פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שם השבוע - אורן

   עליז ואופטימי, מפזר את קסמו האישי לכל עבר, אך גם עלול ליפול לחוסר מנוחה, בלבול ואי יציבות. נא להכיר: בחורים ששמם אורן

   פירוש/מקור השם

   עץ מחט נפוץ בישראל.

   יסודות הטבע בשם

   א' - אוויר. ו' - אדמה. ר' - אוויר. ן' - מים.

   גימטרייה קבלית

   אות דומיננטית: א'. ערך גימטרי: 1.

   מספר נומרולוגי

   5

   קלף טארוט

   מס' 0 - השוטה.

   משמעות אסטרולוגית

   יסוד אוויר וכוכב אורנוס.

   צבע מקשר לכוכב

   כחול.

   קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב

   אמטיסט, אלמוג כחול, טורמלין שקופה והמטייט.

   תכונות וכישורים

   שתיים מאותיות השם נשלטות על ידי יסוד האוויר, כמו גם הכוכב אורנוס. נטייתו המובהקת של אדם זה מתמקדת במישור הלוגי, שכלי, מחשבתי ופילוסופי של ההוויה. הוא מעמיד כל דבר בסימן שאלה, בעל ראייה רחבה, תפישה אנליטית מדהימה ופתיחות.

   האות י' מסמלת את יסוד האוויר הגבוה שהוא יסוד רוחני מאוד. אדם זה שואף ללמוד ולהבין לעומק את המהות הרוחנית של העולם כולו, כמו גם את הסיבות למהפכים המתרחשים בחייו. ניסיונו לתת הסברים לוגיים למהויות רוחניות מעלים חרס, משום שישנן מהויות רוחניות שלא ניתנות להסבר הגיוני לוגי ובהיעדר קבלת עובדה זו, הוא נוטה להבין חלקית את הדברים ולחזור על אותן הטעויות שהביאו עליו את המהפך בחייו.

   האוויר מסמל את שאיפת ההתרחבות, המחשבה, התנועה, הדינמיות והאווירה. לאדם זה אהבה לתנועה וניידות, הוא מהיר לשון ומחבב את השיחה, זקוק למרחב המחייה שלו בלי הצקות, שואף ללכת אחר רעיונות נעלים ובעל יכולת להגיע לאיזון בכל התחומים. יסוד האדמה בשם מאזן את נטייתו לגבהים ומחברו לעולם החומר, אך ערכים חומריים אינם מדברים ללבו והוא רואה בהם רק אמצעי שנועד לבזבזו על הנאותיו.

   הוא טיפוס קליל, עליז, ידידותי ואופטימי אשר ניחן בקסם אישי רב העוזר לו לחפות על מגרעותיו. הקלף מרמז על מצב בו כל האפשרויות פתוחות, לרוב לטובה, שום כיוון אינו חסום ולכל התפתחות קיים סיכויי שווה. כשוטה, גם אדם זה נושא בתוכו את התמימות הילדותית, האמון הטהור והאינטואיציה. בדומה לו, מסוגל הוא בכל רגע ורגע להותיר את העבר בעבר ולקפוץ אל הלא נודע מתוך אמון מוחלט באינטואיציה. זהו אדם משפחתי הקשור באהבה רבה לילדיו ובן הזוג. יש בו מין חוסר המנוחה ואי הנאמנות, פוגש לא אחת בבלבול ובחוסר יציבות כמו לא יודע מה הוא רוצה מעצמו. בהיעדר יסוד האש יש בו מעט מהמרץ, ההתלהבות, החום והחיות.