פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פתיחה יומית

   בחר את הקלף היומי שלך וקבל מסר בכל יום אשר יאפשר לך להתכונן לבאות, להצליח להתגבר על דילמות, קשיים ועוד.

   פתיחה יומית ב–וואלה! הורוסקופ

   פתיחה יומית בקלפי טארוט מאפשרת לנו לקבל מסר שרלוונטי לאותו יום, כך שהמיקוד הינו גדול יותר. בחרו את הקלף היומי שלכם וקבלו מסר בכל יום, אשר יאפשר לכם להתכונן לבאות, להצליח להתגבר על דילמות, קשיים ועוד.

   בין 78 הקלפים הנמצאים בחפיסת הטארוט תמצאו את קלף "הנאהבים", שיעמיד אתכם בפני החלטה חשובה, קלף "ארבעה גביעים", שיציע לכם להיפתח רגשית מחדש, קלף "עשרה מטבעות", ששם דגש על השלמות והביחד המשפחתי, קלף "הנזיר", שיעמיד אתכם בפני חשבון נפש, קלף "יום הדין", שצופה לכם בשורה משמחת וקלף "גלגל המזלות", שמצביע על יום שכדאי פשוט ל"התגלגל" ולזרום איתו.

   קלפי הטארוט חוזים את העתיד ומנבאים מאורעות שיתכן ויקרו לנו. הקלפים הם גם כלי להסתכלות פנימית ולהבנת מרכיבי האישיות שלנו. הטארוט הוא ספר של גלגל החיים המסמל את חיינו מלידה ועד מוות. הקלפים מצוירים ומכילים סמלים מהקבלה, מהתנ"ך, מהמיתולוגיה וממצרים העתיקה, כשלצבעם משמעות חשובה, מאחר שכל צבע מייצג אלמנט דומיננטי אחר. הצבע הצהוב מייצג אור ואופטימיות, האדום תשוקה, הירוק תקווה וצמיחה, הלבן טוהר והתכלת חוכמה. הציורים בשילוב הסמלים והצבעים חושפים תכונות וכישורים אישים.