פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מגיע לנו

   שפע והגשמה, לפי חנה אבני, הן מתנות היקום עבורנו. כדי לקבל אותן – עלינו להקשיב לקול הפנימי שלנו ולגלות את הייעוד שלנו בחיינו

   שפע והגשמה - שתי מילים שמכילות בתוכן עולם ומלואו. נעמיק ונרחיב על כל אחת מהן, נחבר יחד ונפעל להביא את שתיהן אל חיינו.

   שפע

   לפני שאנחנו מתחברים לשפע שמגיע לנו, נודה על השפע שכבר קיים בחיינו: על משפחה וחברים, על בריאות ואהבה, על קורת גג ועל פת לחם. כשאנו שומעים את המילה שפע, זה יכול להתחבר לנו ישר עם חומר, הרבה כסף והרבה רכוש. זה נכון, אך זהו רק חלק אחד ממרכיבי השפע. יש בתוכנו שפע יצירתי, שפע של אהבה, שפע של אור, שפע ביכולות, שפע של נדיבות ונתינה, שפע של חוכמה ועוד. המילה שפע מכילה את כל מה שאנחנו ואת כל מה שבתוכנו.

   מבחינה קוסמית,יש שפע לכל אדם בכדור הארץ, רק שהאנשים סגורים בפניו. כל אדם נולד עם חבילת השפע שלו, ששייכת רק לו, והוא יכול להשתמש בכולה, בחלקה, או במעט ממנה.
   אנחנו בדרך כלל מחסירים מעצמנו את כל השפע שמציע הקוסמוס, לרוב בגלל רגשי אשמה, חוסר הערכה עצמית, חינוך, דת או סתם תחושה שלא מגיע לי.

   ההשוואות שנעשו בילדותנו ביננו לבין אחרים, יכולות ליצור תחושות של דימוי עצמי נמוך ושל חוסר בטחון. זה יכול לפעול דרך תת המודע ולהפריע לנו להתחבר לאותו שפע קוסמי פוטנציאלי שלנו. הדת לדוגמא, אומרת להסתפק במועט. מה זה מועט? אם אני אמלא את הצרכים הבסיסיים שלי, זה מספיק? מי יקבע? תדעו לכם שמגיע לנו הכל. זה אף פעם לא על חשבון מישהו אחר. זה השפע שניתן לנו. פתחו את הלב שלכם ותקבלו אותו, מגיע לכולנו להיות מאושרים, בריאים ושמחים. מגיע לנו שיאהבו אותנו, מגיע לנו לאהוב, לפנק ולהתפנק.
   שערי שמיים פתוחים בפנינו.

   פתחו שער גדול ושבו מולו, פתחו את צ'קרת הלב ואפשרו לכל שפע האהבה שהקוסמוס מציע לכם, לזרום אליכם פנימה. בקבלה אומרים שהרצון לקבל הוא נכון, והמדרגה הגבוהה יותר הוא הרצון לקבל על מנת לתת. חלקו את השפע שלכם עם כולם: יש בידכם מידע? שתפו בו אחרים. יש בכם אהבה? הביעו אותה לאהוביכם. יש לכם כסף? תרמו ברוחב לב. כך תתחברו ותתמלאו בשפע, תעבירו הלאה ותפנו מקום לשפע נוסף. פוטנציאל השפע שקיים בנו מחכה שנממש אותו, האמינו בעצמכם, מגיע לכם!

   על פי תורת הפנג שוואי, פינת השפע נמצאת בפינה הדרום מזרחית של הבית ומומלץ לשים בה עציץ שיפעיל את השפע, מזרקת מים, מושבה של סיטרין. פיל מסמל במזרח שפע פיזי וחיבור לאדמה. מומלץ להחזיק בבית תמונות ומיניאטורות של פילים. הפילים יעמדו עם הפנים אל תוך הבית, כדי שיכניסו את השפע פנימה. הודו לאל עליון ולכל מי שאתם מאמינים בו על השפע שהוא מכניס לחיים שלכם.

   הגשמה

   כל אחד נולד עם ייעוד להגשמה בחיים אלה. הפירוש שלי למילה הגשמה הוא הבאת כל היכולות של הגשמי והפיזי לביטוי של עשייה. אנחנו סוחבים יכולות מגלגולים קודמים ואנחנו יכולים להתחבר אליהן בחיים אלה. איך נדע מה באנו להגשים בחיים אלה? יש להרחיב את התודעה, להקשיב לאמת הפנימית שבנו, להיפרד מנתינת כוח לרעיונות של אחרים על מה טוב בשבילנו (רצונות של ההורים, מחויבות להשכלה גבוהה ושאר תכתיבים חיצוניים). עלינו לשאול את עצמנו מה אנו באמת רוצים, להישמע לקול הפנימי שלנו ולפעול על פיו, גם אם בדרך יהיו לנו ספקות. סבלנות והתמדה יובילו אותנו אל השביל הנכון.

   פעמים נעסוק בדברים מסוימים שהם לא בדיוק היעוד שלנו בחיים אלה, אבל הם חלק מתהליך בדרך שלנו אל ייעודנו. נלמד מכל מקרה וחוויה, נספוג ידע ויכולות - החוכמה היא לדעת להתקדם ולא להיתקע. גם אם בדיעבד נגיע למקום ונבין שזה לא בדיוק מה שחיפשנו, אספנו ידע וחוויה שיתרמו לנו בהמשך דרכנו. להגשים אומר להיות בעשייה מתמדת, לא ליפול ברוחנו, לתת תמיד כוח לניצוץ האלוהי שבתוכנו ולהתחבר לאני האמיתי. כשנתחבר להגשמה עצמית ונלמד באמת להקשיב לפוטנציאל האישי שלנו, נוכל להתחבר לשפע שהקוסמוס מציע לנו, כי הגשמה בהכרח תביא עימה שפע.

   תרגיל מדיטציה להגשמה ושפע

   בחרו נושא בו אתם רוצים להגשים את עצמכם היום. זה יכול להיות זוגיות, קריירה, יצירה וכולי. צרו בדמיון תמונה שלמה וברורה שכוללת צבע, ריח, צליל ותחושה של אותו הדבר שבו בחרתם. נסו שתהיה מלאה בפרטים, עד שתראו בדמיונכם תמונה שלמה וברורה. עטפו אותה בבועה גדולה של אור, כמו בלון עם חוט. שחררו את הבועה. עקבו אחריה עד שתעלה לשדה גדול של אור בשמיים, הוא שדה ההגשמה.

   הרצון שלכם בתוך הבועה יעבור תהליך קבלה ויתחיל לרדת. עקבו אחריו עד שירד וייטמע בתוככם. יכולת ההגשמה שלכם תבוא לידי ביטוי בקרוב.

   * חנה אבני היא בעלת מרכז אבני, הילרית, רייקי מאסטר, קארונה רייקי מאסטר, סייקאם מאסטר, מאסטרית בקריסטלים, מתקשרת, מורה למודעות ומורה רוחנית.