פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שם השבוע - ענת

   שני כוחות מנוגדים אך משלימים פועלים בה: מצד אחד, הרצון לצבירת עושר ויוקרה ומצד שני, נטייה לצבור נכסים דווקא בעולם הרוח

   פירוש/מקור השם

   (רצון) אבי שמגר השופט (שופ', ג', לא).

   יסודות הטבע בשם

   ע' - אדמה, נ' - מים, ת' - מים.

   גימטריה קבלית

   אות דומיננטית: ע'. ערך גימטרי: 70.

   מספר נומרולוגי

   8

   קלף טארוט

   מס' 15- השטן.

   משמעות אסטרולוגית

   מזל גדי.

   צבע מקושר למזל

   אינדיגו (כחול- סגול).

   קריסטלים המחזקים את תכונות המזל

   אמטיסט, גארנט, מלאכית וסמוקי קוורץ.

   תכונות וכישורים

   בנוסף לכך שיסוד המים מופיע פעמיים בשם, גם המספר הנומרולוגי קשור ליסוד זה בשל היותה מזוהה עם מזל דגים, בן למשפחת מזלות המים. יסוד המים והמספר הנומרולוגי מעדנים את השפעתם של האדמה ושל מזל גדי ביחס לנטיותיה הגשמיות והחומריות. הגדי והאדמה מנתבים את אישיותה לנתיב הארצי, היצרי והחומרני. בהשפעתם, היא ניחנה בחוש אחריות מפותח ביותר, בסבלנות רבה, בדייקנות, אמינות וכושר ריכוז גבוה.

   לא אחת תתגלה כבעלת מידה רבה של עקשנות, שליטה עצמית חזקה, קשיחות ונוקשות. עם זאת, המים מעדנים ומרככים את פינותיה הנוקשות ומאפשרות לה להיות קשובה ולהתגמש לשינויים ולתמורות החלים בסביבת חייה. בהשפעת המספר הנומרולוגי היא ניחנה בעולם פנימי עשיר, ביכולת חשיבה מופשטת, מעמיקה וחקרנית. אי וודאות והיעדר מסגרת יגרמו לה לרוב לחוש חוסר ביטחון ואי יציבות ולכן תעדיף להתמזג באפיקים המקנים לה מסגרת יציבה ובטוחה.

   היא תבחר להתרחק משיחות טרקלין בטלות וריקניות, אך תוקיר את אור הזרקורים, הכבוד והמעמד. בשל הכוחות המנוגדים אך המשלימים הפועלים בה, עשויה היא להתגלות כמי שצבירת רכוש ועושר, סמכות ויוקרה חשובים לה ביותר, או לחילופין, כאחת שאינה נוהה אחר ערכים חומרים ושמשתדלת לצבור את נכסיה דווקא בעולם הרוח.

   מתכונותיה הבולטות: סדר וארגון, מודעות מקצועית וכוח עבודה בלתי רגילים, רצינות, שאפתנות וגאוותנות. היא אדם שאפשר לסמוך עליו במלוא מובן המילה. את עניין הזוגיות היא נוטה להחשיב ביותר (ולו בגלל שזוהי הנורמה החברתית). היא טיפוס אימהי, מיני וחושני הזקוקה לבן זוג שיוכל לשאת את הצורך החזק שלה במין, אוהבת ומבטאת את אהבתה במלים רגשיות.

   עם זאת, היא בעלת נטייה להדחיק ולעדן את רגשותיה, אינה מרבה להפגין את שמתחולל בעולמה הפנימי. חולשותיה עשויות להתבטא, בין היתר, בהתמקדות בתפל, במצבי רוח משתנים תכופות, בקושי להגיע להחלטה ולנקוט בעמדה תקיפה, בתלותיות ובילדותיות, בנטייה לדחות דברים ולהותיר בעיות ללא פתרון. היא בעלת חוש הומור, אוהבת לצחוק ולחייך, נכונה לעזור ולתמוך ולעתים אף תסכים להקריב מעצמה למען אחרים.