פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שם השבוע - עמית

   פקחיות, מעשיות, עקשנות וחומריות, חומריות חומריות - כך אתם נראים אם קוראים לכם עמית

   פירוש/מקור שם

   חבר, רע "ואל אשת עמית לא תיתן שכבתך" (ויקרא, י"ח, כ)

   יסודות הטבע בשם

   אדמה מ – מים י – אדמה ת - מים

   גימטריה קבלית

   אות דומיננטית: ע' ערך גימטרי: 40
   מספר נומרולוגי: 7

   קלף טארוט

   מס' 15 – השטן (The devil)

   משמעות אסטרולוגית

   מזל גדי
   צבע מקושר למזל: אינדיגו (כחול – סגול)

   קריסטלים המחזקים ומדגישים את תכונות המזל

   אמטיסט, גארנט, מלאכית, סמוקי קוורץ

   תכונות וכישורים

   האות ע' מסמלת את עין האדם, זו הרואה מבחינה פיזית את העולם החיצון וזו הרואה אל תוך האדם פנימה, אל אישיותו, אופיו ונשמתו. העין היא האיבר המקבל והקולט – דרכה מוזן התת מודע של האדם ונקלטים כל הרשמים של העולם הפיזי.

   שתיים מהאותיות הנשלטות ע"י יסוד האדמה בשם, בשילוב השפעת האות הדומיננטית, מדגישים את היות אדם זה חומרי מאוד, שואף להצליח ולהשיג דברים בחומר בלבד ולרוב דרך עבודה קשה ומאומצת.

   גם הקלף מסמל חומריות ויצרים חומריים, רצון להצליח ולהעלות על אחרים מבחינה הישגית וחומרית. אדם זה רחוק מעולם הרוח. חייו ורצונותיו הם בעולם החומר. פקחיות, מעשיות ועקשנות הן מתכונותיו הבולטות. במזוודת האיכויות נמצאת היכולת להסתכל על החיים כמו שהם, אך ביסודיות רבה, כושר הסתגלות למציאות, ומוכנות להתמודד עם אתגרים וקשיים.

   בהשפעת מזל גדי אדם זה הינו בעל חוש הומור, אוהב לצחוק ולחייך ומאידך מתרגז בקלות, כמו כן הוא בעל גאווה רבה. ניחן במודעות מקצועית ובכוח עבודה בלתי רגיל. יציבות, קור רוח, רציניות ועקביות מצטרפים לקשת התכונות הבולטות ואפשר יהיה תמיד לסמוך עליו.

   היעדר יסוד האש בשם והשפעת הגדי, מצביעים על כך שחום ורכות הם תכונותיו החלשות. שתי האותיות הקשורות ליסוד המים, בשילוב עם המספר 7 מדגישות את היותו אדם של רגשות. אדם זה פגיע ורגיש, זקוק לאהבה, רוך, חום ולחיזוקים. הוא נוטה לביישנות ומופנמות ולאי הפגנת הרגשות המתחוללים בנפשו.

   עם זאת, יכולתו להרגיש את הזולת היא יוצאת דופן והוא אוהב לעזור בכל דרך אפשרית, להבין ולהזדהות עם זולתו. בהשפעת המים הוא נוטה למצבי רוח משתנים, כוח פנימי חזק ואינטואיציה טובה. היעדר יסוד האוויר בשם וכל השפעה אחרת מצביעים על היותו חלש בהיבטים של המחשבה, הרוח והאינטלקט.