וסולדים משיגרה קבועה. בשל היותם בעלי מוח חריף ויכולת ביטוי מילולית גבוהה מומלץ להם עיסוק עצמאי בתחום המכירות והשיווק. בזוגיות הם עלולים להשתעמם בקלות וכדי לשמר את היחסים הם זקוקים לפרטנר עם נפש ססגונית ומלאת חיים. בכוח מזלם זוגיות פורה ומלבלבת. עליהם להישמר בכל דרך מלשונות רעות ומקנאת הבריות.

ילידי יום חמישי
חסרי מנוחה ושקט נפשי. אנרגטיים מאוד ופעלתנים ללא לאות. החלטיים, עקשנים ומונעים מתוך רצון להיות מנהיגים ומובילים. השאיפה לשלמות היא בראש מעיניהם, לכן רובם עצמאיים או שכירים בעלי עמדות מפתח. בד"כ מעורבים בחיים הציבוריים ונוטלים חלק אקטיבי בפעילות פוליטית. הצורך בחופש ביטוי וביצירה אישית מכוון אותם לעבר נקיטת יוזמות רבות המשפיעות עליהם ועל הסובבים אותם. בזוגיות קיים הצורך לשליטה ולדומיננטיות. במערכות יחסים עליהם להיזהר שלא להקריב עצמם ולשקוע עד כדי אובדן זהות עצמית.

ילידי יום שישי
מבין כל הימים ילידי יום זה מסמלים את הנאות החיים והתענוגות. הם אוהבים להתפנק, לאכול טוב ולחוות את מנעמי העולם. הם חברותיים במידה רבה ואינם נהנים מבדידות. בעלי יכולת נתינה רגשית נפלאה ומייצגים את האדם היודע לאהוב ולהעניק. מתחשבים בבן הזוג ומחזיקים בקשרים חברתיים וזוגיים לתקופות ארוכות. מזוהים עם אסתטיקה חיצונית וטיפוח הגוף. המראה החיצוני חשוב להם אם כי הם מעט שמרנים. אחראיים מאוד ויקפצו לעמוד בראש כל משימה המוטלת עליהם.

ילידי יום שבת
רציניים מאוד, חזקים ואנרגטיים במיוחד. נחושים וחסרי פשרות. בעלי חוש צדק מפותח ולכן האמון והיושר חשובים להם מאוד. אינם חושפים את רגשותיהם עד כדי קיצוניות. מציבים לעצמם מטרה ונחושים להשיגה גם אם הדבר דורש עבודה מאומצת והמתנה ממושכת. תכונה אופיינית לילידי יום זה היא סבלנות ומתינות. בעבודה יימצאו בעמדות ניהול עם אחריות כבדה. את מערכת היחסים הזוגית ייבנו באיטיות ועל בסיס אמון הדדי וזאת מהחשש לכישלון. הם יעדיפו זוגיות יציבה, ארוכה וממושכת על פני קשרים מזדמנים וארעיים.

יצחק אהרון הוא איש קבלה, ראש מרכז "חכמה"

  • עוד באותו נושא:
  • קבלה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully