פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נגד עין הרע

   מקלחת אנרגטית, אמבטיה מטהרת ופנטזיות על מגיני דוד סגולים - כל מה שצריך לעשות במקרה שנדבקו אליכם רטטים של העין הרע

   קיימים מצבים בחיים בהם השדה האלקטרו-מגנטי שלנו עמוס מאוד במשקעים אנרגטיים שליליים, אשר מכבידים עליו ומפריעים את זרימת תנועת כוח החיים החופשית. מצב כזה יכול להתרחש בשדה האלקטרו-מגנטי של אנשים, צמחים, בעלי חיים ובתים, ובעצם, בכל חפץ או אורגניזם, אשר זורם בו כוח חיים ברמה זו או אחרת.

   במצבים בהם נראה שההילה ספוגה בעומס רב של משקעים אנרגטיים שליליים וברטטים של עין הרע, אין טעם רב לבצע פעולת הגנה. פעולה כזו תקבע את הרטט השלילי ותגרום למשיכה מוגברת של שיבושים אנרגטיים מהסביבה. הדבר דומה לאדם אשר מתפלש בשלולית בוץ ובוחר ללבוש בגדים נקיים כשהוא מכוסה ברפש, מבלי להתקלח קודם. ברור

   כאשר אנו מלאים ברטט, צבע או רגש שליליים, אין בנו מקום להכלת תדרים חדשים של הגנות. לכן, חשוב קודם לבצע קודם טיהורים וניקויים משמעותיים, כדי לפנות מרחב אנרגטי נקי בשדה ההילה. רק אז תתאפשר הקמת מערכת הגנה אנרגטית יציבה ויעילה. הכוונה היא, לפנות את הרטטים של הרגשות, המחשבות, הצבעים השליליים הקודמים כדי לאפשר מקום פנוי ומרחב אנרגטי שבו יוכלו ההגנות להתבסס ולתפקד.

   מתי

   מומלץ לאמץ את תהליכי הטיהור כדרך חיים במקרים הבאים:
   1. כל יום בבוקר ובערב, כחלק מתחזוקה שוטפת שבחיים. בבוקר - כדי לאפשר חיזוק, איזון והגנות לקראת היום החדש ובערב כדי לסלק מפגעים אנרגטיים שליליים שנדבקו או צמחו במהלך היום.

   2. לפני כל פעילות אנרגטית טיפולית, במקרה והאדם משמש כמטפל אנרגטי או מטפל מנואלי. חשוב לזכור כי בכל העברה אנרגטית והעברת צ'י כמו במצבי הילינג, תקשור, רייקי גבוה וגם בטיפולים הנתפסים ברמה הפיזית כמו עיסוי, שיאצו, רפלקסולוגיה וכו', מתרחשת כניסה להילת האדם בתנועה אנרגטית יזומה ומכוונת, וכדאי שזו תהיה טהרוה ככל האפשר.

   3. לפני ואחרי שהות מתוכננת במקומות ציבוריים או באירועים שבהם צפוי מספר רב של אנשים.

   4. לפני עימות צפוי, ויכוח או מצב שלילי, במטרה לחזק את החוסן האנרגטי של ההילה וכדי לצמצם את כוח המשיכה האנרגטית השלילית של ההילה ודפוסיה, בסגנון של אנרגיה מושכת אנרגיה דומה. רצוי להתנקות גם אחרי פעילויות כאלה מכיוון שרמת העומס האנרגטי השלילי גדלה בעקבות שהות ליד אנשים או מקומות שליליים.

   איך - מקלחת אנרגטית

   1. בשעת זרימת המים על הראש והגוף, מדמיינים זרימה של סמלי מגן דוד קטנים וסגולים, ששוטפים עם המים לאורך הגוף, מהראש ועד כפות הרגליים. בוגרי רייקי יכולים לשלב בזרימה זו גם את הסמל הראשון של רייקי.

   2. מעלים את קצה הלשון לשקע בחך העליון, מאחורי השיניים הקדמיות ולוחצים. בו זמנית, מכווצים את הנקודה בגוף, שבין איבר המין לפי הטבעת. מכווצים ומשחררים תוך החזקת הדימוי של הזרימה ככל האפשר, מרפים.

   חוזרים על התהליך שלוש פעמים, במקביל לזרימת במים על הגוף.

   אמבטיה אנרגטית

   1. ממלאים אמבטיה במים ומפזרים עלי מרווה ואקליפטוס. אפשר גם לטפטף 3-5 טיפות תמצית קריסטלים לטיהור.

   2. עומדים לפני האמבטיה, עוצמים עיניים ונכנסים לשקט פנימי. מדמיינים קרן אור זהובה/כסופה הנשלחת מצ'קרת העין שלישית (במצח, בין העיניים) אל המים שבאמבטיה.

   3. מוסיפים לדמיון זרימה של המוני מגני דוד קטנים וסגולים ככל האפשר. ניתן להוסיף סמל רייקי ראשון לטיהור וסמלי רייקי קורונה מתאימים. השתדלו להתמיד בדימוי לפחות שתי דקות.

   4. פוקחים עיניים, מתייצבים מעט ונכנסים לאמבטיה לטבול וליהנות מטיהור של אהבה ברטט גבוה.