מאחורי המספרים 2

המפה הנומרולוגית של דודו טופז חושפת איש של סתירות. רגיש לזולת ומרוכז בעצמו, אימפולסיבי ומתקשה בשינויים, רודף בצע ואיש רוח. אפשר לוותר על הכלא?

ציונה אבירם

"אני יושב עכשיו על הגג עם הג'קוזי וספת העיסוי ואומר לעצמי: איך אני יכול להעניק מהמזל שקיבלתי לאחרים?" - זה דודו שאנחנו מכירים! בעל הלב הרחב והרגיש עם נתינה וחמלה ללא גבולות. וכולנו תוהים: מה בעצם קורה פה? איך נפלו גיבורים?

עוד בוואלה!

ספר עד הבית: הבילוי שילדי הפריפריה לא מוכנים לוותר עליו

לכתבה המלאה

מה בין הראשון בבידור למספר 2?

על מנת לתהות על קנקנו של האיש, נצא ביחד למסע במפה הנומרולוגית שלו ונעזר בכלים הקבליים. דודו טופז נולד בתאריך 20.9.1946. הנוכחות הכפולה של האות דלת בשמו, מצביעה על יכולתו לבחור בין הדלת לחיי השפע שהיקום פותח לפניו, לבין חיי דלות, שהם תולדה של סגירת דלת.
הוא בחר בשפע.

ואומנם בראשית דרכו, רבים זכו להתחלק וליהנות מרסיסי השפע שדודו טופז פיזר ביד רחבה. ולא בכדי! יום הלידה והייעוד שלו בחיים משופעים במספר שתיים. יום הלידה הינו 20=2 פירושו התעוררות רבת עוצמה וגילויים רוחניים עם יכולת להיוולד מחדש. מספר שתיים מתעצם על ידי האפס ובא לידי ביטוי ברגישות ובאמפטיה גבוהה לזולת ולעצמו. התנהלות חיובית זו מקבלת חיזוקים באמצעות מספר הגורל - הייעוד של דודו. חיבור של כל מספרי תאריך הלידה : 22=4. מספר זה מקנה לו את היכולת ליישם פרויקטים רוחניים למען האנושות. המון חמלה ורגישות גבוהה לזולת ולעצמו. יש כאן כור היתוך אנרגטי שמיישם ידע קוסמי למען הקהילה.

מתנות ואתגרים באישיות רבת סתירות

עם שלל המתנות הללו קיבל דודו גם אתגרים לא פשוטים שעליו להתמודד איתם. פחד חזק משינויים וחוסר סבלנות למהות השינוי. תלותיות ורגישות יתר. קושי לאזן בין האמת הפנימית לדרישת הסביבה. חוסר החלטיות וקונפליקטים פנימיים. כמו כן, פגיעות רגשית גבוהה. רגישות לביקורת. חוסר גבולות והפנמה ("אני לא יכול להתאפק"). חוצפה והתגוננות. סגירות רגשית ללא יכולת לתקשר.

השאיפה הפנימית של דודו מחזקת את הפן הבונה של אישיותו, והיא לעשות שינוי אצל אחרים באמצעות מתן דוגמא אישית. אני מול העולם. נתינה גבוהה עם משמעות, מלווה ביוזמה, פעילות ומרץ. על פי הכלים הקבליים נשמתו של דודו אחראית ביקום על החוקים וההישגים. הוא בא ללמד אותנו שאהבה היא חוכמה, אולם עליו ללמוד שאהבה היא להיות ילד ולוותר (לצערו, הוא לא מוותר).

כוכב המלחמות והמיניות השלטת

הכוכב השולט בחייו של טופז הוא מאדים – מארס והוא מסמל את האש, המלחמות, הריבים והכעס. הוא רואה מטרה ומסתער עליה באומץ לב וללא מורא. הוא ילדותי וחינני, לכן אנשים מתחברים אל הילד שבו ואף סולחים לו. הוא חבר נלהב ואוהב לתמוך ולעזור. היצר המיני מאד מפותח והוא דורש תשומת לב כמו ילד קטן.

על פי האסטרולוגיה הקבלית, אתגרים רבים עומדים בפני האיש. בפן הבונה הוא נשמה יפת נפש, אולם זה לא מספיק בשביל להיות מעשי ולהסתדר בחברה. קשה לו בחברה, כי כאן צריך לדעת לתמרן. להיות דיפלומט ולשמור על טאקט ("תענוג לראות את הקהל הזה, ותענוג לראות שאין כאן צ'חצ'חים שהורסים אסיפות בחירות... צ'חצ'חים של הליכוד הם בקושי שי"ן גימלים, אם הם בכלל הולכים לצבא. כאן נמצאים החיילים ומפקדי היחידות הקרביות"). הוא מתקשה לתת ביטוי ליצרים שלו. הוא חושב שאחרים לא מקשיבים לו. ההיפך הוא הנכון - הוא לא יודע להקשיב. הוא צריך ללמוד לראות נקודות מבט שונות ממה שהוא רואה. כמו כן, לראות שיש אמיתות נוספות לאמת הסובייקטיבית שלו.

השנה השלישית, תוצאותיה והספקות שהיא מעלה

החל מ- 9.2008 עד 9.2009 דודו טופז נמצא בשנה אישית שלוש. שנה של פרסום וחשיפה, אשר לצערו הסבו אותה לפן המעכב והשלילי. שנה טובה ללימודים ולהתפתחות רוחנית. רוב הסיכויים שהוא הולך להעמיק את החשיבה הרוחנית על מנת לברר לעצמו " למה זה קורה לי?". זו שנה של פעילות בחוסר איזון אנרגטי ושל הוצאת דברים מפרופורציה. בפן הבונה - דודו האחר היה עושה "מטעמים" משנה זו וגם הרבה מאד כסף.

על פי תאריך הלידה של טופז, רואים שכמעט במהלך כל החיים שלו ועד סוף ימיו, הוא מתמודד עם כמה נקודות חולשה מאתגרות. התמודדות עם נגיעה בכאב. ללמוד לפתח אמון בעצמו ובאחרים. למצוא זמן לחשבון נפש ופרטיות, ולפתח חוכמה וידע על ידי התבודדות. על מנת להתגבר על כל אלה - אם היה מעמיק בלימודים רוחניים, בטוחני שהיה יכול לעזור לעצמו להתגבר ולהבין את מטרת חייו.

המצב שדודו טופז הגיע אליו בהחלט מעמת אותו עם הכאב המלווה אותו כל חייו. אולי זה הזמן שמישהו ירים את הכפפה ויעזור לו להתגבר ולהתמודד עם הפנים המעכבים באישיותו. יסייע באמצעות לו טיפול להתחבר יותר לצד האנושי והרחמן באישיותו, בניגוד לצד האגרסיבי, הלוחמני והילדותי שבתוכו. האם כלא הוא העונש המתאים לאדם מסוג זה? האם על ידי כך, יכפר על מעשיו חסרי הגבולות וילמד את הלקח? או שמא באמצעות עבודות שרות לקהילה ופיצוי כספי לנפגעים, יוכל לסגור מעגל של נתינה
לה היינו רגילים? ימים יגידו.

* ציונה אבירם היא נומרולוגית, מאמנת ויועצת בתחום הנישואין והזוגיות

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully