שבוע בהולד

אי הבנות וכעסים מרחפים השבוע ממעל, ומנגד מסמן מרקורי בהילוכו שהגיעה העת לטיפול בצד הכלכלי. רוגע ושלוה הם הדרך המומלצת לעבור את השבוע

  • מצב כוכבי השבוע
יאיר טריבלסקי

על פניו, יש אנרגיה טובה באוויר, אבל מתחת לאופטימיות אפשר למצוא מתחים, בלבול וקושי לקבל החלטות חשובות בגלל מעורבות רגשית גבוהה מדי. כדאי לבחון את הדברים היטב לפני קבלת החלטות מכל סוג שהוא. התקשורת שלנו מבולבלת ומעורפלת השבוע ומאוד לא ממוקדת, בהחלט מוסיפה לערפול הכללי, הן בן אדם לחברו והן בדיאלוג שלנו עם העולם בכלל.

עוד בוואלה!

ספר עד הבית: הבילוי שילדי הפריפריה לא מוכנים לוותר עליו

לכתבה המלאה

הזווית הקשה של השבוע

זו זווית המתח בין השמש, מיקוד הפעילות, לבין כוכב פלוטו. הזווית הזו אמנם קצרת טווח, שלושה ימים מסוף השבוע, אבל יכולה להביא איתה מתחים וכעסים במערכות היחסים בגלל אי הבנות, או חוסר תיאום ציפיות. כדאי לגלות איפוק ולא להתפרץ כשדברים נראים כאילו הם יוצאים משליטה. דיאלוג רגוע, הסבר מעשי ובעיקר חיוך, יכולים להוציא אותנו השבוע מעימותים וסיכונים מיותרים. חשוב במיוחד לא לצבור כעסים בבטן ולא להוציא תסכולים על אנשים, אלא להתבונן בדברים מבחוץ לרגע, להסיק מסקנה או שתיים, לתת לדברים לשקוע ולהירגע ורק אז – אם בכלל – לדבר על הדברים, אך ממקום שליו ובוטח שהבין דבר מה חשוב ורוצה לשתף את האחר, ולא ממקום מוכיח ומטיף, שרק סוגר לבבות של אחרים. מי בעיקר עלול להיות מושפע מכך? מזלות אריה, עקרב, תאומים וקשת.

התקשורת שלנו

התקשורת שלנו עלולה להיות בעייתית השבוע. מרקורי כוכב התקשורת נמצא בהילוך אחורי במזל שור, ומסמן שהצורך כעת הוא עדיין לסגור מעגלים הקשורים לצד החומרי והפרקטי שלנו, ולכל מה שקשור לחשבון בנק. מרגע שקיבלנו החלטות בנושא, כדאי לגשת לביצוע, ולא לדחות דברים. מיקומו במזל שור מראה שהוא עושה עבודת עומק על כל מה שקשור לצד הפרקטי בחיינו, אותו צד שקשור לחומר וכספים, ולצד הכלכלי בכלל.

זווית פעולה בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו לבין כוכב נפטון שמתרחשת השבוע, עלולה להביא איתה קושי לסמן ולהגדיר מטרות, כמו גם קושי לראות את כל התמונה, כשהרגשות עלולים להגיע גם למקומות בהם נדרשת חשיבה פרקטית, והתמקדות בעובדות בלבד. זה עלול ליצור אי הבנות קשות, קושי להבין את השני או להזדהות איתו ועם מטרותיו, וחוסר יכולת להתמקד במה שחשוב באמת: המטרות המעשיות שלנו.

מצד שני, אנחנו יצירתיים מהרגיל, וזה בהחלט עשוי לעזור במצבים שכאלה, אלא שדווקא עכשיו קשה לתרגם את היצירתיות הזו לכאן ולעכשיו, מעבר למערכות היחסים שלנו. נכון שהרומנטיקה עשויה לפרוח עכשיו, דווקא עכשיו, אבל גם מצבי הרוח המשתנים במהירות והקושי להתמודד עם שינויים במערכות היחסים שלנו. אולי משום כך כדאי ורצוי לדחות את ההחלטות החשובות שלנו לשבוע הבא, אם אפשר. מי בעיקר עלול להיות מושפע מהזוית הזו? מזלות תאומים, בתולה, דגים, שור ועקרב.

ולשאר המזלות

טלה – סבלנות ואורך רוח נחוצים השבוע כמו אוויר לנשימה. השתמשו בהם.

שור – קצת כבד על הלב וקצת אסרטיבי על מצב הרוח: פעלו בזהירות.

תאומים – שבוע מעורפל ומבולבל, שבו חשוב לעשות סדר בדברים, לפני הכל.

סרטן – יש קושי לראות את כל התמונה ולכן גם להגיע להחלטות. סבלנות.

אריה – החיים דורשים מכם יותר, אבל חשוב למצוא גם פנאי לעצמכם.

בתולה – מטרות ברורות ודרך פעולה מדויקת, יקלו עליכם את החיים.

מאזניים – להשקיע קצת יותר בעצמכם וקצת פחות בזולת, למרות הכל.

עקרב – זמן מצוין לתקשורת זוגית אמיתית ולניקוי משקעים שהצטברו.

קשת – מצבי רוח וקושי לקבל החלטות – נסו להיעזר בפרטים הקטנים.

גדי – כעסים ומרדנות – נסו לא לתת להם להפעיל אתכם: השתמשו בהגיון הגדיי.

דלי – הלב נפתח, ואפילו אהבה יכולה להגיע, אם תתנו לה צ'אנס אמיתי.

דגים – לפעול באופן מסודר ומאורגן, ורק כך להשיג מטרות ולהצליח במשימות.

ועד שיעלם לו הערפל, ותגיע אמת ברורה ומוצקה יותר- שבוע טוף!

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully