איך משפיע מספר הבית שלכם על חייכם?

איזו אנרגיה שוררת בבית שלכם? מספרי הבית והדירה יגלו לכם. הבינו מה מסמל כל מספר, על מנת שתוכלו לנצל את תכונותיו ללמידה וצמיחה אישית

נומרולוגים רבים מאמינים כי בין האלמנטים הפועלים על סביבת הבית ומשפיעים על סוג האנרגיה שבו (כמו פנג שואי או האנרגיה שספגנו במשך היום ואנו מביאים עמנו הביתה מבחוץ), נמצאים גם מספר הבית ומספר הדירה. מספרים אלה נושאים תדרים שיש להם השלכות על סגנון חיינו. מספר הוא תדר אנרגטי המושך אליו את הדברים אותם הוא מסמל. אם נבין את הפוטנציאל הטמון במספרים, נוכל להפיק מהם את המרב על מנת לשפר החיים בבית או בדירה הנושאים אותם.
חשוב לזכור כי אין מספר טוב או מספר רע. לכל מספר תכונות דומיננטיות לטוב ולרע, ומכאן שלכל מספר יש את היתרונות והחסרונות שלו. ואין כמו פתחה של שנה חדשה לעשות בדק בית שיוביל לצמיחה אישית ומשפחתית.

חישוב התדר האנרגטי בבית

אם מספר הבית או הדירה הוא בעל שתי ספרות או יותר, יש לחבר בין הספרות עד לקבלת מספר חד ספרתי. לדוגמה: אם מספר הבית הוא 678, נחבר 6+7+8 =21 ואז 2+1 = 3. נתייחס ל-3. יש לפרש את תדר מספר הבית ואת תדר מספר הדירה בנפרד:

1: מצביע על בית טוב לאנשים העוסקים בניהול, טוב לבעלי עסקים פרטיים ולאנשים שרוצים לעבוד מהבית. 1 מחזק בנו את הרעיונות, מביא להתחלות חדשות, לפריצת דרך, לראשוניות, מחזק אינדבידואליות, עצמאות, יצירתיות ותעוזה. נותן לנו כוח, פעלתנות ועוצמה כיחידים.
טיפ לחיים טובים בתוך הבית: בית מספר 1 יכול להיות בית שבו כולם מנסים לנהל את כולם. נסו להימנע מחלוקת הוראות אחד לשני והפעילו יותר רגישות ורוך.
זה המקום לציין את ה-0. סמליותו של 0 בנומרולוגיה מוקרנת אל העולם הפיזי באמצעות ה-1, הלוא גם אם נקבל את המספר 10, נחבר את הספרות ונקבל 1.

2: מדבר על זוגיות ושותפות וטוב ליצירת קשרים. יש לו את היכולת לחבר בין גורמים שונים ולראות את שני צדי המטבע. מחזק את הצד הנשי, הרך, הרגיש והאמהי. כשגרים בבית שמספרו הסופי שתיים מתחזקת האינטואיציה.
טיפ לחיים טובים בתוך הבית: 2 יכול לגרום לנו להיות רגישים ופגיעים. נסו להימנע מעודף רגישות בין בני המשפחה.

3: כל כולו חיים טובים, שפע, שמחה, מזל ויצירה. אם 1 הוא הזכר ו-2 הוא הנקבה, הרי ש-3 הוא פרי היצירה המשותף לשניהם: הילד. ל-3 יש מזל של ילד, הגנה משמיים ומזל בכל תחומי החיים. כשגרים בבית מספר 3, מתחזק הצד היצירתי, ומכאן שהוא טוב לאנשים העוסקים באמנות מכל סוג.
טיפ לחיים טובים בתוך הבית: הבטן הרכה של המתגוררים בבית מספר 3 הוא השעמום, היעדר הגבולות ופיזור האנרגיה. לכן התמקדו והעסיקו עצמכם בדברים המפרים אתכם ומוציאים מכם את המיטב. הסובבים אתכם.

מספר חזק

4: המספר הפיזי ביותר מכל המספרים. הוא אחראי על המבנה והקרקע ולכן הוא טוב לצורכי בית, כיוון שמסמל קרקע יציבה ובטוחה, מסגרות, הליכה בתלם, ולפעמים מקובעות. זה מספר המביא עמו דבקות במטרה, מזל בעבודה, חריצות ומשמעת.
טיפ לחיים טובים בתוך הבית: השתדלו להימנע מביקורת עצמית ומביקורת כלפי הסובבים אתכם. אל תהיו פדנטיים מדי והישמרו ממניפולטיביות. הפחיתו מקובעות יתר, ואפשרו זרימה וניתוב האנרגיה לאפיקים חיוביים.

5: טוב למי שנמצא רוב הזמן בתנועה ושחייו רצופים שינויים. 5 הוא מספר סתגלן ולכן הוא מצויין עבור מי שניידים בין הארץ וחו"ל. 5 מסמל פרסום על כל היבטיו, ומביא עמו מזל טוב לאנשים שהפרסום נלווה לעיסוקם. הוא גם מחזק את היצרים המיניים, הכריזמה והקסם האישי של דיירי הבית.
טיפ לחיים טובים בתוך הבית: הימנעו מחוסר שקט, התמקדו במטרות ברורות ובשליטה ביצרים.

6: מסמל אסתטיקה, נוי ויופי וגורם לנו להתעסק בענייני האהבה והמשפחה. 6 יוצר הרמוניה וקירוב לבבות בין שוכני הבית. זהו מספר טוב למי שעיסוקו בשירות הזולת.
טיפ לחיים טובים בתוך הבית: במצבי לחץ 6 מקבל אפיונים של שתלטנות וכפיית דעה. נסו מראש לצמצם מצבים אלה.

הכל מתחיל מהבית

7: מסמל ממד רוחני. מגורים בבית מספר 7 טובים לעוסקים בהדרכה וטיפול. 7 מחזק אינטואיציות וטוב למי מביניכם העוסק ברוחניות או מקורבים לדת. מעניק רצון ויכולות ללימודים. אנרגיית המגורים בבית מספר 7 מתועלת לעשייה רוחנית ופחות לכיוון החומרי.
טיפ לחיים טובים בתוך הבית: אם ברצונכם לחזק את יסוד השפע החומרי בבית, תלו בפינה הדרום מזרחית שלו מובייל, עציץ, או פעמון רוח.

8: מספר האינסוף. הוא מסמל כוח, סמכות ועוצמה. מספר שטוב לאנשי עסקים, עבודה וחומר. מגורים בבית מספר 8 טובים למי שרוצים לעבוד מהבית ולמי שרוצה לחזק את המעמד הכלכלי שלו. אנשים שגרים בבית מספר 8 נוטים להיות יועצים טובים ובעלי אוזן קשבת.
טיפ לחיים טובים בתוך הבית: התעמקו באיזון בין החומר והרוח בתוך הבית. להיזהר מפרפקציוניזם ומהנטייה להתפזר להרבה כיוונים בחיים.

9: מספר 9 פותח את רוחב הלב של דיירי הבית, את האכפתיות ואת השירות למען אחרים. מחזק את יכולת הביטוי המילולי והעברת מסרים קולקטיביים, ומכאן טוב למורים, פוליטיקאים, מרצים, זמרים, סופרים. המתגוררים במספר 9 הם אוניברסליים, אינטואיטיביים ובעלי יכולות רוחניות גבוהות.
טיפ לחיים טובים בתוך הבית: הימנעו מפטפטנות ומכוחניות כדי לא לעייף את הסובבים אתכם.

יעל קלמן אבני היא נומרולוגית ואמנית פנג שואי.