פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שם השבוע - רועי

   יש לו נטייה לרוחניות, אבל הוא יודע יפה לדאוג גם לצרכים הפיזיים שלו. הוא פועל מהלב וזקוק לזוגיות עמוקה - בחורים ששמם רועי

   פירוש/מקור השם

   שם יחס לרועה צאן, במקרא בכתיב חסר "כאהל רעי" (ישע' ל"ח יב).

   יסודות הטבע בשם

   ר' - אוויר, ו' - אדמה, ע' - מים, י' - אדמה.

   גימטרייה קבלית

   אות דומיננטית: ר'. ערך גימטרי: 200.

   מספר נומרולוגי

   7

   קלף טארוט

   מס' 19 - השמש.

   משמעות אסטרולוגית

   השמש.

   צבע מקשר לכוכב

   זהב/ כתום.

   קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב

   קרניליאן, סיטרין, ג'אספר וגארנט.

   תכונות וכישורים

   אנרגיית השמש ממריצה את עולמו הרוחני של אדם זה, מסייעת להתפתחות כוח הרצון שלו, מחממת את נשמתו ופותחת בפניו את שערי הידע. המספר הנומרולוגי מזוהה עם כוכב נפטון ומזל דגים. השפעתם המשולבת של אלה, בתוספת השפעתם של יסודות המים והאוויר, מצביעה על היותו בעל נטיות רוחניות מובהקות.

   באמצעות יכולתו לחשיבה מופשטת, חקרנית, מנתחת ומעמיקה, הוא פועל לפתח את עצמו בצורה הגיונית ועקבית. יש ביכולתו לחבר את משאלות הרוח עם צרכיו הפיזיים, תוך שהוא אינו מתעלם מערכים חומריים, הנתפשים בעיניו כדרושים לשם קיום.

   בהשפעת יסוד האדמה זהו אדם המסוגל לקלוט את המציאות כמו שהיא באופן ישיר, יודע להבחין כמות לאיכות, בין עיקר לטפל. הוא מתגלה כבעל יציבות, כושר התמדה, מעשיות ושיקול דעת. לאדם זה היכולת ליצור מגע ספונטני של סימפטיה או אנטיפתיה עם הסובבים אותו ובכל הקשור בתנועה ותקשורת הוא עושה נפלאות.

   יסוד האדמה ממתן את מהירות התנועה שלו, חוסר הסבלנות ואי השקט. חום, אנרגיה, מרץ ורוך אינן מתכונותיו הבולטות. בהיעדר יסוד האש מהשם הוא נוטה להיות איטי, ללכת לאט אבל בטוח ולהיות פחות אקטיבי. בצד זה, הקלף מייצג זכריות, אקטיביות. השמש מסמלת את ברכת האל בעולם החומר. לפיכך, למרות היעדר נציגות האש בשם, הוא בעל עוצמה, כוח, שפע והצלחה, אור וחום במידה מתונה וקשור באהבה לילדיו ולבן זוגו. זהו אדם המקשיב בעיקר לליבו, המייחס חשיבות לדברים בעלי עומק ומשקל והשואף לבן זוג שיהיה מסוגל להתעלות עימו לגבהים רוחניים.